• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
když seš jenom semetrika tak je to dobrý já řvu jak hovado,když mě s..e :angry:
11. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
to ja taky, jsem zastance italske domacnosti .- sice sada nadobi v pr...., ale spokojene manzelstvi :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
přes den se snažim fungovat,ale jenom snažim.To co jsem měla do hoďky hotový tak teď mi trvá tak čtyři hodiny
11. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
to ještě pečeš cukroví?
11. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak co si vymyslela tomu tvýmu manžovi pod ten strom?
11. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
ja ti jeste furt nevim aann, koukala jsem na ty kilty na netu a chteji za to pres 1500 - to at tam chodi radeji nahatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo, pekla jsem, od dr.Oetkera, bylo to hned :sunglasses:
jdu jukat na ordinaci, mam ji nahranou, tak brou noc
Uz se ti to krati a za par tydnu budes zase jako camrda :grinning: tak brou
11. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
chytila mě kámoška na skypu, takže jsem s ní hodinu a půl krafala... a stejně jsme to všechno nestihly... mezitím dorazil manža z pivka a teď jdu do hajan. tak snad zítra pobudu víc. pápa a pěkný sníky :wink:
11. pro 2009 ve 22:50  • Odpověz
damy, tak rizecek se hodil, pac pred chvili se vratil muz pod obraz a chutnal mu, jsem na nej nasrana(ale rada ze je doma), pac tramvaj ho dovezla akorat 3 zastavky od hospy a nevzal si taxala a sel 3,5km pesky, ne ze by to neusel, ale ..znate to, nasrat mu, ted se ho pokusim dostat do postele, pokud pusti kocoura z naruce a vstane ze zeme :grinning: chi ja jeste nejaky dite, kdyz mam takovy doma? :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 00:24  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Mur, takový podobný dítko mám doma :sweat_smile: :grinning:
12. pro 2009 v 07:41  • Odpověz
Dneska jedem za známýma do Liberce,tak písnu až v neděli, tak se tady mějte hezky a nezlobte :wink: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 07:42  • Odpověz
čus ženy já od 5hod. nespim,asi se těšim do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :confused: :confused:,kathy tak zajdi za mur..když jedeš směr ještěd.. :wink:,my měli klidnou pohodovou noc ,zalezla jsemv půl 9 vedle do pokoje a spala a spala až do 5hod. do rána a pak ani tuk ..tak jsem se vyspršila ,napsala dopis ve stylu slohového cvičení a peru a možná to stačit před odchodem do fachy ještě pověsit ,dneska se u nás vařit nebude ..bude dožírando zbytků z týdne ,to je změna .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:,no neni lepší makat?jen kdyby to tam nebyl takovej konkurenční boj o koryta .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mě ta práce tak baví ,jen mám smůlu ,že prostě to místo není volné .. a holky mi to tam dávaj dobře sežrat.dneska je to jen na 3hodiny ,to je v poho..na lepšího nerva jsem sežrala ledovou čoko .jsem jako prase tlustá ,ale já si potřebuju obalit nervy
12. pro 2009 v 08:06  • Odpověz
tak pa jdu složit věci ze sušáku ,aby bylo máísto na další várku ..papa a hezký den přeju všem ..
12. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ráno a to přeju vám,protože já ho rozhodně nemám.S tim mým spanim už nepoznám co je den a co noc akorát jestli je tma nebo světlo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Mur u mě se taky najde takovýhle přestárlý dítě a myslím,že to bude ještě horší až se přidá ta stařecká senilita.A to je zaplať pánu Bohu manža po svý mámě a né po fotrovi,protože už teď bych musela podat žádost o rozvod.

Kath hezký výlet a né,abys chodila na nějaký horský túry :angry:

Leni chodíš do práce tak musí uvařit někdo jinej nebo pozvat na oběd by bylo super.Dneska půjdem asi taky někam,protože už mi leze všechno na nervy.-ale fakt úplně všechno.
A kdo zůstane v práci to snad nerozhodujou zaměstnanci,néé tak je neřeš a buď v klidu

