• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Já umělky nikdy neměla,protože jsem zemědělec na zahradě takže ze mě dáma nikdy v životě nemůže být :sweat_smile:
30. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
aan já je mám taky poprvé jak řikáš ,jsem taky zemědělec :grinning: :grinning: :grinning: ,je to hezký ..dneska už to nebolí ,chtěla jsem to zkusit ..,dneska jsem tam byla na zkoušku ,spíš jsem očumovala ,jinak ten program na uzávěrku maj mnohem lehčí než v minulém zaměstnání ..žádný tabulky ,grafy a zálohování .. :wink:
30. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
Prostě uděláš co se prodalo co zbylo co je na krámu,ne??

Musíš si pak koupit na ty nehtíky nějaký klobouček až budeš plet ty tvoje jahody nebo natírat pergolu
30. lis 2009 ve 21:53  • Odpověz
kuk, dobrý ráno :sunglasses:

koukám, že lenka se do té nové práce chystá opravdu svědomitě - s nehtíkama :grinning: tak ať ti drží :wink:

aann, třeba lenka do jara nehtíky zahodí :grinning: ale co musilka píše, tak ta nehtíky taky má...
1. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
no nic, já jsem se včera večer pustila do vánočního dárku - pletu manželovi svetr, takže nebudu moct mít ruce na klávesnici... tak já jdu štrikovat, abych si dnešek napletla do zásoby, taky se šelmou a zase hodím jukec. páá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
tak přeju hezký den všem ..s nehtama uvidíme ,třeba je brzy zahodim,když si vzpomenu zase na to broušení tak se mi tam nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale každej řiká ,že jsou moc hezké ..i vladís .. :sunglasses: ,my jsme tu jak bratr a sestra tak toto byl vrchol citu ,mi říct ,že to nevypadá špatně :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak večer napíšu jaký byl den ,včera mi hodně bolely záda z toho stání .. achjo ty moje záda prokletý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je tam tak pitomě udělaný záchod ,že než se ty dveře otevřou tak se po ..je to systém jak u garáže se žaluzií .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je to ve skladu kam vedou tyto vtipné dveře ..
1. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
čauky leni, tak zlom vaz :wink: a choď čurat s předstihem ať se nepo :grinning:
1. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno
Leni tak držim palce a ať nemáš nějakou újmu na zdraví z tý práce

já dneska musím fakt vyžehlit a už asi připravim tašku do poro-vůbec se mi nechce :pensive:

Jo jinak jsem si včera vybírala už poporodní oblečky,abych nedělala chlapečkovi ostudu.A ode mě je moc hezký,že si myslím,že budu hubenější než před těhu.Zapracovala moje bujná fantazie
1. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Dobré ránko,
tak Leni, držím palce, ať se tiprvní den v práci vyvede :wink:
1. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Já se dneska chystám do města pokoupit nějaký dárky, doufám, že budu mít úspěch :wink:
1. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Ann, být tebou připravím si víc variant oblečení a když tak taťka rychle přinese jiný :grinning:
1. pro 2009 v 09:11  • Odpověz
Kath já už myslím na léto :unamused:

