• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, :grinning: nevím, jaký odběry to byly :confounded: a taky si nepamatuju, jestli jsem byla na lačno nebo ne, ale myslím, že to bylo jedno. kvůli čemu ti to budou brát? a jestli není mudr jindy, než ve středu, tak si zavolej do caru, tam by to vědět měli!
8. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
jj, teď si to ještě užíváme, ale za chvíli :grinning: manža se zhrozil, kolik místa zabere postýlka a my potřebujeme 2 :grinning:
8. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Ty už seš taky sklerotická,viď :wink: Já si taky myslím,že nalačno nic nebylo jenom cukrovka,ale na 100% to nevim
8. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
já ti fakt nevím, protože můj dr měl do mého 10tt dovolenou a já u něj byla až v 11tt a do toho jsem byla na odběru na Karláku a tam to bylo jedno
8. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Dík za info :wink: Já si myslím, že je to taky jedno, říkal mi, že mi udělá odběry-tečka. Že mám přijít do 10hod.,aby je mohl poslat do laborky. Podle mě to bude na skupinu, Rh faktor, a možná jestli jsem neprodělala nějakou nemoc.
Prostě se najím a hotovo :wink: Kdyžtak si ten odběr zopakuju za týden, že? :wink:
8. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
katy, jo! asi tak, nic horšího se stát nemůže. jak jsem byla na odběrech na tom Karláku, tak tam to bylo vyloženě jedno, mohla jsem tam dorazit do půl druhý odpoledne a to se už nepředpokládá, že by někdo vydržel nejíst a nepít :grinning:
8. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Ještě jsem na nic nehrábla.vytáhla jsem ze sklepa věnec na dveře a svítící hvězdy na okno a padla na mě noční únava tak nevim jak všechno dopadne
8. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
tak jdi chrupat, já jdu do vany :wink:
8. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Já už jsem po sprše a v domácím ohozu :wink:
8. pro 2009 v 10:56  • Odpověz
tak nechrupu jdu se do něčeho jako vrhnout
8. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak jsem byla pro pár posledních maičkých dárků pro manžu a byla jsem úspěná- kalendář stojací do pracovny, dvěknihy a nějakou drogošku :wink:
8. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Kath já si myslím,že manža nebude mít z ničeho takovou radost jako z UTZ :wink:

Jinak já na dárky už peču musím to rozdělit do tašek a pak na to zase budu čučet,že je toho nějak málo za dost peněz :rolling_eyes:

Jinak mám vyžehlíno-no ale další plnej věšák.Teď se tady láduju knedlíkama se zelím a vychutnávám,protože od ledna pro mě přežírání zase končí
8. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak jsem dochálovala jdu hodit do pračky a zase v něčem pokračovat.Mladýmu se zrovinka teď nelíbí,že sedim zabořená v sedačce.Vypadá to jak když mi vyskočí z břicha.
8. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz
Ann, třeba už byzo vyskočí, tak trénuje :wink:
8. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz
Já jsem právě dodělala pórkovou polívku, tak jdu taky baštit :wink:

Koník mi jde strašně pomalu, nemá na něj nerv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz
Jdu na vás zase juknout.

dneska jsem hrozně chaotická všechno dělám najednou vařim,peču, zdobim okna,žehlim,věšim prádlo,uklízim a hlavně funim.Nic nemám hotový a trvá mi to strašně dlouho. :rolling_eyes: To úplně nesnášim.

Kath se ti vůbec nedivim,že si z toho vytočená to je hnus
8. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj holky, zdravim pri podveceru, se mi nic nechce, dnes si udelam(udelala jsem) den pro sebe, jen jdu vytahnout z pracky :confounded:
8. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
dnes jsem si domu donesla zadanky na stery na chlamydie, v Car mi to nedelali...zase jsem si vyslchla, jak je to vysetreni drahy, tak jsem se tak vytocila, ze az, doma me pak napadaly odpovedi, ale v tu chvili jsem byla rada, ze mi je vubec vypise, akorat me dostalo doporuceni, bezte tam nemyta.....co tim jako myslela? cocococo? ze mam mit tydenniho bobra? :grinning: :fearful: :confused:
8. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Len - tak uz ses na prednisonu, jo?
ja mam uz i recept,ale dam si pauzu
8. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
co jste jinak delaly?
jdu na to pradlo...
8. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
tak hotovo a tady ani hnatek :frowning2:
8. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
mur :grinning:

