• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky!
tak jsem noc přežila :wink: Šla jsem spát až po půlnoci, do tý doby jsme je kontrolovali a vypadalo to, docela dobře, tak jsme šli pak spát :sweat_smile:
24. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
kathy neni nad vlastní pelíšek .. :confused: :confused: :confused: já v cizim prostředí usínam až druhou noc..jsem nějaká divná
24. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
čauves holky
Venku slunce jinak hnus-studenej vítr

leni já jsem taky divná taky nemůžu usnout,když nejsem ve svým,ikdyž teď ani ve svým :rolling_eyes:
V kolik jdeš zítra na ten konkurz,vypadá to jak když jdeš tu firmu kupovat :wink: tak to vyhraj ať ti uděláme hned kšeft.

Tak Denise jsme tiply.
Tak já jdu vařit a žehlit :frowning2: Tak mě litujte
24. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Hele už máte něco pod strom?
24. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Cao holky, jsem zpet z šopingu :grinning: :grinning: mam nejruznejsi kraviny jako dekorace - od dynovejch listecku (byly s 50%slevou) pres retezy, vanocni koule, svicky az po balici papir. V galanterce jsem se uplne zajikala nad barvama a porad rikala: toho mi dejte metr...ne, radeji dva, tohodle...atd atd. v penezence jsem lehci o 1500 Kč, dve tasky blbosti, kteryma se budu jeste do vecera kochat. No nic, uz se mi nesmi libit nic :grinning: :grinning:
Aann - ja vcera dotahla domu kosmetiku, co jsem objednala u kolegyne, nejak to porozdelim a zbytek udelam domaci kompoty a darkovy karty do Ikei, at si vybere co chce.
Mam vlastne vymysleny vsechny, krome myho muzskyho - POMOC? PORADTE a to ma jeste pristi tyden narozeniny :grinning:
co vy a dary?
24. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
jdu si vypit kaves a taky se mi nasackovala kocka na klin :sunglasses: ale zase mrknu
24. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
kathy - tak to mas dnes volno, ne? kdyz jsi mela "nocni"..cococo?
24. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
čus já nemám nic pod strom,jo pro mamku 12kg lanzu na praní .. :grinning: :grinning: :grinning: ,hele aan já dneska peru,mám ráda vonavej byt a bundu v persilu to mi bude vonět 14dní ..na konkurz jdu odpoledne ,prej mi to upřesní zítra ,od 14 do 18hod. prej neví kdy jede se šéfem nakupovat do brna ..mi poser jestli mu nepřidrží a nejsou pak na vánoce prémie .. :confused: :confused: :confused: no nebudu drzá ,že ?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: mur hele ty jsi tak ulítlá na blbosti jo? já si většinou vše koupim než dělam ..ten tác co jsem dělala mi bude stačit na pár let ..maximálně ho přeonačim
24. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
Len - me moc bavi vyzdoba a kdyz zdobim cely byt, letos chci i neco venku, tak toho prece hodne spotrebuju, ne??????? :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
jsem na ten tvuj pohovor zvedava...zajimavy casovy rozmezi :zipper_mouth:
24. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
jo mur mě to moc nebaví ..páč nejsem odborník a mám to ráda perfektní .. a pak mi to sere ,když to neni jak bych chtěla ,takže asi tak vysvětlivka ,proč to raději koupím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
já jsem taky zvědavá na co se budou ptát..když na praxi ,budem rychle hotový :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
nehazej flintu do zita :sunglasses: nahod usmev a vetu typu - nic neni problem a je vsechno v oukeji a uvidis :grinning:
24. lis 2009 v 11:43  • Odpověz
pada na me unava, toto brzky vstavani :fearful:
24. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
no jo já vim ,,v oukeji ,to nejsem hlavně já ,, ale já jsem herečka ,to zvládnu.. a pak tady zase budu bekat jak ničemu nerozumim a tam budu tvrdit jak vše dokonale chápu :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
:grinning: ty ses herecka :grinning:
24. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
uz mas po navstevce? mama nbo kdo..
24. lis 2009 v 11:48  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: ,
tak jsem to včera zabalila dřív...., ležela jsem...u tv
:wink: Na superstar jsem se dívala na pc....teda na tu nedělní, taky se mi líbil Bendig v. Chodúr, i Šmajda, už asi pět kol bych nejradši vyhodila Bagárovou, furt nějak nezpívá či co? No a ten Denis, to už pak taky flákal, jinak navzdory mému stavu mě teda nerozbrečeli včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
ahoj Ami :wink:
ja videla jen v nedeli kousek..no jde to nejak mimo me, zatimco cely narod sleduje :sweat_smile:
24. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
co dnes varite? hodte inspiraci
čus ami ,mě nějak dostal ten bendig ubekanej ,ale jako slzy neskápla to ne ..ale oloupla jsem si asi 2nehty .. :rolling_eyes:
vy už se chystáte na Vánoce??? Já nic nemám, asi to bude zase jako tradičně: ponožky, boxerky, kosmetika.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Výzdobu taky nedělám, jsem na to levá....kdysi jsem chodila na keramiku a doma se mi smáli, že tvořím archeologické vykopávky :frowning2: . u nás je celoroční výzdobou svíčka....svítí furt i v létě.... :grinning:
24. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
ahoj mur :slight_smile:
ahoh Len :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:52  • Odpověz
vsak svicka dobra :grinning: taky jsem nejaky dovezla :sunglasses: kolem trosku zelenyho a je hotovo, no ne?
24. lis 2009 v 11:53  • Odpověz
ahoh :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
24. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
ami náhodou archeo se cení :grinning: :grinning: :grinning: já taky svítim celej rok ,to asi nikoho nedojme :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
musim ven, chca nechca, mam u Mudry doporucenku, tak ji musim vyzvednout..jen mam dilema, jestli tech 500m autem nebo pesky :grinning:
24. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
mně by to zelený kolem dokola určo shořelo, vloni jsme měli poprvé adventní věnec, ale kupodivu všude zavazel:slight_smile:
jo a k tomu jídlu, udělám sendviče a k tomu zeleninu, nesmím se moc přežírat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.