• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
koukam, ze to tady moc nezije..
Aann - ja vim, ze nejsi imrvere vzhuru :grinning:
Kathy - tak uvidis bobanky, to bude nadhera :sweat_smile: a ty lizatka zkus, od nekoho jsem slysela, ze jsou dobry.
Len - tak makas az do jezucha? jsem se to tady nejak jeste nedozvedela..
A co Zlatka? hotovy zadni dil?
Ami - jak je holka, porad tolik toho v praci?
Fan - zahlasila alergii a zmizela..
tak ja mizim vysavat, mame tady pomalu jako v hclivku, podestlano az beda
zase juknu a pak mazu do prace

Aann - jak vam vubec bezi podnik? co nejaka story s princeznou? :confused:
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Aann - ty jses pripad :grinning:
a co reprezentujes - vrh kouli nebo spis skok do dalky? :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 11:42  • Odpověz
Mur-já prezentuju sumo
15. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
jinak vám hlásim,že zítra v 8 mám být v poradně pro rizikový,protože mi našli myom 58x38x53mm.Chlapečkovi to prý nevadí,ale vše se dozvím zítra.Tak zase to žádnej buřtík neni má 2955g.

Chtěla bych to uhrát na císaře.jinak jsem na vše zvědavá
15. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Teda Ann, to jsou věci, ale hlavně že Lorencovi nevadí :wink: Tak zítra zase poreferuj, držím palečky :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
když mě pustí tak hodim info.

A jak ti je?
15. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
aan to jsou věci ty volís ,já se z tebe picnu ..ty taky nemůžeš mít nic v pohodě .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jdu ordinovat :wink:
15. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ann, je mi dobře, ale jsem strašně utahaná :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tak jdu chrupat, dobrou noc :slight_smile:
15. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojky, bleskově se hlásím, žiju, od včera jsem byla u našich a teď jsem byla chvíli na pc, ale už jdu spát. papapapa
16. pro 2009 v 00:29  • Odpověz
já jsem teď vstala :wink:
16. pro 2009 v 01:05  • Odpověz
ahojky, přeju dobrý ráno :wink: mám oteklé oko, kámoška mi zrušila hodinu němčiny a jiná po mě chce překlad, takže se nenudím. Jdu na to, moc zdravím. papapa :wink:
16. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
tak překlad jsem odeslala a vrhnu se do nějaké činnosti, je to fakt děs, manža je od pondělí pryč a kdyby přijel, nevěřil by, že jsem měla v plánu něco dělat, protože jediný, co jsem dokázala bylo pustit myčku... chjo... :confounded:
16. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
dobre rano,
je skoro pledne, ale ted ozila nebo obzivla? pustila jsem parcku, prilozila do kamen a jsem tady :grinning:
16. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Aann - tak co na kontrole?mas dohodnutyho cisare? jdu neco delat, zatim pa, budu jukat
16. pro 2009 v 11:20  • Odpověz
jé, ahoj mur, taky jukám, ale nedělám nic... tak jdu taky zapnout pračku :wink:
16. pro 2009 v 11:30  • Odpověz
ahoj Zlatu, jak pokracuje pletendo? jdu debordelizovat od shora a zacnu u letaku, pac jsem jich uz zahlidla nejak moc :grinning: :grinning:
16. pro 2009 v 11:47  • Odpověz
vcera jsem videla znamou, co jsem si myslela, ze bude teprve rodit a ona uz to ma za sebou, tak nas asi 15 minut bavila historkama o porodu a ceste do porodky, kdy si volala taxi :grinning: :grinning: taxikar byl pry zmateny jako vcela - prej typickej chlap, mela u sebe jen stovku, ze pry nepocitala, ze uz a at ji pry zastavi u bankomatu. no milej taxikar mel takovej strach, ze ji rekl, ze to bude urcite stacit a u porodnice se nesmele zeptal, co ma jeste delat... a pak vesele odjel :grinning: malej se narodil po peti hodinach..
tak ja zase jdu :wink:
16. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky mur, ale jo, jde to, do vánoc to nestihnu, ale k lednovým narozkám snad jo :wink: jen jsem z pondělí na úterý byla u našich - spala jsem u nich, tak jsem při kecání štrikovala a zase jsem neudělala nic tady, teď na mě padá taková únava, zapla jsem pračku a vydrbala vanu, umyvadlo a okolí a chce se mi spát...

tak tohle byla veselá historka, ale to zásobování historkama o porodu a rady s tím spojené už mi lezou krkem... :confounded:
16. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
to se ti ani nedivim a zarucene tipy jak na to uz taky ne, coco :sunglasses: :grinning: budeme stejne, pockej :dizzy_face:
tak jsem zmakal tak nejak patro, jenom kdyz vidim jak to tam porad neni dodelany a po novym roce zase znovu, tak bych sedla na bobek a rvala.. :angry: tak ja to tam vzdycky jenom posmudlam vysavacem a konec, teda jeste vytru,ale vsude bordel, steny hnus, zima, bleble
tak ja jdu pokracovat v trideni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
tak jsme s kocourem dohrali hru na schovku, ja zacnu vysavat a on se nekam schova :grinning: :grinning: kolikrat na neho zapomenu a pak s divim,ze se objevi, tak musim vysavat, kdyz nejdu pryc :grinning:
jo, jak jsm se pysnila tou vanocni vyzdobou, tak ji ma tak ze 3/4 zredukovanou, pac opadala jako hrom :rolling_eyes: nevadi, pujdu otrhat zahradu :grinning:
16. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
aann - snad si te nenechali v porodce?
16. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
jdu pokracovat, uz je hromada hodin a venku se zacina stmivat :astonished:
16. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz
koukam tady nikdo..
16. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
pro dnesek koncim s pracemi,
ale kde jste kdo? haloooo......
16. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
já tady jsem-nejsem. vychrupkala jsem se a teď letím do obchoďáku, na kafíčko a mrknout na něco. zjevím se později, zatím papíček, mur snad se tady ještě dneska uvidíme. pááááá
16. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
:sweat_smile: dobre porid :wink:
16. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
zdar

Tak mi nic neřekli.prý se to musí hlídat.nechaj mě v rizikový poradně a 23 jdu na monitor a UTZ.
2 a půl hodiny mi počítali tt a míry chlapečka.Pak jsem šla na vyšetření a to jsem myslela,že na tý koze chcípnu.Pak jsem seděla asi půl hod v čekárně,protože jsem si myslela,že snad odrodim.No děsný
16. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
ahoj chceš mi říct ,že tě vyšetřujou vnitřně???????? :confused: :confused: :confused:
16. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
jj vnitřně.Doufám,že to bylo jenom dneska :pensive:
16. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.