• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Jdu na ty palačinky :wink:
10. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kathy - vaha neni nejdulezitejsi,ale pro me je to takova motivace...pokud samozrejme zacnu a nebudu o tom jen kecat :grinning: uvidim co dalsi pokus, moje forma po vanocich, nalada, chut..ale predstava hezka :pensive:
10. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
nech si chutnat :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
ja ma jeste cca pul hodky, pak jdu do sprchy a taky mizim
10. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
mám pomalý pc, běží mi antivirák...

mur, tak uvidíme s tím únorem, snad se dovalím :grinning: jen jsem upravila jídelníček a pravidelně denně byla na hodinový prochajdě. posilovnu fakt ne, tu nemusím :unamused: jj, odkazy si můžeš uložit a až budeš mít náladu, stojí to za to!!!!! i u tý čínský to píšou. já to dala celý bez těch jehliček!!!! a šlo to, stačilo mi se na sebe patřičně nasrat :grinning: no tělo bylo ok díky té chůzi.
10. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
katy, tak brou chuť. já dala k pozdní snídani rybí salát, na který jsem měla ale děsnou chuť, takže teď to vidím na šlofíka :wink:

mur :grinning: uvidíš, to nejde naplánovat, aspoň u mě to nefunguje, já se musím zdravě nasrat. píšu tady sprostě, ale tak to je.

tak zvládni pracovní proces, katy palačinky a já jdu do pelechu, jsem nějaká vycucnutá... zatím papíček :wink:
10. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
ja ty jehlicky uplne prehlidla, no myslim, ze se bez nich obejdu :sunglasses:
10. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
pa, odpocivejte :sunglasses:
10. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak palačinky se mi povedly :wink: Ale taky mě zmohly, jdu s dát dvacet :wink:
Zlatko, dobrou :wink:
Mur, příjemnou rachotu :wink:
Pa
10. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
ja uz jsem v pohotovostnim, tak vyrazim,pa a hezke odpoledne
10. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
čau jsem tu.Tak si jdu naložit brambory na talíř a jdu dočíst

Zlatko s těma taškama jsem se překonala a koupila teda aspoň vánoční,ale jenom dva druhy.Víc by mě obtěžovalo i vybírat.
To,že ty cvrčky taháš dva to vím,ale škoda,že ten můj jeden Zlobr bude vážit stejně jako tvoji dva :sweat_smile:
10. pro 2009 v 15:12  • Odpověz
ty jo vy jste kecaly tak jdu na to :slight_smile:
10. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Ty jo Mur jde na relax kosmetiku :wink: já si jí tady udělám s pinzetou u zrcadla :angry:
10. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
Mur no a co jako??? To jako nemůžu na sraz s taškou???? :confused: :confused: :confused:
10. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak jsem všechno přečetla budu taky přemýšlet o dárku.
Mur a co tvýho manžu baví??

Jdu vyndat nádobí z myčky a ještě něco udělat-možná teda
10. pro 2009 v 15:33  • Odpověz
Jo jinak jdu v úterý už do porodnice na monitor
10. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky, já jen koukám a hlásím, že žiju :grinning: , ale teda fakt jen silou vůle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , v práci je toho teď víc než dost-samé papírování, všichni chtějí mít všechno hotové a tak to musí někomu přehodit a nějak jsem si zasloužila, že jsem to zrovna já :pensive: , a tak jsem úúúplně doma vyflusnutá :frowning2: .
Jinak na vás myslím,.... všechny se opatrujte a jak bude víc času, tak budu zase koníkovat :wink:.
Hezký večer!
10. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
katy, to je sranda, si tady budeme společně pochrupovat :grinning:
10. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
jsem zpet doma, hura, dneska byl teda den blbec...jinak kosmetika dobry, byla jsem za 15minut ani ne hotova, jenom potrhat, sup sup barvu a spokojena Marfuska mohla odejit - taky si hned kazdy vsiml :grinning: :grinning:
aann - to jako pujdes s malym v tasce, ci cococo? :confused:
Ami ahoj - dobre, ze zijes, holka - jinak snad bude po vanocich s praci, lip, ne?
len - se neukazala - asi ji ukradli :grinning:
10. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
čauky, dobrý ráno, tak dneska straším od pěti... do 3/4 na 6 jsem se vydržela převalovat, pak už mi to nebavilo...
11. pro 2009 v 06:58  • Odpověz
ty jo, aann, to nespaní je šílený... jo a jak jsi včera psala o bramborách, úplně jsem dostala chuť na francouzský brambory, tak asi dneska zajdu koupit kilčo brambor :grinning:

