• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj holky, teda aann - treba ti uspisi porod :confused:
jsem na skok, vyslala jsem muze odvzdusnit topeni a pak mam peska, pac zasedne on.
Len - jak v praci? dobry?
16. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
co figurina? uz ma nahradni uces? :grinning:
nikde nikdo, jdu na telku, pa a brou
tak jsem se zjevila... kafíčko dobrý :wink: pokec taky a nákupy - jen granulky pro šelmu :grinning:

no dobrý aann, to bych fakt neudejchala, bóže, to je síla...
16. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahoj leni :wink:

a mur samo taky :wink:

tak jsem vás pozdravila, na víc asi stejně nemám, mám oteklý oko a moc mi to sluší :confounded:

třeba zítra, papapa :wink: :wink: a dobrou noc a sladký sny :wink:
16. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
čus holky jo vlasy jsme se složily ,aby šéf zbytečně neřval jak poděs .včera přijel ,nejméně očekáván..mě už je to fuk jak to dopadne ,hlavně aby mi povolily záda mě zajímá..mám nateklé oči ,zadržuje se ve mě voda očividně ..dneska se mi asi spustí mrcha ,snad vše odplaví ..
17. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
zdarec Jedu si nechat udělat makovici,když jsem ještě v celku.Pak nafasovat cukroví.To znamená třídit asi 4 hod-úplně to nenávidim.
A pak aspoň přečíst ty papíry do poro,když to nevyplnim :unamused: Tak odpo
17. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj!
Ann, jsem na tebe zvědavá, kdy zahlásíš Lorenc je venku :sweat_smile:
17. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Já jdu dneska nakoupit nějaký žráýlko na vánoce, snad zvládnu ty davy v Globu
17. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
Moc se mi tam nechce, ale musím. Zítra přijede švagrová z Německa na celý víkend, tak se jí budem věnovat a příští týden se mi asi už nebude chtít vůbec.
17. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
čauky, přeju trochu pozdnější dobrý ráno :wink:

včera jsem nemohla zabrat do půl čtvrtý, doufám, že mi návrat manži domů můj režim srovná, protože mě to tak moc nebaví, když v noci straším a přes den spím.

teď se chystám na Anděla něco nakoupit, ale jedu tramvají, takže zase tak velký nukupy to nebudou, jen to, co unesu...

leni, to je dobře, že se začínáš házet do klidu :wink:

aann, takže budeš krásná :grinning: a papíry zvládneš :slight_smile:

katy, taky držím palec, abys neutrpěla újmu při pobytu v obchodě :grinning:
17. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak jsem z5, dalo se to zvládnout, běžely všechny pokladny, tak nebyly fronty :wink:
17. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
tak já jsem taky doma a mám jenom tu makovici.
jdu něco uvařit asi lasagne
17. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
čus Ann,
ty lasagne jsem nikdy nedělala, jak je děláš a jaký kupuješ?
17. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
Kath-teď je dělám úplně jinak na rychlejší způsob a ještě místo mletýho dávám ten sojový granulát tak jsem na ten pokus sama zvědavá.Tak podle toho jak to dopadne tak ti napíšu i ty jak jsem vždycky dělala i tenhle nový pokus
17. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Kath jak ti je??
17. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Ahojda, tak jsem na chvíli na pc, nakoupila jsem jen v řeznictví, vrátila mikinu, co se manžovi nelíbila :confounded: a koupila si další pánský nátělník v ještě větší velikosti :grinning: a pár maličkostí...

do toho hlásil manža návrat, takže jsem vařila jak o život a teď ještě musím povlíknout postele a vyluxovat. pak asi zdechnu, ale nejdřív musím povlíknout, jinak bych neměla kam padnout...
17. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
Ann, dík, tak mi to pak napiš :wink:
Je mi pořád dobře, jen tak lehce žaludek na vodě, trošičku mě bolí hlava a břicho, jinak nic :dizzy_face:
17. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
A jsem strašně líná, když tady čtu, co všechno děláte, je mi normál stydno :sweat_smile:
17. pro 2009 v 17:19  • Odpověz
katy, jen buď líná, já jsem taky a to parádně :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Kath tak když neni žádná blinkačka tak dobrý :wink:

Zlatko-už ti leze zespod pupajs,viď?

Já o lenosti ani nemluvim.Já na ale seru :pensive:
17. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
aann, ještě úplně neleze, ale už je znát, že je kratší.. povlíkám postel a musela jsem si před druhou dát oddych. hrůza...
17. pro 2009 v 17:39  • Odpověz
jj to znám je to něco strašnýho.To je jak kdyby si běžela hodinu v kuse.
Já minulou sobotu jenom luxovala-to trvalo asi 9 hod
17. pro 2009 v 18:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně natahování prostěradla a natřásání peřiny je jako boj nevím s čím... :astonished:
17. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Teda, to mám vyhlídky :sweat_smile: Ale já se na ně tááááák těším :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
17. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
jen se těš, budeš si pak připadat jako neskutečný pako :grinning: ale zmáknout se to dá, jen těch úkolů si budeš ubírat, když zjistíš, že je akorát plánuješ a nerealizuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
Zlatko souhlas :wink:

Kath-my jsme se taky těšily a těšíme,ale až dolezeš do tohodle stádia tak první co bude tak si na nás hned vzpomeneš.Že jo Zlatko :slight_smile:
17. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Kath-Ty moji zmlsaný rozežranci ani nepoznali,že to je sojový granulát a sežrali všechno :wink:
17. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Jasný, vzpomenu si a budu to chtít zkonzultovat :sweat_smile: :wink:
17. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
No tak i pak napiš receptík :dizzy_face:
17. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.