• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
pripijeme si spolu :dizzy_face: predstav si, ze jsem si vytahla z vestich karet do pristiho roku krtiny :grinning: :grinning: na to si musime pripit, ze pristi rok .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jasný, tak příští rok :grinning: Tohle já neumím a věštící karty ani nemám.
28. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
K tomu vínku jsem si vyndala takový ty mastný mčeský brambůrky :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz
vim jaky, mam je taky rada :dizzy_face:
ja vestit neumi, jen mi kolegyne rekly vytahni kartu - tak jsem tahla :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
Aha, ale i tak je to dobrý :wink:
28. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
ma i dekoraci do koupelny, misu plnou kouli a takovych tech travnick kouli, akorat mi tam nechce stat svicka :angry:
mi tam neskacou vsechny pismenka - pisu jak hotentot :pensive:
Tak jí tam nečím přilep, já všechno lepím takouvou tou pistolí
Já si to domyslím, mě taky někdy ta moje klávesnice nebere ty moje dlouhý nehty :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
ja se nemuzu vymlouvat na dlouhy nehty :pensive:
uz tam stoji, jsem ji podkapala voskem, je to sice trochu videt, ale co..
tavici pistole - no vidis, to bych si mohla prat pod strom
28. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
jednu dobu jsem byla pecena varena v kramku s temadle vecma, mam doma komplet soupravu pro ubrouskovou techniku, drzelo me to pul roku a vsem jsem delala kvetinace apod,ale uz dlouho jsem na to nesahla.. taky jsem chtela vyrabet mydla :grinning: :grinning: jeste jsem nezacala :pensive:
28. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
ale propriety mam doma
28. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
cim se ty Kathy bavis ve volnu? nejaky strikovani nebo neco?
28. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Já jsem dostala tu pistoli před pár lety taky k vánocům a jsem s ní moc spkojená-dělám s ní třeb ty adventní věnce i na dveře :wink:
28. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
je to urcite sikovna vecicka, asi napisu jeziskovi :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Já už toho moc nedělám, neštrikovala jsem nikdy, zkoušela jsem keramiku, ale jsem antitalent, pak drátkování, ale skončila jsem u rybiček a dál jsem své umění nerozšířila :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
u rybicek? to je bomba, ne? ja tak maximalne "udratkujuů nejakou ozdobu na lustr,kdyz ji potrebuju povesit...
28. lis 2009 ve 21:07  • Odpověz
Já mám na tohle mamku, je moc šikovná- mám od ní spoustu obrázků ubrouskovou metodou v chodbě, taky se teď dala na pletení košíků, tak jí vždycky řeknu, jakou potřebuju velikost a mám to hned doma :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
taky jsem sila, saty, sukne, kabat pro sebe, saka...ted uz nedelam taky nic. kdyz tak o tom premyslim, je to skoda..
28. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mamka teď taky děla šitý zvířátka holčičce od bráchy k vánocům - z takových ěch chlupatých ponožek od pimpongů :grinning:
28. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já si maximálně zašiju dírku někde třeba na ponožce :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
jezis, kosiky - to je moje slabost, mam je vsude, treba z Ikei takove ty sady 4 kusu od koupelny, kos na drevo u krbu, papuce pro navstevy v kosi...
tak to mamku moc obdivuju - a z ceho to dela? je to moc pracne? me by se moc libila velka truhla na vsechny moje zbytecnosti...
zatim se jenom kocham na prejezdu do Nemecka, ale obcas jsou to takove nic nerikajici veci, o obchodacich ani nemluvim...
28. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
ponozky nestupuju - rovnou vyhazuju :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
čauky, tak jsem domouchovala, dala jsem si jeden ovocný čaj a 2x džus, to jsem se ale rozjela, ale smrdím od cigaret děsně... a to mám čerstvě umytou hlavu :confounded: vše, co jsem měla na sobě je tak na 2 dny do okna a větrat... padají mi oči, vy tady kecáte a já nemám sílu číst... tak zítra. papa a myslím na vás :wink:
28. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Já jsem si právě pořád kupovala ty košíky v ikee, a teď už nemusím. Velkej jako truhlu ještě nedělala. Naučila jí ten zákad kolegyně z práce a pak všechno už sama a děla to myslím z pedigu
28. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tak brou nocku :wink:
28. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
dobrou noc Zlatko :dizzy_face:
Kathy - pedig neznam, ja myslela nejake vrbove prouti, dal moje znalosti o materialech nesahaji..
me se prave libi, kdyz to nekdo dela a bavi ho to. otiskne do sve prace i kus sebe, kosiky nejsou podle me stejny, kazdy je jinak "sisatej" a to se mi na tom libi :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já tomu moc nerozumím, alemyslím si, že pedik je jako plochý proutí :confused:
28. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
A taky se mamka moc těší, až budeme mít škvně, že nám vymaluje pokojíček pohádkovýma postavičkama :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
V těchto umělěckejch věcech jsem se bohužel nepomamila :unamused:
28. lis 2009 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.