• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dobru chuť
24. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
diky za pranicko, mam plnej brusek, co vy? venujete se manzilkum?
24. lis 2009 v 18:40  • Odpověz
mur to mám taky nega ,pozit. mám zona pellucida .. a trofoblast,spermie manžovo 39% a cizí 38%
24. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
čus, tady hadr na holi, zdravím, nestíhám a zase letím. snad se ještě večer zjevím. papa :wink:
24. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
len - tak jsem z toho blazen :grinning: no ja radeji nic zkoumat nebudu a doufam jen, ze mi v lednu prijdou vysledky minimalne na dvojcata a pak uz se na to ...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co smazak - mel uspech?
24. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
zona pellucida mela kamoska tady z konika a ted ceka dvojky - holka jedna, prednison ji pomohl, tak hura do nej :sweat_smile:
24. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
ahoj hadriku na holi :grinning:
jinak udeluju jeden velkej cernej puntas Aann a Zlatce, ze nam neukazaly svoje pupenda!!! :fearful:
nejak se nefotite damy a ja tady na to cekam.... :pensive:
24. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
aann - ted jsem cetal tvuj komentar na ty nase zazraky v podoli - je hezky, ze jsem sice zdraav jako ripa, ale je mi to hovno platny, coz... :sunglasses:
24. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
jdu si dat pava, zatim..tady stejne ani hnatek :unamused:
24. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
tak já na vás jdu na chvíli juknout, téda, vy jste kecaly... to než dočtu, bude půlnoc... :astonished:
24. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj Zlatko, aspon jedna ziva duse a ja mam zrovna kecaci :grinning:
24. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
leni, hezky si to ocenila, tu vyřažovačku :grinning:. já bych dala spodní hranici 17 let nebo 20, protože 15 mi připadá jako nesmysl... co pak s nima???? místo, aby chodili do školy, tak půl roku soutěží. no nevím... možná to vzdělání moc prožívám... a teď z nich budou rádoby celebrity, budou lítat po večírcích a za půl roku z nich nebude nic...

katy, téda, dobrej výkon, neměla bych na to nervy... jsem dost nedůvěřivá :grinning:

taky se mi první noc nespí 2x nejlíp, ale když je člověk pod parou, tak to mu je pak fuk a to je vyjímka, kdy bych chrápala i na zemi :grinning:

aann, teď čtu, že jsi šla vařit a žehlit, tak má soustrast, schválně jaká jsi byla pilnice :grinning: to víš, dočítám, tak nevím, jak to dopadlo... haha, podle sebe soudím tebe, co? já kolikrát jen vyhrožuju a nakonec dělám prd...
24. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojky mur, to víš, já dneska lítala jako pako a teď jsem si konečně sedla i když v kuchyni ještě výbuch...
24. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
mur, taky jsem z dárku pro manžu v pytli. teda letos se mi nechce vymýšlet ale vůbec žádný...

tak tys řádila v galanterce a co z toho vykouzlíš?? vánoční dekoraci nebo něco jinýho???

já dneska byla v Oriflamu, tak jsem dotáhla plnou krabici kosmetiky... naštěstí měl táta dneska čas, tak mě vyzvednul a pomohl mi s tím, protože sama bych to neunesla... tak asi podělím rodinu z krabice a pápá :confused:
24. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Zlatko jenom jsem navařila.Žehlení neproběhlo vůbec se mi nechtělo tak jsem vyprala pračku a počkám až taky uschne-dobrá výmluva :wink: což bude zítra :rolling_eyes:

mur já jsem měla takovejch plánů všechno fotit,ale takhle líná a nemohoucí jsem v životě nebyla
24. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Zlatko - no bodejtm podel z krabice a na pupek masli - to same plati i pro Aann. Ja mam masle na dekoraci uz se tesim na sobotu, jedeme do lesa na prochajdu a na vetve a acnu radit jako cerna ruka :grinning:
24. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
mur, já jsem poradila našim, že by manžovi bodnul župan, ten, co má a nosí, tak je takovej už, no řekněme docela jetej... jinak voňavku? vodu po holení? hadry? košile, mikina a tak... teda jestli se tomu tvýmu dá něco koupit a není vybíravej jako ten pán u nás doma... :confounded:
24. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
no vybiravej neni, ale ja a nakupy, to nejde moc dohromady, vonavky moc neuzije, me se sice libi, ale on si voni nejvice sam :grinning: :grinning: sleduju ordinaci, za chvili je tu muzik.. spis premyslim o nejake knizce nebo necem podobnym, nasravacky si muzeme nadelit i pred rok, no ne?
24. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
aann - s tim focenim to nebude tak strasny, ne?
24. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak hezky vecer,jak dojede, tak uz se sem nedostanu :sunglasses:
24. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
mur, taky se ti seknul kůň? já myslela, že vyhodím počítač z okna... teď asi tady moc nepobydu, manža bude za chvíli mezi dveřma :grinning:
24. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
mur, tak to bylo pěkný, prej si voní nejvíc sám :wink: takže to asi není metrosexuál??? :grinning: :grinning:

jo, to máš pravdu, že hadry se většinou kupují, když jsou potřeba, ale když se blíží ty vánoce, tak i tohle je dobrý, když nevíš :grinning:

jinak já plánuju foto na čtvrtek, to začnu šestej...
24. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
mur, pěkný večer a třeba zítra :wink: já taky mizím, ať něco podělám. furt mám nějak hlad a nevím, co bych jako chtěla jíst. nemám moc na nic chuť...
24. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
mě vůbec nejdou odesílat zprávy :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak uzobávám křupky a dělám manžovi společnost :slight_smile:
24. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz
mur, tak to tě obdivuju, já a zdobení a aranžování, to je trága. předloni jsem nakoupila takový ty kuličkový řetězy asi ve 3 barvách a nakonec jsem vůbec nevěděla co s nima, protože stromeček jsme neměli, jen ozdobenou větev...
24. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
leni, tak to jsem teda zvědavá, jak dopadneš na pohovoru... :confused: :confused:

ahoj ami, koukám, že nás všechny celkem superstar zaujala :slight_smile: a bagárová je u mě další v pořadí... a pak ty 4, no nevím... tam už to bude horší, ale chodúr a šmajda mi připadají vyzrálejší :wink: a je dobře, že jsi u vyřazovačky nebrečela :wink:

jééé, ami, to jsi taková keramická šikula??? :grinning: :grinning: :grinning:

mur, já loni dělala poprvý adventní věnec, co jsme koupily s fan a modlila se celou dobu, abychom nevyhořeli...

jo, mimochodem koukám na kalendář a ve čtvrtek začíná advent, ne? no to je maso...

mur, pěkný dilema :grinning: tak co se dočtu? jela jsi autem nebo si šoupala podrážky??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
tak si tady píšu, co? manža je ve vaně, tak já dočtu ještě ty zbývající 3 stránky, panečku, to bude samomluva... :grinning:
24. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.