tak dokonce dva druhy tašek, hmmm, to je super, jeden druh pro manžu a druhý pro mladýho??? :grinning:

jo a kolik ti říkali, že má prcek váhu?

jinak k těm dárkům, včera mi máma hlásila, že dostaneme od bráchy a švagrový dálniční známku, tak ať si jí nekupujeme. docela trapný, my jí dostáváme už roky od tchýňovců a loni jsme jí dali právě bráchovi a švagrový... tak jejich fantazie letos zapracovala a vymysleli mega nápad, že nám jí dají taky. bože, ty nemají vůbec šanci na něco přijít... každoročně dostávám od našich velký balení prášku na praní, tak před 2 rokama brácha s tou "chytrou paní" koupili 3 balení velkýho prášku - pro naše, pro nás a pro tchýňáky. bóže, jak originální a ještě byli uražený, že jsem dostala taky od mámy... chjo... tak jsem volala tchýni, jestli u nich pod stromem bude nebo nebude známka, tak prý ne, že dostaneme obálku na nutný výdaje... tak volám švagrový, kvůli něčemu jinýmu a ona začala s tou známkou, tak jí říkám, přece si nevyměníme obálky se známkama??? fakt ubohý, tak jsem navrhla, ať si koupíme maličkost třeba za pade nebo za kilo, tak prej neví ani to, co by nám koupili...

tak jsem vám to musela vyblejt, nešlo jinak... :confounded:
11. pro 2009 v 07:07  • Odpověz
čauves já nechrápala zas vůbec.Mladej odjížděl v 6 tak jsem to dochrupla aspoň teď.

Zlatko to vám nemůžou koupit dupajdy pro chlapečky??? No asi ne,když je nekoupili :wink:

Mur tak kup manžovi nějakou flašku,když jsme se tady dočkaly jeho koníčků :wink:

Zlatko dva druhy tašek pro 8 lidí.No myslím,že to je každýmu šumák
11. pro 2009 v 08:38  • Odpověz
Zlatko já jdu do poro teď v úterý takže nevim,ale když jsem byla ve 30tt na UTZ tak typovali,že je o 200-300g větší -taková droběna :unamused:
11. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
koukám,že Lenka se neobjevila takže jí ukradli nebo servali chrouny jako tý figurýně :confused: :confused: :confused:
11. pro 2009 v 08:41  • Odpověz
čauky aann :wink: když je někdo poleno bez nápadu, nekoupí ani dupačky...
11. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
ami, drž se, bude víkend a odpočineš si :wink:
11. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
ááááá trošíčku alergie :slight_smile:
11. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
mur, nebo mě napadla taková ta souprava adidas, co mají v drogerii nebo od gilettu, je tam pěna na holení, antiperspirant a nějaký pičifuk nebo voda po holení, ale tys psala, že si voní sám, tak asi tohle nebude to nej, co? ale flanděra dobrá, třeba takový to balení i se dvěma skleničkama :slight_smile: nebo jestli je hravej, tak třeba my jsme dostali ke svatbě velkou soupravu her, je tam dáma, halma, člověče nezlob se, kostky, karty, domino a já nevím co za další hry. vím, že dělají několik variant s více nebo méně hrama a podle toho i stojí...

tak to je aann dobrý, takových lidí obdarováváte, no my vlastně taky docela dost... příští týdden budu asi slaměnná, tak začnu balit do papíru, mě to baví, když na to mám čas :wink:

LENKÓÓÓÓ, kde jsi????????????????????????????
11. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
kdo? já???? :astonished:
11. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
mě kdysi taky bavilo balit do papíru :pensive: a příští rok už mě to zase bude muset bavit.

Teď už na ní neřvy už je v rachotě
11. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.