• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj Kathy :sunglasses: docetla jsi? jak se vede?
10. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
Mur, taky budu přemýšlet, co s tím tvým dárečkem :wink:
10. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Mám se fajn, kupodivu jak člověk nemusí vstávat, tak vstává v pohodě brzy ráno, jako bych šla do práce :sweat_smile: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Zlatko, s tou tabulkou jsem zjisila, že mám BMI 25,5 (ikdyž jsem tolik zhubla :angry: , těch 25kilo mi příe strašný :confused:
10. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz
Kathy . jak psala Zlatka - nejsme prece tabulkovy a i kdyby, tak co, pak jak budes litat jako camrda, tak se to objevi i na postave :sweat_smile:
10. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
ja mam BMI taky nad tech 25 a co, bricho zadny nema, zato zakladnu a 2 sloupy jako hrom, tak az budu cekat, tak se vymodeluju do krasavice :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj katy :wink:

no jo, roztahnul, ale počítej s tím a pleť dál, takhle se vypáral "jen" skoro celej zadní díl. příští týden bude manža asi pracovně pryč, tak se do toho pustím, abych ho překvapila :wink:
10. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz
Kathy - to je pohodicka, co? ja takhle vstavala po nejakem case kazdy den v 7-7.30, prs den si schrupla a vecer po 21 hod jsem byla tuha :dizzy_face:
Tak jsem se šla hned najíst :wink:
tak nastesti, ze jen zadni dil, ja myslela, ze uz mas hotovo
10. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
katy, taky vstávám v sedm a nevadí mi to :wink:
10. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mám chuť na palačinky, tak si je půjdu za chvíli vyrobit :grinning:
10. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
Zlati a ms ho nejak se vzory? copanky nebo tak nejak? ja bych stezi upletla salu, hladce, obrace :grinning: :grinning:
Zakukala mi pračka, tak jí jdu pověsit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mnam palacinky, dej si i za me
10. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
katy, já zatím těch 9 vlastně necítím - myslím třeba prdel a stehna. prsa se mi nafoukla hned v začátku a teď se nafukuje břicho. myslím, že budu tak nějak okolo 15, víc ne. uvidím... hlavně tím, že mě to nestresuje, tak to neleze tak nahoru... :grinning:
10. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz
katy, já měla startovací bmi 27,3. a pořád mám teď ještě 7 kilo pod únorovou váhu, takže jsem naprosto v poho a vyzívaná :grinning:
10. pro 2009 ve 12:19  • Odpověz
Damy, to je tak dobre, ze se citite v pohode! jsem rada za Vas. neudelame po Novem roce srazik? Aann uz bude mit mispulina doma, tak ta asi nehrozi,ale Zlatka by to do porodu jeste stihla...
10. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Zlati - to jsi tak zhubla,jo? teda holky vy mi davate :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
mur, třeba zrovna budeš jen pupkovatět a základna a sloupky zůstanou nebo se zpevní :wink:

ne, to by mě kleplo, zabrzdila jsem se před koncem zadního dílu a řekla si, že do konzultace na to nešáhnu, aždý řádky, co se bude párat je škoda a já to tušila, že to půjde...
10. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
a kde budete na vanoce? doma s svoji rodinkou nbo zahrnete sirsi pribuzenstvo?
my uz takova klasika, k nasim se nedostaneme, pac slouzim i na Stedry den, tak mame pozvane rodice od muze a jeho brachu...ja budu za varilku nejvetsi, ale tesim se na to, vecer pred pulnoci odpadnu a je po vanocich :grinning:
10. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
mur, pletu ho hladkej, manža vzory nechce, takže jedna hladce a druhá obrace :grinning:

ty jo, půl dne fuč a já akorát byla na nákupu, na kafi a dřepím tady, to je ale výkonnost... a to v půl pátý jdu na babinec... doufám, že to stihnu...

jsem pro srazík, navrhněte kdy, jestli budu ok, což doufám, tak se 100% účastním :wink:

no vždyť jsme hubly od února společně s fan. já dala nějakých 18 kilo dolů a ona 20.
10. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
od unora zacnu i ja, vidim, ze to ma vysledky :grinning:
Zlati - ja za hodku musim uz jet, dat se jeste do kupy, ale jsem rada, ze jsem vas tady zastihla a mohla si pokecat :wink:
navrhuju zacatek unora, to uz budu mit po zubech a snad uz budu i mluvici :grinning: zbytk necham na Vas - hlavne na Lence a jeji pracovni naplni, snad uz nebude gruntovat na velikonoce :grinning:
10. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
no nejdřív jsem se snažila hubnout s počítáním těch kiloJoulů, jak jsme ti posílala mailíkem, pak jsem chtěla trochu zrychlit, tak jsem si dala masakr - viz odkaz. je to drsný, ale za 3 týdny jsem dala dolů 9 kilo a cítila jsem se báječně, lehce, plná energie a elánu, pak jsem navázala mléčnou dietou, ale tu jsem trošku švindlovala, ale taky to pomohlo :wink: a pak jsem to zvolnila, aby tělo vědělo, že dostane najíst :wink: a pak jsem to s dietama nepřeháněla, jedla normálně, protože přišla stimulka

http://www.toulani.estranky.cz/clanky/diety/cinska-dieta

http://www.toulani.estranky.cz/clanky/diety/cinska-dieta
10. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
a chodila jsi do posilovny nebo jsi jen upravila jidelnicek a vic chodila pesky?
me do posilovny nedostanou, v teplakovce bych si pripadala jako osel,ne ze by se mi nelibila,a le ja takovej hroch a v leginach :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
my budeme na štědrý den asi jako tradičně u našich a druhý den zajedeme do tchýňova :wink:
10. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
tu dietu mam nekde vytistenou, ale to je tak vse
ty odkazy jsou husty,ale pokud jsou vysledky a nezkolabujes, tak jdu do toho :grinning:
10. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak mám pověšíno :wink:
Já dala Mur cvičením doma od února 8kilo dolů, ale pořád jsem neprolomila tu 70kg, moc jsem chtěla vidět na začátku 6, ale teď je mi to všechno fukec :wink:
10. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
nekam si poznamenam stranku, abych pak vedela :grinning:
a co telo - nemela jsi po tech zhubnutych kilech treba povisly bricho nebo zadek?
10. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Vánoce budeme mít skoro jako Zlatka, na Štědrý den u tchýně, protože bydlí pod náma a druhý den u našich :wink:
10. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.