• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, dostávám chuť na čokošku, jak tady čtu o pečeti, tu mám taky ráda :grinning:
7. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
aann, tak to bylo stejný jako u nás, jen jsem, já naivka, myslela, že když šel manža na pivko, že ho trkne a třeba mi donese tatranku nebo čokošku. no, tak ne... klasika...
7. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
dobre polednicko :sweat_smile:
strana 3, jdu docist
7. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
probehla jsem vam albika, jestli nepribyly nove fotecky a ne, tak se ted cpu pomazankou z drozdi, budu chvili jukat, hodim sprsku a hura do arbajtu..

Co Ami - dlouho tu nebyla? Zlatko - podej
Aann - sbalena taska do porodky?
Zlatko - ty ses uz asi taky zaregistrovana do porodky, ne?

Len - jak to pokracuje v praci? holka, my uz takovejch pruseru mely, jednotlive i jako solo kapri, vsechno se da prezit..ja kdyz si vzpomenu jak jsem loni o vanocich spis hubla nez abych kynula z cukrovi, jaky jsem mela nervy z prace..a vidis ziju dal..nejsem clovek co by si to moc nepripoustel, ale je to tak lepsi.
I kdyz jsem vcera mluvila s rodinou a sestrenka dostala vyhazov z prace, respektive ji doporucili, aby odesla, delala v laborce v nemocnici, neco se tam stalo a ona jedina se priznala...tak touto cestou taky ne, nedelej ze sebe kokota..ale ty to vis :wink:
7. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
no tak jsem si popovidala

Jo, Len - beres uz ten Prednison? my byli ted na kontrole, vysledky by mely byt do vanoc a kdyz ne, mame si mezi svatky volat, dal mam brat Prednison - ja si ted dam pauzu, jednak vanoce a pak v lednu ty zuby, tak potom, stale gumi sex (u nas no problem - stejne zaden neni)atp. a jak jsem konzultovala minuly vysledky, tak ten Beta cosi - to je zvysena srazlivost - brat po transfru anopyrin nebo pichat fraxiparin, jinak vse ok.
Pak jeste mluvila Mudra k manzovi, jestli prej nema nejaky urologicky problemy, ja si teda myslim, ze jo, jeho tatik je prostatik (jak v tom filmu :grinning: ), aspon si to rikam krz ten sex, ze jako zaden neni...
no a prej ne, no Mudra tam nasla nejaky jeho vysledky a pry jestli se potvrdi, tak mu doporucuje ster z mocove trubice, muj chlap prej v pohode, ze ho muzou klidne uspat :grinning: na to mudra, ze se to dela zaziva a ze zenska neco vydrzi, tak co by se on nechaval uspavat, a ze to videla na fakulte a chlapi to fakt boli, mococva trubice je uzka...

no co vam budu rikat, zatimco jsme meli cestou domu probirat neco uplne jinyho, muj muz probiral svyho pindoura :angry: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Zdarec,
tak jsem doma na neschopence, Dr.na tom trval. Asi je to fakt lepší :wink:
7. pro 2009 v 15:45  • Odpověz
ahojky, tak já se pokoušela o debordelizaci, moc mi to nešlo... zítra budu pokračovat. před chvílí jsem dorazila domů z prochajdy a asi se půjdu natáhnout, abych načerpala sílu na srazík s kamarádkou :wink: takže se zjevím až později. papa
7. pro 2009 v 16:30  • Odpověz
tak jsem dorazila z vánočního výletu.Hromada peněz v prdeli a vytahla jsem to z auta a nic :rolling_eyes: .No ale seru na to, to bych mohla nakupovat do alelůja :slight_smile: .No takhle to probíhá každý rok.Jinak mi psali z gyndy,že žádnýho streptokoka nemám,takže stará zdravá matka.Ještě to musim dopsat do techničáku pana Lorence,aby v porodnici nemuseli nasazovat antibiotika
7. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Zlatko-u nás kdyby ho třískal Mikuláš berlí po palici tak nikoho nic netrkne.Takhle pěkně jsem si to zařídila
7. pro 2009 v 16:52  • Odpověz
Mur v tašce ještě nic nemám,ale už jsem pokročila,že jsem všechno aspoň naházela do postýlky a od maminy přivezla sedačku pro převoz mladýho
7. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
Mur ty seš prdlá.No nečekala si snad něco jinýho?? To je jasný,že bude probírat sebe to on bude za chudáka :wink: .Jen ho nažeň na stěry.Ty budeš lítat po doktorech tak ať on taky ještě když něco našli .