Jinak páčko pojedu asi do Štěrbohol vybrat něco jinýho ségře k Vánocům,když mi udělali takovou čáru přes rozpočet.A ještě jsem zvědavá jestli mi vymění ty dudlíky,když nemám paragon.Jako 520 kč se mi za ně nechce vyhazovat
12. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Hezkou sobotu všem, konečně voooolnoooo...jdu si dočíst, abych věděla, na co navázat :grinning: ...
12. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
....mám v tom trochu hokej, ale snad jsem všechno přečetla dobře :wink: :
Gratuluji Dagi k miminku!
Zlatovláásko, tys vypárala to dílo????? :frowning2: A nešlo to použít pro někoho jiného, třeba bumbrlíčkům...., viš třeba jako dečku nebo něco....taková škoda!
Aann, taky preferuji dárky do tašek.....kdysi dááávno jsem to balila do papíru, teď s ohledem na neoriginalitu dárků už to dávám do dárkových tašek, které jsou mnohdy dražší než ty dárky :pensive: .
Len, teda takových zážitků z práce!!! :wink:
Mur, taky doufám, že práce po Novém roce bude líp, hlavně doufám, že práce bude! Já taky ještě nemám dárek pro druhou polovičku, ale asi zůstanu u kosmetiky :grinning: . Jo a dítě mám taky jedno už doma:grinning:
Kathy, to je dobře, že jsi zůstala doma, a jak ti je? Věřím ti, že jsi moc šťastná..... :dizzy_face: . Hezkou návštěvu.
12. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
U mě nic nového, kromě toho, že včera to už bylo 3 týdny od revize, tento týden byl náročný v práci a zase mě začalo bolet břicho :frowning2: , ale snad je to příprava na fujtable,..... potřebovala bych to dostat do 20.12., protože 5.1. jsem objednaná na utz na kontrolu.
Jj, četla jsem něco o srazíku,.....též bych vás ráda viděla :dizzy_face: .
12. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Damy ahoj pri sobote, divala jsem se na stranky kofoly, kofola.cz a je tam moznost poslat vanocni prani po emailu, mrknete na to, mi se to moc libilo :grinning:
Za chvili jdeme na ty trhy, uz skoro za tmy,ale jdeme, tak zatim paaaaaaaaaaa
12. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
čau tak jsem se vrátila.Takovej masakr no hnus.Já jsem takový hovado,že někam lezu.Zase jsem nakoupila tašku panu Lorencovi i velkýmu dítěti,ale samozřejmě všechno co jsem nechtěla :rolling_eyes:

Ami-přehoupnou se svátky a seš těhule a tentokrát to vyjde
12. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
čus ženy moje ,tak mám ještě pár chvilek volna než vyrazim do fachy ,tak jsem vás přišla pozdravit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aan ten tvůj mímáček ten bude mít garderobu jak filmová hvězda :sunglasses: ,zdravím ami..to je dobře ,že si odpočineš ..kathy tobě schvaluju válendo doma ..než se stresovat v práci a kdoví co bys tam ulovila,všude lítaj bacily ..jsem nějak přehlídla ,že zlatka párala svoje veledílko?! :fearful: :confused: ,můrko až bude časík mrknu na kofolu...po ránu jsem vyprala ,pověsila,sepsala seznam na nákup odpolední,tak je na vladísovi ,aby upekl kuřecí pařátky ..mám v plánu po cestě koupit vánoční poheldy ,tak doufám ,že ten nápad donesu až k tomu krámu :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak vladís včera objevil dárek ,tak si to vyzkoušel ,potvrdil barvu a má smůlu s překvapením.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: koupila jsem mu prošívanou vestu od alpine..tak papa ,mizim ..
13. pro 2009 v 08:29  • Odpověz
ahojky, zdravím při ránu a vracím se k žehlicímu prknu, to kilimanžáro mě docela s**e, takže dneska aspoň gerlach... tak zatím babule a zase nakouknu :wink:

leni příjemný den :wink:
13. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
tak nic, tady se dneska odpočívá, tak já jdu taky koukat na telku, papapapa
13. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
hezkou neděli všem :slight_smile: , u nás nedělní mise splněna: vypráno, navařeno, umyto :sunglasses: , aha, tak zpět, částečně splněna: není vyžehleno (jinak děkuji zlati, žes to připomněa :wink: ). Já budu žehlit až u Colomba :wink: .
13. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
aan, nemohla bys chodit nakupovat i za mne? :slight_smile: Já to tak nenávidím....minulý týden jsme byli na Čerňáku a těch lidí, no tfuj....a těch peněz, co jsme tam nechali..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj len, přidávám se ke zlatovlaasce a taky přeji hezký pracovní den, pokud možno s vysokým obratem :wink:
13. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz
mur, co jste hezkého nakoupili v podroušce tmy na trzích? :wink: .
13. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahoj zlati, tys u žehlícího prkna či u telky....hmm, tak přeji hezké odpočívání. Včers jsem mrkla, na tu hru, co hraješ, a ta je složitější, než co hraji já....ale fajn jsou ty velké obrázky kamenů, já hraju takové blechy a oči mi už moc neslouží :pensive: .
13. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz
čus holky dnešek stál fakty za to ..kdybych ležela doma, vyšlo by to na stejno ..obrat ani ne 2tisíce :rolling_eyes: ,nejsou lidi zvyklý chodit nakupovat v neděli a nebo to ještě neni ten správnej vánoční blázinec
13. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Zdarec

leni třeba u vás maj už všichni nakoupeno
Ami já to taky nesnášim,ale co jsem měla dělat,když jsem tam viděla capáčky,ponožtičky,trička,čepice v Niké z 30% slevou.No ale přiznám se,že pořád ty ponožky pro malýho byly dražší než pro velkýho a o dost

žehlení mám taky požehnaně,ale to nechám na zítřek
13. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
Tak koho tipujete,že teď vyrazej v superstar
13. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Čus ženský :wink:
Tak jsem z5 z pařby- byla sranda, jak člověk nepije, koukat na ty ostatní. Pobavila jsem se úžasně :wink: Až mi bylo líto, že jsem byla kolem půlnoci urvaná jak samice a musela si jít lehnout. Jinak bych snad vydržela až do rána :sweat_smile: :grinning:
13. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.