• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Tak se jedu podívat na babičku jinak se tady zbláznim.Tak odpo pa
10. pro 2009 v 11:21  • Odpověz
Aann - no fuj takhle strasit nas skoro jeste panny :angry: :grinning: :grinning:
fan, ty máš ale fantazii :grinning:

aann, tak jsi balení vyřešila taškama, jo? a jaký??? epesní z lidlu, plusu, kauflandu, billy, tesca a tak???? aby nebyla každá stejná???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a aann, díky za ty, takže rodeo začne, jo? to bude teda, jestli se do toho pustí naráz nebo na střídačku :grinning: už se těším :grinning:

katy, bombička, super, veliká gratulka :wink:

dagi, téda, díky bohu, že jste oba v pořádku a vše se zjistilo včas, i když píšeš na poslední chvíli... hlavně že to dobře dobadlo a jste s mimískem doma. přeju vám hodně zdraví a štěstí :wink:
ahoj Aann
10. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
mur, nějak jsem se začetla, jo s telefonem nemám nic, jen že pořád zvoní a já krafu a nestíhám psát na koníka, víš? :grinning:
aann, tak čau :wink:
ty jo, mur, ty ten předvánoční úklid bereš ale vážně :grinning: to by mě nenapadlo vystěhovat koupelnu. vanu jsi tam nechala????
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
chodis jeste na vyslapy?
10. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Zlati - ona uz to holka (koupelna) potrebovala jako sul, ani nemuzu napsat po kolika letech :grinning: :grinning:
jo, vana zustala, ta je nastesti nafurt, jinak vse co slo jsem vynesla :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
mur, smála jsem se, jak lenka zápasí, ve dne - v noci :grinning: :grinning: :grinning: přes den má pakárnu s figurínou a určo to byla ta, co seděla vládísovi na klíně :grinning:

aann, moje sestřenice měla temín 24. 12. a protože ještě chtěla stihnout pohádky, byla z toho trošku rozhozená... malej byl poslušnej, narodil se 27., tak třeba tě Lorenc taky nechá a poslechne :grinning:
10. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
mur, už nechodím, holky chodí moc rychle a kvůli mě se nepřizpůsobí ani tempu a ani času, že bychom jako šly dřív. takže na to kašlu. nestíhám jim ani po rovině, natož do kopce. to mě bolí břicho a tohle riskovat nebudu. ale na kafí si zajdu :wink:
10. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
mur :grinning: :grinning: :grinning: to chápu, že má člověk záchvat s gruntováním. když to vezmeš takhle občas něco a pořádně, tak to pak zase vydrží. já včera drhla prkýnko pískem, pak umyvadlo, je to šílený, jak se na něm zachycuje to mýdlo... no prostě by se dalo šůrovat denně. ale to ne, díky :grinning:
10. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
tak mam pradlo hotovy..
no vidis a ja myslela jaky jsi sportovec, ale by me taky nebavilo, kdyby na me nikdo necekal..
Zlati, kolik kilek mas nahore? moje kolegynka mela dvojcatka a rikala, ze pribrala nejmin za vsechny tehu -a to 25kilco
Kolik se pribira s dvojkama?
10. pro 2009 v 11:33  • Odpověz
holky, to pocasi - to je hnus, to by clovek porad jen spal.
V sobotu se chystame kouknout na vanocni trhy, nejakou korunu vezmu pro vsechny pripady, ale spis to bude o svaracku a klobasce :grinning: ,ale i tak se tesim, patri to ke me a ke koloritu blizicich se vanoc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
mur, myslíš lenky proces živě :grinning: :grinning: to je fakt, ta má zážitky na seriál :grinning:

aann a to taháš jednoho, já teda taky už funím, posledních 8 schodů už nedám, musím se zastavit a vyfunět a to v necelých 35 :angry:
10. pro 2009 v 11:35  • Odpověz
jdu uklidit ty moje bombardery a chlapovi nasravacky a uvarim si kaves, dnes jsem chtela zehlit, ale nestiham...
udelalal jsem si radost a pred praci skocim na kosmetiku, jen trochu doladit oboci, ale tesim se jako mala holka :sweat_smile:
10. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
mur, o prádle mi ani nemluv. co hromada???? já tady zase mám kilimanžáro :frowning2: sportovec jsem - nebo se za něj považuju, ale nemůžu chodit rychle, to mě začne bolet břicho a abych něco riskovala, že se posere, jen proto, že musím držet tempo, to na to séřu...

