• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ami viděla jsem rozhodně menší.Tak až zítra těmahle tyčema budu čistit rypec staršímu dítěti :wink:
A jak se ti vede?
25. lis 2009 v 17:23  • Odpověz
no to je síla, leni, takhle sedět doma jako na trní.

aann, to je něco pro tebe, co? :grinning: a co si kupovala v lékárně za bambule??? :grinning: :grinning:

ahoj ami :wink:
25. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
leni, to ještě pohovoruješ???

tak já jsem si schrupla hoďku a půl, byla jsem po tom luxování totálně vyřízená...
25. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
čauves

Myslím ty vatový tyčinky pro mimina.no hrůza kdyby si to viděla
25. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
už jsem holky doma ,ale ještě nic nevim ,čekam na smsku ..jinak bylo nás tam holek,šéf a vedoucí ,moje kámoška a ještě prodavačka a asistentka šéfovo ..já vůbec netušila, že jde o prodej v alpine pro ...byla jsem v jiném krámu a přišla jsem si tam bundu a i triko alpine pro ..to bylo docela vtipný..tak jsem se tam dušovala ,že jsem to nevěděla ... :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
Leni to pořád konzultujete?? To je nejdelší konkurz na světě :wink:
25. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
ted mi volali že jsem přijatá ...volala mi ta kámoška a já ,,no nekecej,, a ona ,,no fakt jo ,, a najednou šéf do toho zařval ,,já jsem si vás prosadil,,tak mám radost a zítra si to tam mam dojít sepsat všechno ..vám řikam ,,je to o známých,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
25. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
aann, dalo by se tím dloubat i jinde??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

leni, tak to bylo vtipný a velká gratulka!!!!!!!!!!!!!!!
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
leni, je. tak mám i za tebe radost :wink: co manža na to??
25. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
a kdy nastupuješ? 1. 12.?
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
no já nevim ona říkala od 1.12 ale on se ptal jestli můžu hned.. :confused: :confused: :confused: a chtěl vědět jestli se přes noc naučim materiály bund ..,tak od vás vim ,že musim kejvat ..tak jsem všechno odkejvala ,ale koukala jsem na ten počítač ,ten je nějakej vymakanej ,dotykovej :confused: :confused: :confused: to tam budu jako ála v jiříkově vidění ..manža? ten řekl,,to je dobře ,nebude krize po vánocíh a nemysli si ,že až přijdeš domu ,že nebudeš nic dělat,, :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
zítra to mám dojít s ní sepsat a uvidíme .. :wink: ,ale je to za ženskou za marození a po jejim návratu se uvidí koho vyhodí..bud se osvědčim a nebo ne ..
25. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
Leni tak super.Tak nám dej hned vědět co budeš prodávat
25. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak to je jasný ten vyrazí tu nemocnou.Udělá to stejně jako já :wink:
Leni ty dotykový jsou super.Je to lehky.
25. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
tak jsem tu :grinning:
No nejdřív gratuluji Len k přijetí do nové práce! Ať se ti tam líbí a daří....
Ahoj Zlati, tak jsi odpočinutá...to je dobře :wink:, četla jsem, že jsi prala pidioblečky, to je hezké
:slight_smile:
Ahoj Aann, nic moc se mi nedaří:frowning2: , ale snažím se být v pohodě, no, .....zítra jdu na kontrolu k OG tak, uvidím, jestli budu ok. Jinak si občas čtu na jiných diskusí, jestli mám všechny fyzické příznaky, co ostatní a zjistila jsem, že nemám:pensive: . Ale ty psychické jo....takže jsem normální.
A taky zdravím mur a kathy, kdyby se objevily později....
Jinak jsem se odchlupila a umyla hlavu, abych zítra na veřejnosti nepobuřovala:confused: .
Jdu se dívat na tv a nechat se "pomačkat" :grinning:
Tak hezký večer a papa
25. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
bože, leni, tak ten závěr je na kopanec do pr.. ale jinak dobrý, materiály se naučíš, max. si napíšeš tahák a jestli koukáš na to pc jako tele zjara, radím, vše si piš i blbý "pak zmáčnku enter", protože pak na to můžeš mrknout a nebudeš za blba, papír za týden nebudeš potřebovat, ale je to jistotka :grinning: uvidíš, jak to dopadne, v nejhorším případě praxe to bude dobrá, ale ty zvítězíš!!!!!!!!
25. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
jé, ami tys taky tady? :wink:
25. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
ami, dala jsem si tím žehlením a luxováním tak do těla, že jsem spala jako jelimánek. doufám, že dneska normálně usnu a zítra nebudu zase strašit od půl šestý...
25. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
se asi pro dnešek rozloučím, půjdu se věnovat manžovi :wink: papa a dobrou noc :wink:
25. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
čau tak tady nikdo-to je opravdu divný :wink:
26. lis 2009 ve 02:00  • Odpověz
ahojky, dobrý ráno :wink:

aann, sorry, s dovolením jsem chrupala... :sunglasses:
26. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
tak jsem si blejskla pupajs... obvod 105 cm :grinning:
26. lis 2009 v 07:53  • Odpověz
čauves tak podle mýho krejčovskýho metru mám 112 cm.
Už je na tobě aspoň vidět,že seš těhule.Jinak se jedu podívat do Ikei na ty pleny s obrázkama tak ti dám vědět
26. lis 2009 v 08:20  • Odpověz
tak to ten pupek nemáš o tolik větší než ty mý divoši... dobrý :wink: :wink:

tak jo :wink: já dneska odpo pojedu směr Zličín, tak možná taky někam juknu a pak si řeknem :wink:
26. lis 2009 v 08:31  • Odpověz
čau ženy ..vladís je fakt na ránu ,mi řekl ,že se bude radovat až uvidí smlouvu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
tak mu dej přes hubu ať si nedovoluje a je to

holky jedu pa.Kecejte ať mám co dočítat :wink:
26. lis 2009 v 08:51  • Odpověz
ahoj holky!
Len, gratulka k práci - super-snad to tam bude lepší :wink:

Ann, a Zlatce ke krásným mírám :sweat_smile: :grinning: Zlatko, už je alespoň vidět, krásný těhu pupík :dizzy_face:
26. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
Ahojky,
Zlatovláásko, to je hezký domeček :dizzy_face: , no prostě jsi už těhulka těhulkovatá :slight_smile:
Aann a Zlatovláásko, hezké nakupování..... :slight_smile:
Ahoj Kathy :slight_smile:
Já jsem byla u dr. na kontrole, tak děloha je ok..., jinak jdu v pondělí už do práce, prý je to na psychiku lepší, říkala paní dr. No a já nevím, ale jak na mě někdo bude křičet nebo blbě kecat....., tak se asi rozeřvu, ještě před měsícem bych zabíjela :frowning2: .
Jo, četly jste o Anně K.? Prý má rakovinu prsu a myslí si, že je to stimulacemi....prý jí neřekli, aby chodila na mamograg na preventivku....no já tam taky nikdy nebyla, prsa ošahávám furt, .....ale....že, kdo nechce najít, nenajde :frowning2: . Tak já jen tak....vyděšená jsem už ze všeho, no....
26. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz
čauky, já se tady potím s překladem dohody o provedení práce z ČJ do NJ, to jsem si dala, slibovat takový voloviny, při tom myslím na lenku, jak ona dneska podepisuje smlouvu :wink:

hele leni, co říkáš nápadu aann???? :grinning:
26. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
katy :sunglasses: dík :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.