• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Kathy - dneska se da snad koupit takej ten pruh, hodne lidi to ma v pokojikach, kamaradka to taky poridila a zbytek postavice si domalovala sama, nevidela jsem to jeste, takova jsem ostuda - za tu dobu co ma druhe jsem u ni nebyla :confused: a to bude male v lednu rok :zipper_mouth:
28. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
u nas nikdo neni umelec, ale me to to proste tesi a bavi a tuhle vyzdobu zvladam dle sveho, nic na kseft neni :grinning: ale nebylo by to spatny - takovej kramek se samejma "potrebnejma" vecma - ale nevim, jestli by me uzivil..
28. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
hezký večer kathy a mur, vy si tak kráááásně povídáte, že je mi stydno vám do toho lézt :wink: ....tak budu stručná:
ahoj zlati :wink: .....už jsi byla v Kolíně? Napiš, co jsi viděla a vybrala!
ahoj aann, tak já bych teda taky chtěla vidět domeček pana Lorence, no :pensive:
len, pracuje už i o víkendu??? To je teda fofr takový zápřah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj fan, ať se ti v práci líbí...
Tak a jdu pokračovat v ležingu....
Dobrou noc :grinning:
28. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
No to budeněco podobnýho, mamka to už vidí v bavách :dizzy_face: Zatím máme v tom pokojíku skladiště, tak vždycky když k nám přijde, tak to tam jde očumovat a plánovat :wink:
28. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
spalila jsem podzimni vyzdobu krbu, listi jen zapraskalo, kastany apod jsem vyhodila, po sve predlonske zkusenosti, kdy jsme meli doma plno larev a ruznyho hmyzu uz to likviduju, to si neumis predstavit - bylo to nalezly v susenych pomerancich, jinych dekoracich apod. proto si vse vyrabim a pak ekologicky likviduju, hotove nekupuju, pac mam rada zmenu :grinning:
28. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj Ami,
jak stydno? Koukej se zapojit anebo nahoď iné téma :wink:
28. lis 2009 ve 21:26  • Odpověz
ami - ahoj, zadny stydno a pridej se!!! zrovna tady resime "umelecke" nadani a to ty mas - se svamy vezema a popelnikama, ne? :grinning:
28. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
To jsme na tom stejně, taky má ráda změnu :wink: Akorát já to házím do popelnice :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
a ja palim :grinning:
28. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
no právě, to vaše téma je tak zaaaajimavé, že se musím "držet", abych se nezapojila :grinning:
28. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak se zapoj, ´my už jsme stejně vystřlely patrony :sweat_smile: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
kdyz neni ten snih, tak jeste asi budu palit i venku, to je vzdycky plamen jako hrom - takove ty veci ze zahrady, listi, vetve apod.. z baraku uz nam nic nezbylo :grinning: ale naposledy v cervenci jsme palili s mamcou dvere :grinning: takovej mejdan do peti do rana, muz nebyl doma a mam prijela na navstevu na pra dni. nakonec jsme spalily i zidli, ktera pod ni rupla (teda jenom jedna noha) :grinning:
28. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
AMI NESER a pis!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§ :grinning: :grinning:
Ami, potřebujem do naší diskuse svěží nový vítr :wink:
tak?
28. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jo, Mur má pravdu, já se neodvážila :sweat_smile:
28. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
:grinning: :grinning: ja mam obcas i odvahu :grinning:
28. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
ale do teď vám to tak hezky šlo :grinning:
Ami - co tvoje vez v Pise? vystavilas? nebo delas neco jineho?
Holky, tchýňka nám koupila dventní kalendář- mě od Merci a manžovi od Kinder - Bože já se jak malý harant těím na 1.12. :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Adventní :wink:
28. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
hele nesmějte se mým "archeologickým" vytvorům....takové trauma, co jsem si z ročního kurzu keramika, vytvořila :grinning:
jak psala Len - dat za vetve 80 kachli - to je teda des, my jeli do lesa s pilkou, ale zase me tesilo, ze jak tezili, tak jsem nerizla do ziveho,ale orezala uz to, co bylo na zemi - takovy jsem ekolog :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kathy, Ami - davate na strom kolekci?
28. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
bych nikomu nepřála :grinning: :wink:
28. lis 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ami, ja se nesmeju :pensive: :grinning: me se moc libi, jak si z toho sama delas legraci a nepopisujes to tady jako neskutecne umelecke dilo, ktere nelze penezi vyjadrit :grinning: :grinning:
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ami, my aky chodíme do lesa na větve, ale letos jsem to ještě nestihla a dokonce ještě nemám ani na adventní věnec, ten obaluju, mylsím, že se to jmenuje zerav
28. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz
já bych taky trochu zelené chvojí, ale bohužel za těch 80 a víc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2009 ve 21:38  • Odpověz
ja si pamatuju, ze jako mali jsme s brachama na kalendarich a kolekcich uplne ujizdeli a na stromku pak viseli jen prazdne papirky a kolekce se do 24 nedozila a byla snedena uz zacatkem prosince :grinning:
My dáváme, manža to vyžaduje,já bych nemusela,m ě stačí koule :sweat_smile: A mám je každý rok jiný a někdy dávám jenom ozdoby slaměný nebo dřevěný :dizzy_face:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.