• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no tak já už nebudu řvát... :pensive:
11. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak jedna hodina pryč a já ještě nepřeložila stéblo. od rána hraju zatracený hry na počítači... tak nic, jdu si lehnout, to mi taky půjde dobře. páčko zatím :wink:
11. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak teď mi volala ségra z velkýho UTZ a tam jí řekli,že místo pipiny viděj pinďoura -evidentního :angry: .Takže moje dary k Vánocům jsou úplně na hovínko
11. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj!
Ann, tak to na štve, co?Tak holt bude chodit mladej od ségry v růžovým :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Já byla dnes s kámoškama na obídku a vátila jsem se totál urvaná, nejsem schopna nic dělat, tak nic nedělám :sweat_smile:
11. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
Mur, k dárečku pro manžu - teď jsem objevila v Makru, že mají čokoládové "fondí" - nevím, jak se to píše - v hezkým balení i s čokoládou. Já to asi koupím bráchovi a švagrový :wink: Stojí to necelý 300kč
11. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
úplně se vidím, jak si do tý čokolády namáčím ovoce - asi pořídím i jedno domů :grinning:
11. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Ty fondue jsem viděla i v Glóbu
11. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
ahoj damy, diky za tipy na darky - ty fondue zni fakt slibne, mame doma jedny na syr, ale uz ani nevim kde, kazdopadne to bude darek pro me :grinning:
flaska - to jsou vyhozene penize, stejne jako picifuk, Zlatka si pamatuje dobre, ze si muj muz voni nejvic sam,ale ted se chysta za kamarady do hospody a svete div se - on se navonel :grinning: :grinning: :grinning: :angry:
me jeste napadlo koupit nejakou sadu do sauny, kdyz chodi kazdy tyden, takovy ten kilt kolem pasu - i kdyz to je takovy exhibicionista - ze az :grinning: :grinning: a nejradeji chodi na adama :astonished:
tak ja ho vezu, nakouknu pozdeji a jinak preju hezky vikend :dizzy_face:
11. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
Mur tak mě už nic jinýho nenapadá.Tak když chodí do sauny tak někde u vás narvy proutí udělej z toho tu metlu a ještě ušetříš
11. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
aann - je super, ze te neopousti smysl pro humor :grinning: :grinning: zamyslim se nad tim :grinning: :grinning:
smazim rizky, tak se pluju kouknout do trouby
11. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
čus ženy ...aan už se chystáš rodit?
11. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
to smažíš pro manžu až se vrátí,aby měl sváču,viď?
11. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
čauves
já néééé chci se ještě 24 nacpat.Co novýho dělaly jsme si z tebe prču,že tě taky ukradli
11. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
mě od včera večera nešel internet ,jinak bych zašla .. :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
ani se neptejte zase intriky a pomluvy ,dneska jsem opět jenom blbě zadala částku do terminálu ,ale stačilo se to stornovat..jinak gut ,ani záda mi tolik nebolely ,jen ty nehty mě začínaj odrůstat :confused: :confused: :confused:
11. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
jdu až do ježicha každý den ,takže ani pivson nebude..asi mám začarované pátky .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pokaždý bude průser v pátek
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
aha a co bylo dneska za pracovní příhodu?
tak mizim k telce a půjdu brzy chrápat,kdybyses chystaal porodit tak mi napiš aspon sms..
neboj i v křečích v autě bych ti psala :slight_smile:
11. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
no jako jestli porodíš v nějakým super čase ,že nebude čas ani napsat ,že to začlo ,tak to bych ti mohla leda holčinko pogratulovat .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,dneska to bylo v pohodě až na vyjasnovačky ohledně vztahů na pracovišti ,přijdu si tzam jako v mlecím mlýnku ,jinak gut
11. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
tak papíček všem a všechny zdravím a hlásím ,že obočí si trham sama a barvim a s tříhám též sama
11. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz
čauky děvuchy :grinning: tak jsem se vychrupala, totálně mě to hmohlo, myslím to, že jsem šla koupit brambory... hrůza, pak dorazil manža, takže pc jsem zapnula teprve před chvíli :grinning:
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
a taky si musím najít tepláci, protože mi je zima, asi jak jsem ještě rozespalá... a jdu dočítat :grinning:
11. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
no to se nabal,řikali ve zprávách,že od 9 hod se má ochlazovat
11. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Aann - ty jsi prdlous s tim ochlazovanim :grinning: :grinning:
Len - cus bus - ty jako budes chodit az do jezucha? cocococo :confused:
Aann - rizecky pro manzu az se vrati z hospody pod vlivem a taky na zitra, aspon nemusim varit :grinning:
takova vzorna zena jsem :grinning: vsak mu musim vynahradit minuly patek, kdy pro me jel po vecirku ve tri rano a rano prikladal hadr a nosil tabletky na hlavu a kocovinu :grinning: :grinning:
a ani necek - to ja budu mit urcite proslov, tak to ty rizecky zmirnej :grinning:
11. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
se znam, holt poklad a semetrika zaroven :pensive:
11. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
no fakt nekecám to řikali,že má začít mrznout
11. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
:grinning: :grinning: ja vim,ale vyznelo to komicky v souvislosti se Zlatus . - jako kdyby sedela venku :grinning:
co delas - krom PC? nozky nahore a relax?
11. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
ja si davam dvojku, upekla jsem kokosky a ted se kocham dilem svym :sunglasses:
11. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.