• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak dneska dorazil šéf osobně a řešili jsme to z oka do oka ..já tam celé dny posloucám od holek jak se tohle učit nemusim a támhleto je zbytečný mi ukazovat ,protože jsem tam jen na chvilku apod. takže šéf vytočenej a já tam ted budu za protekčního spratka za kterýho se dere šéfová i šéf ,ale zase si myslim ,že si to měli ošetřit jinak tohle .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neni to příjemný ..a jinak mi volali z lidlu a že pokud mi to tady nevyjde tak můžu okamžitě nastoupit ..dneska mi to uteklo přecenovalo se na zítřejší akce,prodává se docela dost,akorát jak řikam ,ty holky mě triochu deptaj ..oni se ke mě chovaj hezky ,ale s tim jak jsem tam na chvilku mě deptaj .. a šéfka řekla ,že tohle jim zatrhne ,že mě nemotivujou a že jim uteču ..
2. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
řekla jsem i šéfovi do očí ,že pokud to nemyslej vážně ,že mi měli dát smlouvu na brigádu ..a on že se mnou jedná na rovinu ,za což jsem mu poděkovala ,protože jsem aspon troškui v klidu ...at to dopadne jak chce ,já se prostě snažim ,kasa vychází ..už i sama prodávám,tak se naučit pracoat s pcdo detailu jako vyhledávat vše možné ..jinak se mi tam líbí ,dneska jsem si vzala brufen a jak mi to pěkně šlo ..
2. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
aann, tak už máš tašku sbalenou??? i s oblečky velikosti 36 pro maminu???????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

katy, já včera koupila manžovi košili na spaní a boxerky, ale ty jsem chtěla, aby schválil a on si je rovnou vzal na sebe, takže k vánocům asi dostane obálku "boxerky, co už nosíš" nebo já nevím... :confounded:

fan, já nevím, zkoušela jsi hodit dotaz i na jiné diskusce?

mur, chystám se taky pro prcky uštrikovat svetříčky, ale manžovi jsem svetr slíbila k vánocům a chce přesně ten stejný, co dostal před 3 lety, ale černej, takže víme oba přesně, jak to má vypadat. už se pomalu blížím do poloviny zadního dílu, no za třetinou už jsem, vidíš, jak to beru optimisticky??? lepší napsat skoro polovina než třetina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

katy, taky už mám pro šelmu plyšáka :grinning: ještě nějakou mňamku musím pořídit :grinning:

aann, ty jsi ale prdlouš :grinning: aby ti udělali porodnici doma, abys stihla ještě ty okna, přesekat elektřinu, rozdat úkoly a tak? :grinning:
3. pro 2009 v 07:43  • Odpověz
aann???? to jako že bys mohla už mít Lorence pod stromečkem???? to je nápad :grinning: to bys fakt už další dárečky nepotřebovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

leni, tak za chvíli budeš úplná hvězda jasná šikovná, bezva :wink:
3. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
tak já se jdu do něčeho pustit, manža dneska dorazí dřív, tak ať je vidět, že jsem něco podělala, budu sice mít zamotaný ruce v jehlicích, ale jukat budu. :slight_smile:
3. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
čauves

zlatko nemám tašku tak nemůžu nic sbalit,ale už mám všechno naházený v postýlce (aspoň).
Ještě musim přivézt od maminy sedačku pro chlapečka

JJ už pod stromečkem :wink:,ale chtěla bych si dát aspoň tu véču.No od 27.12 by se mi to už hodilo :sweat_smile:
Nevim jestli už se na mě line ta hrůza z porodu nebo co :unamused:
3. pro 2009 v 08:14  • Odpověz
aha, já myslela, že třeba 15.???? abys už byla pod stromečkem doma :grinning:
3. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
Jako třeba od příštího týdne,že bych tady skákala na balonu? hele stát se může všechno nebudu moct dejchat jako včera jako vymyslím si cokoli :dizzy_face:
3. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
nebo zajdeš za fan do práce, si přece říkala, že thajky mají nějaký hmat nebo co...
3. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
jj to je pravda na to jsem úplně zapomněla.Takhle odrodila Bendová
3. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
myslíš ta herka???
3. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
jj ta herka co je znova těhule
3. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
ahoj holky, musím alespoň pozdravit, abych neměla u vás vroubek :sweat_smile:
3. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Jseš pracující tak seš omluvena :wink:
3. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
ahoj katy - pracantko :sunglasses:
3. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak já už mám taky odpracováno tak jsem si dovolila kávičku :pensive:

Půjdu zkontrolovat maminu jaký mi peče pěkný cukroví :wink:
3. pro 2009 v 10:39  • Odpověz
:wink: já přišla z venku a nekoupila jsem si mlíko??? takže si kafí nedám :confounded: začínám mít sklerózu...
3. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
Tak už se pomalu uč nakupovat po kartonech :wink: budeš to stopro potřebovat
3. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
aan ještě má lorenc čas ...nic mu nechybí ..jdu vás rychle pozdravit a poreferovat ,že se to v práci přímo rozštíplo a mám klid ...vyřešila jsem si to tam a mám více prostoru pro sebe a už sama prodávám a i ž vím kde co vyhledam na pc ,takže i vnitřní klídek,tak se musim naučit ještě asi 1000věcí a budu v oukeji :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,všechny vás moc zdravim
3. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
ty jo, vytuhla jsem... pak jsem si rychle skákla pro to mlíko, abych si mohla dát ráno kafíčko :wink:

leni, no vidíš :wink: za chvíli budeš referovat, jak to zvládáš s prstem v nose :wink:

já se loučím, mažu do hajanova, dneska jsem fakt totál ko. papa
3. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak nevím, jak u vás, ale já jsem se vyspala úplně na prd. :confounded: takže sice přeju dobrý ráno, ale už se těším do postele...
4. pro 2009 v 07:37  • Odpověz
dobrá ráno

Já nebudu komentovat moje spaní
4. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Len co jste vyřešili? Prostě si je postavila do latě
4. pro 2009 v 08:13  • Odpověz
čauky aann, no jestli se mi to takhle převrátí, tak mi jebne...
4. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
jo, leni, jak vlastně máš směny? uvidíme tě tady nebo to budou jenom večerní rychlohlášení jako cococo???
4. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
čau no to ti jebne s tim počítej
4. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
odpo jsem chrápala přes 3 hodiny a v noci voči jako baterky. to jsou vyhlídky... ještě, že můžu štrikovat...
4. pro 2009 v 08:52  • Odpověz
já nechrápu ani v noci ani ve dne prostě hnus,ale dneska jsem asi přespalá,protože jsem spala 4 hod v kuse tak to je pro mě zážitek
4. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
no to je výkon :grinning:
4. pro 2009 v 11:59  • Odpověz
tak co tady???? prdlajs, jo? chjo, tak já jdu pokračovat v pití kávičky a štrikování. zatím :wink:
4. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.