• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ann, já bych vyhodila asi Šmajdu.
13. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
Jinak mě Sněžka na žehlení zmizela, postarala se tchýňka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
jééé tipovačka
:grinning:
Po minulém týdnu mě štve Chodúr, nějak mu to v poslední době nezpívá....no a Šmajda?...umělecký dojem je asi málo na vítěze, že? S :frowning2: Stará je dobrá, chtěla jsem v semifinále, aby vyhrála, ale taky to není žádná hvězda, no . :unamused: ....uvidíme....osobně bych jim vybrala nové písničky....takový titanic je pro mě noční můrou
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
ahoj kathy :wink: , tak pařba, jo? :grinning:
aann, naše děcka asi budou chodit nahé :pensive: , jestli mě ta fobie z těch center nepřejde :grinning:
13. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
kuk, já se v rychlosti hlásím, s kilimanžárem jsem zamávala, ale pořád jsem někde v tatrách... doufám, že zítra se přesunu do krkonoš... vykrámovala jsem ještě jeden kufr a objevila další hadry, takže mě čeká třídění a vyhazov těch zbytečných, které vlastně ani nevím, že mám :grinning: když byly v kufru... jo a začala jsem svetr, tak ani nechci psát, kolik času bych měla plést, abych to za 11 dní stihla... :confounded: asi takových 60 řad, což je utopie, když to musím plést širší... no nic, jdu koukat na superstar a motat, papa :wink:
13. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
čus no tipovačka na zítřek?taky myslim že šmajda ..ty jo tady je kosa ,odpolko jsme byli akupovat jídlo a večer jsem žehlila ..tak se chystam do postele ..papa
13. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ami jsme na tom asi stejně.Titanic úplně nenávidim.

Jinak tipuju,že vyhodí Starou
Děti nebudou chodit nahý existuje ještě net :wink: Ale ono tě to čapne,neboj

kath-trošičku závist.Taková hospodyně-bomba :wink: A jinak pařbu si opravdu neužiješ ještě dost dlouho

Tak všichni jdou na kutě a já si jdu hledat nějakou hru na PC :angry:
13. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz
ahoj aann, já dokoukala superstar a když dávali ve střepinách "jak přežít" smrt vlastního dítěte, šla jsem pryč... jinak motám, motám... manža jde chrupat, takže musím vypnout pc... :frowning2: takže zítra, papa
13. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz
ahoj, Aann zase mas nespavou nebo co?a koukla na superstar u zehleni a mel by vyhrat Smajda, hm no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 23:16  • Odpověz
Kathy - u nas se spis nauci zehlit manza (nebo si to pripomene) nez aby zehlila tchynka - takze uprimna zavist :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz
jo, souhlas s Aann - Stara to ma jisty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 23:19  • Odpověz
mam darky pro vsechny - hura!!!!!!!!!!!!! vyjma myho muze - to mam jen fusekle, ktery stejne vybral on :grinning: jo a sobe jsem vybrala sminky, at mi to zabali :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz
tak brou noc a uspesny start do dalsiho pracovniho tydne :wink:
13. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz
dobré ráno tak už všichni vypadli,jupíííí

Mur já nespim pořád jenom sem tam vám to připomenu.Jinak mě to připadá nejlepší si sama vybrat dárek a předat tomu druhýmu.já na tyhle překvápka moc nejsem.Ještě koukat na ty moje ksichty to by určitě každýho otrávilo

Zlatko ty Střepiny jsem taky viděla-děs a hrůza.Jak rodiče přežijou děti tak to je katastrofa
14. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
Tak jsem si dovolila,že můžu do 9 tady čučet a pak se rozhejbu aspoň jako lenochod
14. pro 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojky, tak jak se vede?????
14. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
brej den a nashledanou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
jinak překvápka na vánoce taky nemusim ixkrát se mi stalo ,že jsem dostala absolutně nemožnej dárejk a neumim zakrýt zklamání a tím otrávim všechny ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj :wink:
Len, tak hezký pracovní den, ať ti to tam rychle uteče :wink:
14. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
Dneska jsem byla nějak brzy vzhůru- něco po pátý, tak se půjdu asi ještě válet :dizzy_face:
14. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
Jinak se taky přidávám do klubu, že neumím předstírat radost z nemožnýho dárku :unamused: Na takový dárky je expert moje máti a vždycky se strašně nasejří, když jsem z toho otrávená. A hlavně je nepoužitelná, protože je schopná mi koupit tu samou kravinu dvoje Vánoce za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Kath- tak se modly,aby ses nebudila dří.V 5 je nádhera :wink:
14. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
No taky jsem si na Tebe Ann hned vzpomněla :slight_smile:
Jinak dnes je mi šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nejsem blicí typ, ale je mi tak nějak těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
že by se tady ukázala konečně nějaká holčička :wink:

A ještě si neblinkala? :frowning2:
14. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ne, zatím jsem nic nevyhodila :confounded:
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
tak třeba to je jenom dneska,že ti něco nesedlo
14. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Snad jo :wink: A jak bylo tobě? Už si to nepamatuju :pensive:
14. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
mě nic nebylo akorát jsem nemohla cejtit kafe a hned mi smrděl koiuř z cigaret
14. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kafe mi taky nevoní a dneska jsem pekla kuře a když jsem ho připravolala na pečení, tak jsem měla pocit, že chcípnu smrady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
No jo, jsou to pro mě krásný pocity, ať je mi cokoliv, jsem za to mo ráda :wink: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.