• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak stále prdlajs, já štrikovala a přitom koukala na každou ptákovinu na nově... teď se asi půjdu podívat na žehlicí prkno :confounded: z řípu je zase gerlach :frowning2:
4. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
tak co už máš udělanýho? Já se celý den válim na sedačce a čumim taky na ty píčoviny
4. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
čauky, zapla jsem žehličku, ale zatím se jen zahřívá. taky jsem mluvila s mladou a u toho hrála ten mahjong nebo co mi o doporučila ami, to je takový časožrout, hrůza, ale neodlepím se od toho a taky tedy pletu a pletu. už se blížím ke 3/4 zadního dílu. do toho musím rozmazlovat šelmu a obdivovat manžela, to víš, je to fuška :grinning:
4. pro 2009 v 17:48  • Odpověz
Vy máte takovou rodinnou idylku :wink:
4. pro 2009 v 18:01  • Odpověz
Tu žehličku jsem chtěla zapnout taky,ale nějak mi to nevyšlo tak asi zítra
4. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jukám, vyžehlila jsem jen pár triček a dávám si pauzu s jehlicema. pak dám zase pár triček a zase pár řádek. tak snad to bude vidět jak na svetříku, tak na gerlachu, že z něj bude sněžka :grinning: a idylka dobrá :wink:
4. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
tak manža jde na pc, tak nevím, jestli se sem ještě dostanu nebo kdy. zatím páčko :wink:
4. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
tak jukám, tak nic, tak jdu pokračovat ve štrikování teda...
4. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
ty jo já místo jehlic bych musela mít v těch nateklejch prstech větve nebo co
5. pro 2009 v 01:09  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Teda Ann, ty ponocuješ.
Ann, už to máš za pár, tak vydrž, za chvíli s náma bude koníkovat a občas nám něco namlátí do klávesnice i pan Lorenc :grinning:
5. pro 2009 v 07:55  • Odpověz
Jinak včerav jsem byla úspěšná s dárkama - neteři hadrovou loutku, manžovi tričko a povlíkačky na lyže :dizzy_face:
5. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Len, super, že už máš jasno v tý tvý nový práci, hned se líp pracuje, co? Ale je to záhul, viď? Než se člověk zajede.
5. pro 2009 v 08:05  • Odpověz
autor
teda to je parada co mi prislo na ip........mam radost :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: hura hura
5. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
jé, ahojky, dobrý ráno, tady se něco dělo :grinning:
5. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
aann, ty jsi prdlouš :grinning: ale víš co mám teď za pakárnu? už pomalu finišuju zadní díl a zdá se mi to úzký, tak přemýšlím, jestli to nebudu muset rozpárat, aby v tom manža nebyl jako jitrnice, ale na druhou stranu ten minulej svetr se mu tak vytáhnul, že ho přestal nosit, že byl moc velkej, no tak teď nevím... :confounded:
5. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
katy, ty máš teď pěkný období, co? to já koupila manžovi šestery boxerky a dala jsem mu jedny vyzkoušet, jestli jsem se trefila, aby pak nedělal xichty, no a protože jsem je dala do police, že je jako pak zabalím, po pár dnech mi tam zbyly prázdný krabičky???!!! takže nedostane nic... :confounded:
5. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
tak já jdu něco podělat, když už jsem vzhůru a zase juknu..
5. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
My vyrážíme na nákup, tak pa :wink:
5. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
Dobré ráno

Zlatko tak se vyprdní na svetr a upleť klukum fusaky :sweat_smile: Honza bude po klukách dožírat kašičky tak mu bude akorát ten vytahanej :wink:

