• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, tak zlom vaz :wink:

aann, to bude dobrý, kdyžtak zavolej a já tě naložím a odvezu :grinning: manža mi dneska auto necha :wink:

děkuju za komentář, začínám být ješitná skoromatka, taky na ně pořád koukám :grinning: jo a jinak ten "zkroucenej" - to bude introvert po manžovi, ten dělal drahoty se ukázat a strkal si tam nožičku nebo se otáčel k mojí páteři, abychom ho neviděli...

katy, tak odběry máš za sebou :wink: dobře děláš, hezky si schrupni a pak zařehtej, že jsi tady :wink:
9. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak jukám!!!!!!!

Tak dárky mám naházený ve vánočních taškách,protože jsem to odmítla balit.Jinak bych mohla konkurovat praseti jak děsně funim

Zlatko aby ses nedivila jak se ten chlapeček po 30tt rozjede.Ten náš stydlínek co tam seděl pořád v klidu držel se šňůry a zíval :wink: tak ten už tam opravdu nesedí.

Fan co máš za alergii ??

Kath a dali ti techničák na mimča nebo až v lednu? To ti budou dělat už testy
9. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
To ja nevim co je to za alergii ,musim to nechat zjistit.Volala jsem do nemocnice a prvni misto ,kdy je volno je az v breznu
9. pro 2009 v 18:18  • Odpověz
Aha ty sis jí naordinovala sama.Já myslela,že už víš na co?

Co to je za kravinu?? Za 1. že je volno až v březnu
2. že ti budou dělat testy v březnu,když je nejvíc alergenů.Testy se dělaj teď v zimě
9. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj
tak už mám na ně řidičák :dizzy_face:
9. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Fan,
zkus fakt ještě zavolat někam jinam, ˇaby tě objednali dřív, to je síla a ž březen :angry:
9. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky!! Tak se zas po delsi pauze hlasim,uz jako mamca,maly se narodil 20.11. v 10.15. v ukoncenem 35.tydnu cisarem,protoze jsem mela preeklampsii a hrozila mi eklampsie,ze bych mohla dostat krece a byli bychom oba ohrozeni.No byl to docela hnus,bylo mi fakt desne zle a k dr.jsem sla na posledni chvili.Teda do spitalu.asi 3 dny jsem zvracela a mela bolesti hlavy a myslela si,ze mam migrenu,na ktere trpim.No a pak jak uz jsem byla z toho fakt vycerpana,tak me segra presvedcila at jedu do spitalu na kapaky.tam mi zjistili silene vysoky tlak,nohy jsem mela jako koule,nevidela jsem kotniky a byla jsem celkove zalita vodou a otekla.Udrzovali me na lekach tyden,ale nelepsilo se to tak mi udelali cisar.Maly je sikulka,je zdravy.Predevcirem nas pustili z oddeleni nedonosencu :slight_smile: Jmenuje se Michal
9. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
Jinak vas vsechny moc zdravim a Ann tobe preji,at uz to mas brzy za sebou a vse probehne v klidu a jste vporadku.
A taky vsem pekne Vanoce preji :slight_smile: :slight_smile:
9. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj Dagi,
tak blahopřeju k chlapečkovi, alespoň budete v klídečku doma na vánoce :wink:
9. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
tak nakukuji ,jééééééééééééééééééééé Dagi je už maminka tak to ti moc kočičko gratuluju .....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Dagi gratuluji ke zdravému chlapečkovi a hlavně,že jste to oba ustáli a jste v pořádku a jinak dík za podporu :wink:

A Leni jak si dopadla ty?
9. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj, na chvilku koukam,
Dagi - velka gratulace tobe i malemu, ze jste to tak dobre zvladli! :dizzy_face:
tady se nic noveho neudalo - to vas ty pripravy na vanoce tak vycerpavaji? :grinning: me jo, dnes jsem drhla 4 hodiny koupelnu, vlastne jsem ji celou vystehovala, vydrhla a zase nastehovala, je to za mnou, hura!!!!!!!
Aann - podle toho jak pises, ze funis, tak ze by za tyden? snad nebudes rodit na Stedry den - nevim nevim, jestli bys mela v porodce kapra a salat :grinning: :grinning:
loucim se.pa
9. pro 2009 ve 23:43  • Odpověz
Zlati - krasne fotky!

Fan - co mas za alergii? :confused: :confused:

tak mizim, pa
9. pro 2009 ve 23:45  • Odpověz
ahoj kočky, přeju všem dobré ráno :wink:
10. pro 2009 v 07:44  • Odpověz
ahoj kočky taky přeji hezký den a mizim pod vodu .možná ještě na chvilinku juknu,aan k tvé otázce ,bylo to hustý ,ale sna d se to nějak ustojí ve vztazích .. ale tu půlku kalhot mám jistou ..900kč takhle před vánoci ,v prdeli ..šéf tam nebyl a zjistila jsem ,že na mě jedna pěkně donáší .. :unamused: ,no ale já nezavdávám příčiny ,takže kromě toho že nám včera z figuríny u vchodu zmizla čepice i z vlasama ubohé figuríny tak dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,až někdo čorkne celou madam tak nevim ..to už je mimo pípáků a pěkně postavený ,aby si to někdo vzal celý ..k tomu asi taky promluvim svoje až dojde na lámání chleba ,protože tam já teda už vůbec nevidim ..ke vchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,dneska se mi zdály hnusný sny ,v jednom jsem přistihla vladíse jak má v hospodě nějakou děvčicu na klíně a dala jsem mu po hubě a okamžitý rozvod a v druhém miliony koček ..což je faleš ,zrada apod...tak to se mám zase na co těšit
10. pro 2009 v 08:09  • Odpověz
leni, promiň, ale směju se tady :wink: :wink: tak zlom vaz. dneska to bude dobrý, uvidíš :grinning:
10. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
ahoj holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlati - cmu se smejes? tem snum? nebo te figurine bez vlasu? :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
čau holky

Dneska ukradnou Lenku :wink:
10. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
Mur za týden snad rodit nebudu.Ať mě nechá v klidu aspoň do toho 27,abych se aspoň najedla poslední kalorický bomby
10. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
Cau Aann, Lenka se neda :grinning: ale je to napinavy sledovat - jako serial, tesim se, co Lenka zase napise :sweat_smile:
no Aann nech bejt, uz tady to malicky vyhlizime :grinning:
10. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
jinak je to (aspoň teda u mě) opravdu velký rozdíl tahat pupek v 18 letech a pak skoro ve 40
10. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Aann - to si jeste pamatujes? :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
musim jit neco delat, dnes uz jdu do arbajtu a jeste mi toho dost chybi udelat, tak zatim paaaaaa
10. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
včera už jsem chytala depky z porodu a modlím se,aby to probíhalo jak s Jakubem,protože si nedovedu představit,že by mě nějaký bolesti chytly doma.Narazila jsem na nějaký homeopatika,který se maj jíst 14 dní před porodem.V životě jsem na tohle nebyla a teď jsem úplně zblblá
10. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Mur-pamatuju si,že mi ten pupek nevadil teď jo :wink:

Běž,běž práce šlechtí
10. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
tak tady u PC skladam pradlo ze susaku..

Aann - uz myslis na porod, co?
10. pro 2009 v 11:12  • Odpověz
kuk, jsem doma, co tady nového???? jdu rychle dočítat, doufám, že nezazvoní telefon :grinning:
ahoj, co mas telefonem? :confused:
pojd Zlati potesit Aann - ma bobika z porodu..
10. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
:grinning: :grinning: jste na tom líp nevíte co vás čeká.a to jsem měla porod lážo plážo
10. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.