• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky ami :slight_smile: , neplaš tak, anně K už je přes 40 a po 40 by se mělo chodit na mamograf pravidelně preventivně, ne? taky by ses mohla dočíst, že na přechodu přejeli chodce, tak bys nemohla chodit ven... :confused:

tak jsem ráda, že ač byl jiný plán, že jsi ok. a do pondělí uvidíš, když tě tam naserou, tak se zhroutíš a budeš marodit dál, co horšího se může stát?????
26. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak jdu zase pokračovat v překladu, slíbila jsem, že to dneska odešlu hotové... :confused:
26. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
ajoj, jen zdravim, letem svetem jsem precetla, reakce pozdeji nebo spis az zitra, mazu do prace.
Zlatko okoukla jsem ti pupajs a je uplne rozkosnej!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: konecne tam vidim tehu :grinning: :grinning: tak hezky den vsem

Jo,Len - gratulka k tomu novymu jobiku!!! a hned informuj, jak to vypada.pa
26. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
ahoj zlati, ....máš pravdu, raději bych, kdyby mi dr. řekla něco jiného než že v děloze nic není :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky mi s nadšením začala říkat, že se můžeme snažit hned po šestinědělí, tak jsem řekla, že toto těhu bylo z umělka....., takže zpět a nutno počkat 3 měsíce, pak se uvidí...co bude dál...
K té Anně K., no mě vždycky vyděsí, když čtu o někom, kdo má rakovinu tak mladý, a teď jak jsem citlivá, tak o to víc to prožívám...
Zapomněla jsem ti napsat o těch hrách,je to mah jongg 2, nebo mah jong conect a buď to najdeš www.blesk.cz, hry, nebo na www.hry.cz.
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
čau tak mám nákupy za sebou a tragedie největší.

Ami mě před umělkem na mamograf poslali
26. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
čus mě na mamo neposlali a,le já šla sama už jsem byla 2krát ,už jsem stará samice tak pro jistotu ..jinak smlouvu ještě nemám a v práci nejsem ..až od 1.12. a to mě asi jen tak zkoušel jak se vystrašim.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,byla jsem tam dát iniciály ,posílala to faxem účetnímu ..zítra nebo v pondělí bude smlouva ..a kupovala jsem si tepláky a zítra jedem pro mikinu ..vše musim mít alpine pro..
26. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Leni a proč sis to nekoupila ve svým novým zaměstnání hned bys testla nějakou z prodavaček :sweat_smile:
27. lis 2009 v 01:29  • Odpověz
čauky, přeju dobré ráno :wink:
27. lis 2009 v 06:58  • Odpověz
ahoj mur, ty taky pořád pracuješ, holka... kdy ty vůbec stihneš žít :astonished:

ami, chápu tvé prožitky, hormony dělají své... a díky za typ na hry, to už se od toho pc vůbec neodlepím :grinning:

aann, co jsi zase kupovala???? :astonished:

leni, to je dobrý tah, jestli chcete u nás pracovat, kupte si naše hadry... to budeš v krámu v teplácách a mikině??? to je pohodlný, ne? :wink:
27. lis 2009 v 07:27  • Odpověz
aan tepláky mám z krámu ,ale mikinu tam nemaj žádnou pořádnou .. :wink: já si se všema tykam ..jsou v pohodě .zlatko oni jim hadry dávaj ,ale já jsem přišla v mezidobí ,až v lednu bych měla nárok na trika a kalhoty ,ale dam přednost sportovnim teplákům se svým pozadim určitě a ne že se ohnu a rup.. :grinning: :grinning: jako jedný holce tam včera
27. lis 2009 v 07:37  • Odpověz
leni :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fajn, že to vypadá na prima kolektiv. budu na tebe myslet a držet palce :wink:

