• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jeste jsem nazdobila vetev ve verande a muzik stale nikde.. :fearful: hezky advent vsem :sweat_smile:
29. lis 2009 v 00:38  • Odpověz
stale cekam a zdobim nad limit :grinning: snad to rano nevyhodim, co ted udelam, muj muz je chodici mrtvola :rolling_eyes: to nam ten advent pekne zacina :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 01:31  • Odpověz
hlasim prvni rozflakanou kouli, v nadseni anebo spis v nasranosti, ze muz je jeste v tahu jsem zacla ve tme zdobit i truhliky a bac - bylo po kouli :angry: :grinning: :grinning: verte ale, ze mi to dobre nalady neubira, ba naopak - vymyslim, jak co nejlepe zprovodit manzilka ze sveta :grinning: :grinning:
29. lis 2009 ve 02:00  • Odpověz
Krásné ráno a první adventní neděli :wink:
29. lis 2009 v 07:28  • Odpověz
Mur, já bych už nečekala a šla spát, ty máš ale výdrž :slight_smile:
29. lis 2009 v 07:29  • Odpověz
tak jsem si k snídani udělala čerstvou ovocou šťávu-mňam :wink:
29. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
Tak jsem vytřela a taky ani hnátička :sweat_smile:
29. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Začnu dělat k obědu šunkofleky-mě to vaření nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
A zjistila jsem,že nemůžu zdobit, protože to mám všechno ve velký těžký krabici, tak musím počkat, až se manža dopotácí domů - včera měli večírek :grinning:
29. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
čus ženy ,už je advent jo????????????????????já studuji na pc materiály bund ..ty bláho io tom se mi nesnilo s čím ty lidi budou otravovat :confused: :confused: :confused: :confused: mě stačí když to má kapucu a jsem spokojená :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Len, tak hezky studuj :wink: Já mám Alpine Pro moc ráda, mám od nich spostu věcí, škoda, že budeš prodávat ode mě moc daleko, jinak bych ti chodila dělat kšefty :dizzy_face:
29. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
čau holky v 5 ráno jsem dočítala ty naše drbničky :slight_smile: jste si udělaly pěknej sedánek.Bych taky měla vytáhnout z krabice můj placatý,umělý ,adventní věnec na dveře.No pojedu dneska na zástřih a pokusím se vyfotit ten můj pupek.
Dneska asi nevařim.Maj venku maso tak ať si udělaj přírodní s hranolema :wink:
29. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj Ann, jupííííí uvidíme pupendo :dizzy_face:
29. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
taky se moc těšim na aan pupíček ..to bude už megáč určo ..škoda že tě nemůžu vidět na živáč..kathy já mám taky ráda tento styl oblečení,trakže se mi tam bude určo líbit ,chodim tam ráda ..ale zatim tam neni moc výběr snad se to nějak vylepší ..
29. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
peču kuře s bramborem a okukrka salát ,at je něco pro micky ..do misky :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 11:00  • Odpověz
Já mám od alpinu moc ráda takový 3/4 tepláky na šňůrku- nosím je na doma, nikde netlačí a rostou se mnou :sweat_smile:
29. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
no a já budu nosit v práci jejich tepláci maj mega gumu širokou v pase ,sice je mám skoro pod prsa ,ale jsou příjemné to jo ..jedna známá mi je za úplatu zkrátila o záložku ..zítra si pro ně jdu ,snad to bude v poho a nebudu si na ně šlapat :wink: v poslednim čase mi v noci bolí ta noha ..i odspodu nohy obě ..ty záda mi tam určo zase cvakly nervy ..dopr..citim zhoršení od léta ..
29. lis 2009 v 11:23  • Odpověz
zjistila jsem i alergii na zlato jak si vemu řetízek tak mi naskáčou boláky na krku a okolí ..teda holky ,já budu na starý kolena alergická na všechno ,prstýnky doma musí dolu i náramky a ten řetízek asi vůbec nebudu moct nosit ..
29. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
tak jsem se bjednala k rýžojedům na nehty ,jsem zvědavá na tu kvalitku,takže kočky jede nakrmit sám vladís a já si půjdu zkrášlit drápy ..
29. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
v jinej diskuzi se názory na nehty od čongů neshodují ,jedna že pěkný a kvalita a druhá děs zážitek s pilováním do živého masa .. :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bože chran od takového kopyta ..
29. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak už jsem vyndala a zavěsil na dveře vánoční věnec a dodělala adventní - hurá - úkol splněn :grinning:
29. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
nehty mám hotové ..jako to broušení nic moc,ale furt se ptala jestli mi to bolí ..tak dobrý ..povedlo se jí to holce šikmooký ..kathy kolik platíš ty za ty nehtíky?
29. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
já nemám nic vánočního ,naše máma už má celej byt nazdobenej..
29. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
hezkou neděli.....
tož já jsem si dneska vyrazila do ulic :grinning: , byla jsem na Václavaku v Luxoru koupit si knížky, jsem členem KK, pak jsem vlezla do Yves Rocher, pak jsem se šla podívat na vánoční trhy, no nic moc, všechno předražené...jediné, co bych si koupila by byla klobása nebo langoše, ale naštěstí neumím jíst za pochodu a byla bych jako prase, takže jsem se to tam jen očichala :grinning: , pak jsem si koupila za 327,- Kč s DPH adventní věnec....Sumasumárum mě tento dnešní nápad stál 2000,- Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
A teď si vás jdu dočíst....
29. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
mur, takhle pozdě věšet koule..... :grinning: !
len, též mám ráda tepláky se širokou gumou,ty našňůrku mě škrtí....mimochodem máš moc hezké fotky a zajimavou manikúru.....
aann, fotečka bude.....
kathy, u nás nic nevisí.....bojím se, že by nám to někdo ze dveří ukradl, u nás v paneláku je to jako na nádraží, i když všude jsou kamery, krade se tu dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a kdepak máme zlatovláásku? :wink:
29. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Ahojky!
Len, máš IP :wink:
Ještě jsem se dala do pečení bůčku :dizzy_face:
29. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Ami, taky jsem si přála k Ježíšku nějaký knihy a manža taky, tak budu muset taky vyrazit do knihkupectví
29. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Kathy, já jsem si koupila velice zajímavé knížky, obě jsou napínavé :grinning: Nultá hodina od Agathy CH. a Těhotenství v otázkách a odpovědích- zatím jsem odolávala, ale už bylo načase ji koupit :grinning: .
29. lis 2009 v 18:05  • Odpověz
jdu koukat na Itala, zatím...
29. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Ami, já si přeju nějaké odborné, co potřebuju do práce a pak chci něco od D.Browna :wink:
29. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.