• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, tak to tak dopadlo... :confounded: když jsem vylezla z vany, dokopala se k fénování a dokončila frizůru bylo po osmé hodině, takže jsem fan zavolala, že jestli koukala na koníka, tak že můj nápad neplatí a já se za ní stavím o víkendu. tak snad to dokážu :grinning:
27. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
ahoj Zlatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
cucim na kone
27. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
nápadů a předsevzetí mám vždycky milión, ale ta realizace...

leni, to jsi se vyřádila :wink:
27. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
jé ahojky mur :wink: jsem dočítala a do toho tady bloumala, takže mi to všechno trvá... ale všimla jsem si tě :grinning:
27. lis 2009 ve 22:21  • Odpověz
mur, tak v té přírodě neumrzněte :slight_smile: dneska ráno bylo pěkně frišno...
27. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
:grinning: to je dobre :grinning:
27. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
to mi povidej...ale ja to na rano nevidim, vyrazim po pozdni snidani a zadny lezeni pod hvezdama se nekona :grinning: to jen, ze si budu uzivat trichu zelene a vypoustet negativni paru z tela :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 22:23  • Odpověz
viď, ráda tě vidím, poslední dobou se míjíme :fearful:
27. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
jojo, mijime, ale neni vsem dnum konec :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
to je super, mur, že se takhle vykopeš :wink: a na noc zase hezky do teplýho pelíšku, co? a budeš taky lámat větvičky na výzdobu nebo to už máš pořešený :wink:
27. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz
ccc, to je jasný :wink: dneska mi vyjímečně manža kouká na telku a nechrupe, to pak vypínám pc dřív...
27. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
tak boru vlasko a hezky vikend :wink:
27. lis 2009 ve 22:36  • Odpověz
jéžiš tady se kecalo já jdu teda číst
27. lis 2009 ve 22:54  • Odpověz
taky mur a užij si to :wink:
27. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
no jo on se dává už teď o víkendu advent.věnec :unamused:

Jééé holky já jsem si dneska zapomněla udělat mejdan.Ode dneška jsem ofiko na mateřský
27. lis 2009 ve 22:59  • Odpověz
aann, no, dává, taky mě to zaskočilo... a svetr jsem ještě nezačala... ach jo...

no super, gratulka, paní na mateřský, to možná přestaneš pracovat jako o život, co? :wink:
27. lis 2009 ve 23:08  • Odpověz
tak já to balím, dobrou, zítra mám nějaký plány, tak ať z toho něco je :wink: papapapa brou, brou, brouček :wink:
27. lis 2009 ve 23:24  • Odpověz
Přeji všem krásné ráno :wink:
28. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
Dneska bych chtěla tay pořešit tu vánoční výzdobu, manža bude až do neděle pryč, tak bych na to mohla mít klid :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Už nám konečně sundali lešení kolem baráku, zateplení už je hotový a teď už budou dělat jenom nějaký dodělávky. Konečně si budu moct otevřít v ložnici svobodně okno a nebudu mít strach,že mi tam po lešení někdo vleze :slight_smile:
28. lis 2009 v 08:52  • Odpověz
Kath to budeš větrat tak, že umrzneš.Ať nechytneš zase rýmičku
28. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak k O jsem vymyslela kuřecí roládu s kaší a jdu asi upéct ten pudinkový koláč.A pak žehlit :rolling_eyes:
28. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Hezké odpoledne :grinning: ,
včera jsem nenakoukla.....jste mě tady nakazily tou prací, tak jsem gruntovala i pán domu to ocenil :grinning: , se ptal, jak to tak na mě přišlo, tak jsem řekla, že "koníkovky" taky furt uklízejí, .....tvářil se jako že konečně k něčemu to vysedávání u pc je :wink:.......tak teď nevím, jestli jsem se neměla urazit :confused: .
Jinak já vařím zeleninovou polívku a v jednom pekáči peču kuřecí řízky, na tom brambory na plátky, na tom cibule a na konec zelí (bílé kysané nebylo, tak jsem tam dala červené domácí, a asi v něm byla i červená řepa...., no my sníme všechno :grinning: ).
Tak hezké odpočívání při výzdobě, při procházkách,...a na mateřské :grinning:
28. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
tak kde jste kdo?
Já se přiznám,že jsem nic nedělala, jenom jsem odpočívala :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky, tak my máme dneska za sebou výlet do Kolína, tak jsme zpět a jsem docela tuhá a to jsem slíbila účast v mušce... chjo. asi budu muset dát kávu, abych to přežila. pak to vidím na vpád do pelechu a koníkovou účast až zítra...
28. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
katy, já dneska koupila věnec, propriety mám od loňska, takže to zítra nazdobím a bude adventní věnec na stole. ještě jsem chtěla koupit větve, ale to, co měli za 80,- Kč, tak to za to nedám... tak třeba před nějakým obchoďákem...

katy a ty bys nebrala nečekaného návštěvníka nebo kukálistu??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
aann, ty jsi zase nechutně akční :confounded: docela ti to závidím... :pensive:
28. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
ahoj Zlatko, tak to si měla fakt náročný den, já uvažovala ještě, dyž jsem sama oma, že zajedu někam něco pokoupit a vůbec se mi do auta nechtělo
28. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
kukálistu bych teda nechtěla :grinning:
28. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.