to bych se tam mohla za tebou zastavit taky pro tepláci, co? už nemám kromě jedněch mega co na sebe... tak o víkendu vyrazím do krámů a něco vysmyslím. možná proberu ještě hadry, co jsem s ohrnutým rypákem vyřadila, že jsou mi velký, tak teď si budu přát, aby mi nebyly malý :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 07:57  • Odpověz
no zlatko ted je tam prd ,si ani já nevyberu ..až bude nové zboží .. :wink:
27. lis 2009 v 08:00  • Odpověz
zdar
Tak jsem převlíkla mladýmu cejchy a jsem z toho ufuněná jako blázen :unamused:
Tak si jdu udělat horkou čoko a vydejchat
27. lis 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
Ahoj vsichni ..
Len ,taky gratuluji k nove praci a preji at ti to tam jde od ruky a jsou tam na tebe hodni... :slight_smile:
Ja jdu dnes vecer taky do prace ...no jsem zvedava jak to tam pujde ..http://www.goldenkinnaree.cz/
tam me najdete :slight_smile:
Tehulky vy se moc nepretezujte :wink:
27. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
27. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
leni, tak to odložíme a já přijedu jindy :grinning:

aann, dejchej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vychutnej si čokoládku :wink:

já byla se šelmou na Kampě, docela dobrý, jen ho to moc nebavilo, protože byla na trávě jinovatka.. a teď se chystám do vany a dodělat ty překlady. taky čekám manžu, dneska má dorazit dřív...

jé, to je super, fan a lenku najdeme na webu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Fan až budu chtít rodit tak ti volám,že jedu k vám do centra,aby jste mi namačkaly ty body a rovnou pojedu do porodnice :wink:
27. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
Leni kdyby si nesehnala žádnou mikču tak já ti zajedu do Letňan do Alpiny a tam ti něco vyberu
27. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ty jo já dneska pořád sedim a čučim
27. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
aann, taky jsem nad tím přemýšlela :grinning: dneska, uvidím, zajedu na fan číhnout :wink:
27. lis 2009 v 15:43  • Odpověz
aann, haló, nečum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
haha, to bylo vtipný :grinning:
tak co, kde jste??? já jsem se probudila a tady ani hnátka, co???? cococococococococococo?????????
27. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
to nebylo vtipný,málo si řvala pořád jsem tady :wink:
27. lis 2009 v 17:22  • Odpověz
už se asi hodinu a půl chystám do vany, jsem strašný lemro... a když si napustím vanu, tak je studená, takže čekám, až se mi v kotli ohřeje voda a já se budu moci ponořit do kapaliny. jestli to takhle půjde dál, půjdu po koupání spát a za žádnou fan se nevydám... ach jo...

čauky aann, aha, tak tys tady byla??? to asi neviditelná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
ty jo já bych se nevykopala ven ani za boha.To jseš na tom líp než já :unamused:
27. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
aan tak jsem po hoidině v krámu vybrala 2mikiny a 1triko ,maj 2+1,že to jedno je zadara ,tak jsem vybírala ,aby ta třetí věc byla taky pěkná a drahá ..tak mám triko z nové kolekce a 500kč je doma :wink: ,ta jedna mikča je moc pěkná ,jako ony obě ,ale jedna je bílá s vínovým límečkem,ale bohužel nemá kapsy a ty já potřebuju ,ta druhá je super ,tu budu nosit do práce a tu bílou asi jen na ven ..to by se člověk posral z toho výběru .. :rolling_eyes: neměla jsem z čeho vybírat ..
27. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
aan kdybys někdy měla cestu a bylo tam něco fakt bombovýho za super cenu v XL tak to beru ..s kapsama..jako krteček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
No když jdu ze sámošky tak na proti kasám je prodejna Alpine tak tam můžu juknout-když nebudu skleróza

Tak ono v Alpinu to neni moc na krásu,ale na praktičnost čundrů,horolezetství a takovýhle sportů-nepletu se???
27. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahoj, jenom jsem vas prolitla a vsechny zdravim, uzivam si volnicka a planuju volny vikedn vicemene v prirode, tak uzivejte. zatim pa
27. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.