ahoj ve spolek, byli jsme s manžou na kontrole a na 3d, prckové se nechtěli moc předvádět, takže spíš se budeme muset nechat překvapit :grinning: jsem tuhá, mířím do pelechu. papa
8. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
ahojky gratulka ke kontrole zlatí ...mur nejsem na práškáchj ,asi budu brzy na antidepresivách ..holky co tam se v aApě děje ..já to nechápu .. :confused: :confused: :confused: tak pa a dobrou noc všem ,děsně mi bolí záda ,mizim
8. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Zlatuno no to si nám toho sdělila teda :wink:

Tak to já po celodenním bezprizornim dnu dopadla asi takhle.V 5 hod mi volá uřvaná máma,že našla svýho chcíplího vlčáka na zahradě.Tak jsme se se Standou sebrali a jeli řešit další debilní situaci.vždycky takovýhle sračky vyžeru já.
Pes ztuhlej jak svině a do hodiny jsme ho museli nalámat do pytle a odvézt do kafilérky,protože zavírali..Jinak psík měl normálně 40 kg takže chcíplej asi 60.
8. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojky, dobrý ráno :wink:

aann, to máš pravdu, nebyla jsem schopná psát.

dneska jsem dala do alba 2 fotky, nejsou moc velké, takže kvalita tomu odpovídá. Divoši se mleli, nechtěli se ukazovat, takže máme jenom takovou rychlovku :wink:

leni, ty si budeš muset otevřít vlastní obchod nebo se z toho zjevíš...

aann, to jsou situace, chjo...
9. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
holky vůbec se mi tam nechce ,připadá mi to ,že sloužím jako nástroj k odstranění jedné holky ..je fakt ,že si dovolí to co jiná ne ,že mě tam nechává samotnou docela dost a to už od 2dne co jsem tam nastoupila ..a ted se bude řešit ,že se opět za její nepřítomnosti ztratili kalhoty na lyže za 1800kč..což si myslim ,že mi daj zacvakat ..což budu trvat na půlce..ode dneška budu drzá prodavačka a budu lézt lidem až do prdele ,abych viděla co si nesou do kabinky a co vrací ..začínám chápat jejich jednání ,čím mě tolik serou když ti lezou do kabiny v jiných krámech ..tady nejsou kamery nic ..no holky ,tak vám povim ,že všude je něco ,tady by se mi líbilo a zase tyhle potíže ..a jestli si dbneska vedoucí tu holku podá ,že Lenka říkala a ještě jedna holka ,že si na ní stěžovala ,tak to bude super pracovní doba ,se tam na sebe tvářit ,když budu za bonzačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,holky myslete na mě ,mám v nose ,že to přijede řešit až sám velký šéf ..
9. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
čau ženy

Dospávala jsem noc a teď jsem se vzbudila.Radši asi se asi nebudu vůbec hejbat.Nemám tady ani jedno auto a kdyby to na mě přišlo tak tady chcípnu :cry:
No půjdu rozdělit Ježicha.

Jinak Zlatko fotečky jsou úžasný a ten druhej chudáček jak je tam zkroucenej :astonished:
9. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se vrátila od Dr., brali mě 3 zkumavky a moč, mohla jsem být najezená :wink:
Jinak mi nic nedělal a pozval si mě až na 6.1.
Nemohli mě odebrat, tak mám rozpíchaný obě ruce na 3 místech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem z toho celá urvaná,tak si jdu hodit šlofíka :grinning:
9. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Zlatko, fotečky jsou nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
autor
Zlatko.fotky jsou super a prcci jsou cela maminka :slight_smile:
Jinak ja mam nejakou alergii a tak nevim jestli budu moct do toho pronatalu jit,kdyz beru prasky...ach jo :confounded:
9. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.