• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj ami, to tě ten proces pěkně otrávil, co? :rolling_eyes: a nestraš s prasatama, jo? :wink:

tak jsem k obědu uklohnila řízky s bramborem, smaží se to 2 hodiny a sežraný to je za 15 minut, chrůza :confounded: toho času. pak jsem vytuhla a vzbudila se až ve čtyři... byli jsme se podívat na stromeček na Kampě a já do teď dosmažovala zbytek, jé, to vypadá, že jsme měli 100 řízků, to ne, ale skoro :grinning:

katy, cos na wc dělala, bylo ti nevolno či co?

aann, hezky si to dřepění užívej, vždyť jsi do teďka lítala jako motorová myš :confused:
5. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
čauky leni, tak jste aspoň neutráceli, když stánky nic moc, my si chtěli dát aspoň buřta, ale ta fronta, asi 15 lidí před náma, tak jsme se na to vybodli. taky šelma byla nesvá, jak je malej, tak se bojím, aby na něj někdo nešlápnul...
5. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak copak děláte při sobotě, co? coco??? koukáte na rockyho nebo gladiátora? ani jedno není můj šálek kávy, takže já se podívám zase na pexeso a budu děkovat ami, co mi to prozradila za časožrouta...
5. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
já koukam na barandov a žeru studentskou.. a koukám na youtube a píše mi ruska ..jsem líná jak prase ..a sobota je pryč ..
5. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Zlatko, já taky hraju hry na PC - v telce je kulový
5. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
Moc jsem chlastala, tak jsem poád chodila s pískem :sweat_smile: :grinning:
5. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Za chvilku půjdu chrupkat, bolí mě oči z pčítače
5. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
Dobrou noc
5. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
tak jsme si tady zasoukromničily, co? místo pokecu, tak tedy dobrou, sobota je ta tam.

katy, pitný režim je dobrá věc, to já si vždycky říkám, co mi je a pak mi dojde, že jsem málo pila...

tak brou, brou a zítra :wink:
5. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
no a protože jsem zase chrupala odpoledne, tak teď se mi spát nechce, tak třeba něco v telce naladím, aby se mi líp motalo.

tak papapa
5. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
kathy marodíš?holky dobrou noc ..
5. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
čauky při neděli, dobré ráno :wink:

aann, začínám se celou noc převalovat, je to maso :confounded:
6. pro 2009 v 08:02  • Odpověz
tak co? zjeví se tady někdo nebo až vypnu počítač, co? :confounded:
6. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
no to je hezký, nepíšete jinam???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
6. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahoj!
My měli návštěvu - rodiče
6. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
večer se těším, že budu čučet na superstar, snad nebude manža moc prudit :sweat_smile: :grinning:
6. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
Manža mě te¨ˇD pořád vyhazuje od počítače, tak budu muset počkat, až bude v týdnu v práci :sweat_smile:
6. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
katy :grinning: to abys jako nevyseděla jiný počítač? či co? :grinning:
6. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Asi jo :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
:grinning: :grinning:

jsem po tom víkendu nějaká unavená, asi si půjdu natáhnout nožky, abych byla na superstar fit.

zatím a opatrujte se!!! :slight_smile:
6. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
já doted vařila a předtim makala na chtě ,kočky si z části někdo rozebral ,snad jim bude líp ..ale zase kdyby zmizly všechny bylo by mě to taky líto ,přijdou se pomuchlat
6. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj, jdu docist a pozdravit :wink:
6. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
se mi smazal prispevek, tak jsem nakrknuta :angry: a takovej hezkej byl :sunglasses:

jinak my uz taky poridili stromek - konecne me minou ty "stresy", mame ho ve sklepe a je to v cajku :grinning:
vikend u me pracovni, v tydnu mam neco volna, jdu se zkulturnit ke kadernici, tesim se, moc.

Len - tak to jsme dve, co budeme makat i na Stedrej den :sunglasses:
Jinak s darky jsem moc nepohnula, akorat uz mame vyresenyho svaru - koupili jsme poukaz do Ikei, at si pak vybere sam - je to lepsi nez nejaky hovadiny, ja bych byla rada :grinning:

Kathy - jak je? bylo to velke prekvapeni, ze? pisni mi do IP rady - kde, kdy, jak... :grinning: zapisu si do notysku :grinning:
6. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz
Len - co jsi varila - hod tipy, nevim co budeme jist v tydnu..
a jak vubec makas?
6. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
jo a co jste vubec dostaly k Mikulasovi? ja ani uhlik :grinning: tak jsem asi ani nezlobila, ani nebyla hodna :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 23:31  • Odpověz
dobré ráno :wink:
7. pro 2009 v 07:29  • Odpověz
čus holky hezký den ,já mur dostala k mikuldovi sojový suk ,nějakej novej ,byl dobrej a půl měl vladís.. a jinak jsme včeras drobet nakupovali ,mamce knihu o pokojových kytkách a já si vybrala velký snář..mur vařila jsem ptáka španělskýho a vladís dodělá rýži..ty volís se tam jako děsně těšim,aspon ,že je po slevách ..ten celej den co tam tvrdnu mi to tam jako neba .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kor když jsem ted za debila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,čekám ,že z toho bude pokárání ..ta ženská jim tam dala kvůli mě dobrej kouř ..
7. pro 2009 v 08:00  • Odpověz
leni, tak si říkej, že jsou čičiny v dobrých rukou. uvidíš, že na jaře se tam zase nějaká objeví :wink:

mur, to naštve, co? tak si dáš záležet a ono se to smaže... :confounded: jinak mikuláš mi ještě možná něco přinese, naši byli o víkendu pryč, tak tam bude nějaké překvapení :grinning: mandarinky a tak, už se těším :slight_smile: ale tady jsem "si nadělila" čokoládu a mandarinky, aby aspoň něco. šelmák dostal pískací míček, tak byl spokojenej a páníček taky čokošku, bombony a mandarinky :grinning:
7. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
no co kecam vlastně jsem sama sežraal studentskou pečet a málem jsem se na ní zadusila .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,včera jsem měla chutě na sladké ..celou noc mi bolel podvozek ,jsem zase nastydla na zý chatě ,bo co :rolling_eyes:
7. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
já k Mikuláši nedostala nic a všem jsem nadělovala já.Naše rodinná klasika.Já jsem si dala sklenici červenýho a byla jsem KO
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.