Kath běhej pomalu
5. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
čus ženy boženy ..tak jako jisto v práci nemám ,to jste to špatně pochopily ,ale mám klid ,už nemusim poslouchat ,že jsem za někoho záskok ,ikdyby ta práce byla jen přes vánoce ,tak nám to pomůže ,jsou největší výdaje ..včera se mi povedl super průser ,takže to neni gut ..nevim jestli se to dořeší dneska ..nevim ,řešilo to až vedení ..zapomněla jsem při prodeji zadat promoční kod na slevy a projelo mi to terminálem a v tom je ten průser ,nejde to stornovat ...sotva se naučim normální prodej tak zase slevy s kodem a vysvětlí ti 3možnosti ,kdby mi neblbly hlavu a dali jednu možnost ..tak bych z toho byla chytřejší ..a taky jsem zjistila,že ony na to půjdou jinak holčičky ,dávaj mi neúplné informace a jako to zavání průserem, ze kterýho oni maj užitek ..i co se týče dávání peněz do trezoru a pod ..kdybych se včera nedošla zeptat vedoucí,tak jsem měla průser jak kráva ještě větší než se slevovým kodem ..dala mi neúplnou tržbu a řekla at to odnesu do trezoru a podepíšu se pod to ,ale já si to u trezoru spočetla a bylo tam o 4tis. méně .. a navíc jsem ten trezor uměla otevřít ,ale už ne zavřít ..i vladís říká at si dávam pozor ,ale to jako zavání průserem ..chtějí mě nějak nachytat,ale jak tomu nerozumim tak se musim spoléhat na jejich info ,ale pokud se budu mět pod něco podepsat a nebo něco přímo za sebe ,tak mi bude v hlavě zvonit poplach ..to je jasný ..
5. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
dneska mám poslední volný víkend do vánoc i na ježíška jdu ..dneska se musí nakoupit ježichy ,nemám ani sirku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,koupila jsem sive slevě pěkný triko za 300kč z alpine ,ale pro vladíse nic ,je to přebraný a samý S.. :confused: ,včera přišel leták bude akce na zimní věci ..ale ty ceny ..boží rukavice z hipory půjdou z 1000kč na 600kč ..,by mě zajímala nákupka .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
Leni jak to čtu tak zas ten kolektiv super neni jak si psala.Prostě zasraný krávy.Dávej si na všechno pozor ať tě do něčeho nenamočej
5. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
katy, tak nakup a zase jukni :wink: ale žádný čtresy, jo?

aann, fusaky zatím nebudu řešit, mamina našla na půdě dvě zavinovačky po nás, takový ty opravdový s krajkama :grinning: a svetr dal už manža mladýmu, ten se do něj nastěhoval a nesvlíkne ho, tak to jsem ráda :slight_smile:

leni, hezky alarmuj a bude to gut, to víš mrchy jsou všude... hezky pokup a zase kukni. papa
5. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
dobré ráno,
konečně jsem se na vás přišla podívat....pracovní proces pro tento týden včera skončil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , terapie to teda byla, tfuj, mají štěstí, že mi za to dávají peníze, jinak bych se na to vykašlala :grinning: . K tomu všemu jsem dostala chřipku, podle vzhledu by to mohla být ta prasečí :grinning: ,ale naštěstí to bude jen ta obyč.:sunglasses:
Tady je toho nového.. :wink: .., tak já si to jdu přečíst......
Zatím....
5. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
...tak jsem dočetla....
.....hezky štrikujete, prodáváte, nakupujete a čekáte :grinning: .
Jdu něco "podělat" s tím nachlazením.....
5. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak jsem zpátky z nákupů, neběhala jsem, jenom se šourala a několikrát navštívila wc :sweat_smile: Byli jsme s manžou jenom trošku úspěšný :unamused: Tak nás to čeká ještě jednou.
Ale už máme smrk :grinning:
5. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
ty jo každá řešíte Vánoce a já jak buchta sedim na prdeli a nemůžu se rozhejbat
5. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Ty přineseš k vánocům pod stromek rovnou Ježíška :grinning:
5. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
:grinning: no Ježíška asi né :wink:
5. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
lorenc je dáreček sám o sobě .. :wink: my se byli podívat na čerta a nic moc letos i stáínky na hradě nic moc .. :confounded:
5. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.