• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak jsem si na tu slávu rozhnípala tlamu .. a obarvila vlasy .. a nevim co na sebe .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou
24. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz
čus leni, tak to ses vyfešákovala qvalitně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se na nípání teprve chystám, nechci, aby mě manža u toho načapal, zlobí se, že pak vypadám jako z úlu... :confused: :fearful:
24. lis 2009 ve 21:46  • Odpověz
hele vy myslíte že si mám jet do caru pro léky nebo stačí na gyndu? :confused: :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
staci na gyndu, aj mela prednison od sve mudry gyndy :sunglasses:
24. lis 2009 ve 21:55  • Odpověz
mur, tak to zní logicky, že jsi nakonec zvolila auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aha, tak vím prd, advent začíná nedělí??? do prčic... mur, dík za info :fearful:

leni, ba,ba, pravda, popelník je manžův oblíbený kus v domácnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mur, co kdybys kočce spíchla batůžek, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by nemusela ty kč postrácet :grinning: :grinning:

teda aann, to jsi se rozjela. to já se nepokouším nic dělat, přece jen jsem kalamity jane... takže radši nic v kuchyni nedělám :rolling_eyes:

ami, tak jsi ten advent pojala apačsky, to se mi líbí :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 21:58  • Odpověz
ami, co to je za hry, jak píšeš???? a kde se dají najít??? jsem občas zaseklá na pc a karty mě pořád neba... a ve vyhledávači na seznamu mi to ukázalo prdlajs... :confounded:

no tak u nás je někdy výzdoba dokud neopadá... takže i do konce ledna a tak :grinning: se mi to totiž nechce odstraňovat, když jsem se tak překonala. hlavně ty blikací světýlka mě baví :slight_smile:

leni, výsledky, no nic moc, co? ale zase je známa příčina a nemusíš se nervovat dalšíma pokusama, když by vlastně byly na prdlačku... a jak budete zvládat ten pláštěnkový sex??? :fearful:
24. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
leni, no teď nad tím přemýšlím, ty a léky a zkušební doba, to bude hukot... :astonished:
24. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
mur, já těm vašim diagnózám ale vůbec nerozumím, ale jak píšeš o té koníkové kámošce, tak to je určitě pozitivní motivace a povzbudí to :dizzy_face:

mur, černý puntík si nezasloužím, poctivě fotím a skenuju pumprdlíky... aann se na to tošíček vybodla... aann, jsem to ale kámoška, viď? :grinning:

no tak jsem se moc nesekla s tou půlnocí, ale už to budu mít dočtený a budu moct jít v klidu spát :wink:
24. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz
aann, jsem ráda, že jsi "jen" vařila, hned máš pro mě lidštější tvář :grinning: a ne jako motorová myška :grinning:

mur, já větve kupuju v květinářství, to je ale zhýralost, co? :confused:

tak už nemám co číst, leda ty svoje chytrosti, takže papapa a dobrou noc a zítra se na vás zase těší vaše koníková závislačka :wink:
24. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
holky dobrou-musím z toho koně vypadnout,protože by mi jeblo jak je to pomalý :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
čus ve spolek :wink: dobrý ráno. tak sice nemůžu konkurovat naší aann, ale dneska straším od půl šestý :confounded:
25. lis 2009 v 06:25  • Odpověz
jsem celkem zvědavá, co dneska doma podělám, mám takových předsevzetí..... tak schválně to večer vyhodnotím :grinning:
25. lis 2009 v 06:43  • Odpověz
tak jsem se pustila do praní minihadříků. sušák plnej, žehlení 3 prdele, to je den... :astonished:
25. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
tak co????? kde jste jako???? mě se zrovna nechce nic dělat...
25. lis 2009 v 08:18  • Odpověz
mě se taky nic nechce.čauves.Teď si rozhodně musim umýt tu mastnou makovici
25. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
čus holky tak jsem volala do artu a pan lékař nemá čas ..tak to zkusim ještě v 9hod. a uvidim ,jeduinej den kdybych tam musela a mohla je pondělí ..
25. lis 2009 v 08:53  • Odpověz
Leni a co tam?? Tam musíš nahlásit co ti našli??nebo jak se to dělá
25. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
aan tak prej tam nemusim ,stačí od mudry zdejší prednison napísat ,koukala jsem že mám na 27dní ..doma.ale počkam co bude s tou prací ,bylo mi po něm zle a jak píše zlatka ve zkušebce neic moc tam předváádět infarktové stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Ok takže s poštou taky nemusím pospíchat.Takže bereš 1 denně?
25. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
čauves, tak jsem něco málo, ale opravdu málo požehlila, vyprala jednu pračku a sušák je plnej... teď mě ještě čeká umýt sporák a mastný dlaždičky, no nevím, co zvítězí, možná zase radši ta žehlička, tam si nezaseru ruce od humáče... :confounded: tak to malá prezentace našeho stavu domácnosti...

a makovici bych už taky potřebovala, ale na tu asi prdím, až zítra...
25. lis 2009 v 11:13  • Odpověz
Zlatko já jsem na ní prděla asi týden-zlatej culik :fearful:

Žehlení mám naplánovaný na odpo,ale kdo ví jestli se k tomu dostanu
25. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
aann, nemůžu si culík vynachválit, taky už hlava volá o vodu a šampón...
25. lis 2009 v 11:33  • Odpověz
tak co tady novýho??? nic, no tak já se jdu zase rozhlídnout po tom, co bych podělala... pá
25. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
čauky, vidím, že stále nikdo, já jdu do hajan, mám toho dost, to co jsem udělala dneska, tak jsem se překonala a končím. až se probudím, půjdu se šelmou a pak nebudu dělat nic, jupíí :sweat_smile:
25. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
no já furt čekam na sms a kdioví jestli dneska nějakej pohovor bude achjo ,to je dneska jednání :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 15:42  • Odpověz
Len-Cože????? oni ti napíšou sms tak pojdte jste na řadě???? Co to tam máte všude za paka

Jsem byla dneska nakupovat v lékárně pro pana Lorence.Teď koukám na ty vatičky......to je něco strašnýho takový bambule :rolling_eyes: to snad na mě poznala,že to chci pro mimino
25. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
ahojky,
len, to tě pěkně napínají, snad to pak bude stát za to...
aann, že by nebyl spoleh už ani na lékárnice?? Jéjé, a já jim tak věřím....
25. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
za půl hodiny mám pohovor tak na mě myslete :confused: :pensive:
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
a to jsem to nevydržela a sama zavolala co se teda děje ..no já nevim ..achjo ..
25. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
Leni držim palce a pak dej hned vědět
25. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.