Ty chceš jako vynechat prednison?? Ale ten budeš jíst,ikdyž budeš těhule
7. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
Kathy-to bude klídeček,viď ? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ann, jasný,bude klídeček :wink:
7. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
Ann, Zlatko, na ty první odběry u obvodního gyndaře nemusím být na lačno, že?
7. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
Kath-já jsem sklerotik nic si nepamatuju,protože jsem chodila i na genetiku a měla jsem odběrů strašně moc.Já jedině vim,že jsem chodila radši všude na lačno,ale hodně jsem pila
7. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
hezký večer, jdu na vás mrknout a trochu si odpočinout....to byly teď nervy....v superstar, co? :sunglasses: jsme to tady prožívali....no už ať to skončí nebo ty pondělky budou u nás hysterické až infarktové :grinning: .
7. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
čau Ami-to už jsem řikala včera,že se těšim až to skončí :wink: Teď vypydla jedna holka a příští týden druhá :unamused:
7. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz
ahoj aann, .....ty sis přála, aby vypadla mladá stará? :wink:..... Bendig mi už lezl na nervy...., ale včera za umělecký dojem to u nás vyhrál šmajda:slight_smile:
7. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
mě už tak lez na nervy.Mě leze na nervy i ta holka někdy,protože mě vadí ten její ječák ( v nějakejch písničkách)
7. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz
já ji tam mám tak nějak do počtu..., na mě je moc svatá....když se zatváří, dala bych jí korunu...... :pensive: , vzhledem k mému hluchu (to je další slabost hned vedle keramiky :grinning: ) nějak nepoznám, jestli zpívá nebo ječí....ale třeba když zpívala kim wilde, já teda 80-léta mám moc ráda, sem na nich vyrostla :grinning: , tak to se mi dost líbilo....ještě že nemusím posílat sms :sunglasses:
7. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
já taky nejsem žádnej znalec a 80-tky byly super.Určitě špatně nezpívá,ale už zpívá dost dlouho :wink: já myslela,že jí vyrazej dneska a příští týden Benďoše.Trošku mi to prohodili a sms taky u mě neprobíhaj :wink:
7. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
jsme hezky pokecaly, co? :grinning: .....tobě brzy začne brzký podvečer, co :wink: , tak ať ti to do rána hezky uteče :wink: ........my jdeme do pelechu....
Všem ostatním přeju hezký večer!
7. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahojky holky, dorazila jsem z dýchánku s kamarádkou, viděly jsme se snad po roce a půl, nevím přesně... takže dočtu zítra, teď přeju všem dobrou noc :wink:
7. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
jééé zlatovláásko, už jsi fuč? držím pěsti na zítra :wink: ! A dobrou noc....
7. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojky ami, jsem tady ještě...
7. pro 2009 ve 22:06  • Odpověz
zítra jdu na kontrolu až v půl šestý večer, jsem na to zvědavá...
7. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Zlatovlaasko, já taky ještě jsem chvilku....všechno je dobrý?.....nestíhám v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , by chtěli ze mne sedřít kůži :angry: ,
7. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj, jsem tady :slight_smile:
Kathy - je to lepsi, budes hezky v klidku..
Aann - ja budu pak zase brat Prednison, ale nevim jeste kdy pujdu, tak naco do sebe ladovat ty hnusy, po novym roce se uvidi, ted si uziju oslav vanoc, novyho roku a tak...
7. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
ami, dneska jsem zabila celý den policovou skříní, ale víc než vyhazování došlo hlavně k přemisťování, to dokážu třeba zítra :grinning: to se chystám na šatník... až jsem z toho pak vytuhla... aspoň jsem byla čerstvější na kámošku. a jak my s Lenkou Apolenkou příští týden, to úterý???
7. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
mur a ty ten Prednison budeš brát nějakou dobu před stimulkou nebo současně i s ní? nějak si to nepamatuju... a když do toho půjdeš až po novým roce, tak proč prokládat řízeček s bramborovým salátkem nebo sektíček Prednisonem, co? :wink:
7. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.