• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky ami, tak tě teď tvůj pan domácí bude vnadit na koníka, co??? ale malinko bacit jsi ho mohla :grinning: taková pilnice jsi, jo? :wink:
28. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
katy, to je dobře, žes nic nedělala, aspoň ses neudřela :grinning: no já tento týden trochu prudila s kočárem... tak proto ten výlet do kolína... ale radši bych taky ležínkovala :grinning:
28. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
ne, kukálistu nebrat????????? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 v 17:40  • Odpověz
tak já letím do tý mouchy, abych byla co nejdřív z5. papa a pusu :wink: :wink: :wink:
28. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Pa a co si vykoukala v Kolíně, pak se pochlub :wink: :dizzy_face:
28. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
Hezký večer

Zlatko já jsem v žádným případě akční nebyla.Udělala jsem oběd a koláč a tím moje celá aktivita skončila.
Teď jsem se rozhodla,že pojedu zítra za maminou,aby mě ostříhala.vidím to tak na centimetrový culíček.Jinak mám dneska pupek jak medicimbál
28. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
myslela jsem ,že budu žehlit a myslela jsem špatně.Dneska pořád sedim
28. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj Ann, čučím na slavíka a trošku požehluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ann, že nám taky to tvoje pupendo grando nevyfotíš, já ho chci vidět :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpet z vyletu. dojelijsme domu kolem sesty a pustila jsem se do vyzdoby, nemam jeste zdaleka hotovo, ale adventni svicky v kosiku oblozeny zelenym a koulema je hotovy, adventni venec visi v kuchyni na lustru (trvalo mi 3/4 hod, pac me furt bolely ruce, jak jsem je mela nad hlavou :grinning: ) a na dverich je nazdobena girlanda, jdu povymyslet nejakou misu do koupelny a oblozit krb a dnes to balim. Manza dnes vecer vyjimecne pracuje, dorazi kolem pulnoci, tak na nej pockam a budu se cinit..
28. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj Mur, teda ty si šíkulka, asi budu muset taky vylíz pro tu krabici s vánoční dekorací a do zítřka se pochlapit :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Zlatko - jdes do musky, jo? sla bych taky :grinning:

Aann - gratulka k matersky...tak ted uz jen sbalit tasku do porodnice :sunglasses: co prestavba? hotovo? mladej je dole?

Len - asi nabiras sily na makacku v praci, ne? musim kouknout na ty odkazy, co jste tady s Fan daly, at vim, kde makate :grinning:

Ami - aspon chlap vidi, ze se tady taky resi domaci prace, cococo :grinning: :grinning:

Kathy - melas dnes aspon prima den, ne? dala sis vanu, masaz, zabal, masku, relax.hudbu a vinko? kdyz jses sama doma a nic nemusis?
28. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
Kathy - ja jsem dnes tak akcni, ze mit doma uz stromek, tak je nazdobenej taky :grinning: :grinning: jak vidim ty koule, tak bych to vzala z jedny vody nacisto :grinning:
28. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
jinak uz i na me dneska dorazily zarazeny dutiny, tak me manza rano nacpal cesnekem a udela mi prednasku, ze cesnek zabira absolutne na vsechno, hlavne na praseci chripku a ze Cina jako nejvetsi producent cesneku zdrazuje a lidi jej presto kupuji jako najati :grinning:
28. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
schroupla jsem 3 strouzky, manza asi 4, jemu to problem nedela, zato ja videla vsechny svaty a pak jsme si naramne "voneli" na vylete :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
Mur, normálka se flákám, místo vany jenom rychlá sprška, masáž na gauči, , napařovací masku teď nad žehličkou a místo hudby jsem si celý odpoledne pouštěla nahraný díly Vegas :grinning:
28. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
chci taky videt pupajs Aann!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
:grinning: :grinning: kathy - masaz na gauci a naparovacka dobra :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
Mur, manža má pravdu,my když jsme s manžou nachcípaný, tak ho taky baštíme na kila a je mi jedno, že jde za mou "pěkný! odér :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
myslis tu kriminalku?
28. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, pupajs, :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
tak ja se s nim nacpu i zitra, ale zase mi polezou oci z dulku :pensive: cesnek muzu v polivce, na topince, ale samotny - to je hnus :unamused:
28. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jo, tu kriminálku, mě to baví, ale manža to nesnáší, ale nahrává mi to, aby měl pokoj, tak na to koukám, když není doma :sweat_smile:
Dej i i zítra :wink:
taky obcas mrknu, tos mi pripomela, ze si muzu pustit ordinaci - na tu koukam zase ja - jaksi uz ze setrvacnosti, pac je to vetsinou o nicem, sem tam dobry dil, ale cucim od zacatku, tak jsem takovy verny divak
28. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Já na ty český nekoukám, ale za to jsem ulítlá na House, Národní vyšetřovací, Vegas a Myšlenky :sweat_smile: Všechno nahráváme :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
Kathy - Myslenky, Sberatele kosti a House - to jsou moje oblibeny :grinning: hlavne Kustka a ten jejich humor,ale kdyz to nevidim - coz je dost casto, tak se nic nedeje..
28. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
jdu si nalit vinko, posloucham radio, takovy stary pecky na radiu Sever, sviti mi aroma lampa s citrusem, no luxus - jednim slovem :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak já si jdu taky pro vínko, když už teďka nebudu pít sama :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
jasna rec :sunglasses:
28. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.