zatím mám nahoře 9 kilo, holky říkaj, že to mám akorát v břiše, že na zbytku těla to není vidět, asi je všude něco, ale není to hrozný. mám na netu odkaz s přibíráním v těhu, momentík, najdu to a hodím odkaz.
10. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
tak ta tabulka je podle bmi, já spadám do kategorie 14 - 23 kg. tak uvidím. hlavně mi to je jedno, zhubla jsem kila vyžraný jen tak, zhubnu i tyhle a taky si myslím, že mě prckové proženou :grinning:

http://www.maminkam.cz/pribirani-v-tehotenstvi/
10. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
mur, taky se chystáme na staromák - doufám, že to vyjde, že nebude hnusně, na stromeček a tak. :wink:
10. pro 2009 v 11:43  • Odpověz
mur, jen se hýčkej, to bude odměna za tu koupelnu :grinning: já musím vyskládat myčku a nandat nádobí, nějak pekelně se tady množí... :confounded: k tomu musím do banky vyměnit nějaký eura, manža jede zítra s kámošema do německa na vánoční nákupy, to jsem zvědavá, co přiveze :grinning:
10. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
aann, ty sis naordinovala homeopatika??? neplaš, to zmákneš a Lorenc taky. chjo, já si to ani neumím představit. proběhne to hladce a hlavně už budeš druhorodička a to je prej lešpí :slight_smile: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
tak uklizeno.
holky . mam dilema, letos poprve jsme se s muzem dohodli na castce za vanocni darek pro toho druheho - letos jsme si pridelili celych 300 korun ceskych - pro neznale veci, je to malo, ale prestavujeme a do toho dotujeme penize i jinym smerem, kterym vsechny prochazime :sweat_smile:
poradte, aby to bylo velky, hezky a stalo to do 300 stovek

kleknul mi PC...
10. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Ja myslim, ze Aann druhy ditko jo,ale ze ji budou brat jako, kdyby jeste nerodila - preci jen ma par let odstup - ale moc se na tvyho pana Lorence tesime, tak to bude ok, muší bejt :grinning:
10. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Zlati - to jsi me tim odkazem potesila, no dvojky ti daj zabrat, kilca neres, to pujd samo.
uz mate postylky apod? co vybavicka?
10. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
jdu na kaves a zase juknu..
copak nase Len, jak ma vubec smeny?
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
mur, to chápu, nemá cenu vyhazovat za dárky, jsme dospělí a máme rozum... tak já zkusím něco povymyslet, až mě něco napadne, tak ti to písnu :grinning:
10. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
odkaz dobrej, ale stejně každá jsme jiná, copak se můžeme škatulkovat do tabulek? ale orientačně ok :wink:

výbavičku už vlastně skoro celou máme, chybí už jen autosedačky, ale ty chci vychytat starší, takže čas je, v nejhorším se koupí nové a to je raz-dva. pak maličkosti jako teploměr, dudlík, flašky a hřebínek :grinning:

jo, taky nevím, jestli jsem se pochlubila - no asi ne - že svetr pro manžu musím začít od začátku, bylo to moc úzký... takže mi to máma včera vypárala. jsme tady nad tím stály, nemá to cenu, aby z toho byla jitrnice... takže asi pod stromečkem nebude, ale možná na nový rok nebo v lednu k narozkám...
10. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak jsem se snažila dočíst :wink:
10. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Zlati - a to jsi ho uz mela hotovej? ja bych uronila slzu - takovy dilo a zacit znovu, ale jaternici rozumim, to by se mi taky nelibilo...ale minule se ti roztahnul po prani, ne? :confused:
10. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Len, ta tvoje story je fakt jak detektivka, je strašný, co všehno lidi neukradnou-hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ty se nedáš a zvládneš to, viď :wink: Ikdyž je to určitě na palici
10. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.