jinak do poro beru variantu tlustokožce :wink: Pak dej hned vědět jak si byla úspěšná s dárkama
1. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
autor
Ahoj holky, mam na vas prosbu...nevite nahodou jestli se da nekde zjistit jak ma manzel dobre sperma? ale mysli genetiku ....to on je ma plmale a malo ale to ,uz vime :wink:
1. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
Jinak dnes rano jsem myslela ,ze me manzel otravil krysim jedem...mela jsem takove krece v brise ,slo to ven ze vsech otvoru :unamused: sem az ted vztala z postele....asi me prepadl nejaky bacil
1. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Jinak v praci to mam dobre ....krom nejakych punticku ...
Darky mam nakoupene a tak mam klid na cely mesic :slight_smile:
Len-hodne stesti v praci a at to dobre zvladas :slight_smile:
Aannggie-to je silene jak to leti ... :slight_smile: jeste chvili a budes rodit..
1. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj Fan - to by me taky zajimalo - s tim spermatem, kdybys neco vykoukala nebo vycetla, pisni mi to taky do IP, ju?
Ja darky jeste nemam, krome nejake kosmetiky, no leti to..no
Len - ty uz ode dneska pracujes? to je super, tak tfuj tfuj!
Zlatko - ty ses tak dobra a strikujes svetrik, jo? tak to klobouk dolu a pletes taky neco na mrnata? :confused:
1. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
loucim se, jdu se zkulturnit a mizim pracovat. papapapa
1. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak já mám vyžehlíno a udělaný ty hnusný domácí práce :angry:
1. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Takjsem koupila jenom dáreček pro psíka našich a manžovi pár knížek, ješě budu muset vyběhnout do krámů zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
no tak to ses teda rozjela :grinning:
1. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
hlavne aann, jestli mas uz nachystanou tasku do porodky, s tim tvym tempem, tam budes jeste na sale skladat pradlo, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
co len v praci? a zlatka - svetr uz je skoro hotovy? jsi tae tady cely den nebyla a poctive jsi strikovala... :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 23:08  • Odpověz
Dobrej tak jedu na kontrolu a vůbec se mi nechce.

Mur já bych si nebalila nejradši nic.Potřebovala bych,aby z porodnice přijeli sem
2. pro 2009 v 08:54  • Odpověz
čauky :wink: přeju dobrý ráno :wink:

motám, motám, mám trochu skluz... ale snažím se, aby svetr přibýval :grinning: i když včera jsem jela pro kachny, jedna holka udělala takovou akci, že jsme objednaly z nějaké farmy, tak jsem s nima pak ještě jela k našim, mají větší mrazák... tam jsem se zasekla, klasika, že jo? a když jsem dorazila domů, tak už bylo hodně hodin a manža skoro chrupal, takže jsem na pc nešla.

dneska jdu k apolináři na echo, tak snad bude vše ok, pak mám ještě 2 kávičky, takže snad ještě mezi motáním juknu :wink:

pa zatím a pěkný den :wink:
2. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky nemám vůbec čas na nic ,no mě se tam líbí ,ale jsou tam hrozné intriky a holky mě berou že jsem jen na záskok ,než se ta holka vymarodí ..takže paráda .. :rolling_eyes: ,takže jsem řekla včera vedení at rozdaj karty na stůl jak je to ,že bych v tom případě nepodepsala smlouvu na plnej ,ale třeba jen brigádně ,tak jsem to riskla a děj se vůle boží ..strašně mi tam bolí záda jak stojim a chodim ..kdoví jak to vše dopadne ..jinak je to tam gut ..tak papa
2. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
vynořila jsem se z kapaliny, ještě něco řešila s jednou kamarádkou a už se fakt musím chystat...

pracantům práci zdar!!! aann nožky v klídku a fan klídeček před dalším pracovním dnem :wink:
2. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
ha, strana 3...
2. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
tak tady nebyla ani hnátka, já dorazila domů před chvíli, dnešní kontrola ok, pumprdlíci rostou a srdíčka jsou ok :wink:

pak jsem byla za kámoškou, ta má hity, to by jeden nevěřil... takže debate o chlapech a o životě, docela fajn :wink:

tak se jdu zamotat do svetříku a navečer ještě juknu, papa :slight_smile:
2. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Zdarec taky jsem dorazila pozdě.Tak docházka do poradny skončila a dělali mi náběry jestli nemám streptokoka tak mi maj do týdne poslat výsledky.Ty si dopíšu do průkajdy a už se hlásim do poro.Jinak bych to prý měla týden vydržet a pak si už k tomu porodu můžu pomoct-Tak třeba,že bych skákala na schodech
2. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
čus ženy ..hlásí se váš Lenýs
2. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.