• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
můžu to psát sem nebo do IP,abych tady 4 hod nepsala a pak mi to smažou
17. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak mi to napiš :wink: do IP
17. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
hezký večer, nakoukám, co tady nového......jsem dnes večer slaměná vdova, drahá polovička šla vánočně večírkovat a já si užívám klidu od vaření večeře apod.:slight_smile:...
Aann, odpočívej :wink:
Kathy, ty taky odpočívej :slight_smile:
Zlatovlaasko, co to oko??? Nějaký průvan? Ať jsi brzo fit!
17. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
čau Ami mě už nic jinýho nezbývá.Teď tady dřepim a nalila jsem si pivo.Tak jsem po 2 dcl zmaštěná :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co ty?
17. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
aann :wink:

katy, konzultace budou, jestli budu v tom fofru stíhat :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahoj ami :wink: oko už je lepší. nevím, z čeho to bylo...

jinak se velryba vyvalila z vany, ufff, dřina to byla...
17. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj Ami :wink:

Holky, manža mi koupil nealko šampáňo od Bohemky :wink:
17. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdu koukat na 1 na tu komedii
17. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
aann, já vím :pensive: , všechno bude dobrý! :wink: Připravuješ miminko na reál? :grinning:-míněno to pivo . Já jsem měla dnes po dlouhé době červené víno, měli jsem v práci takové malé vánoční posezení, a fakt mi chutnalo :slight_smile: , navzdory tomu, že jsem z Moravy, moc nepiju :frowning2: , ale asi začnu :wink: .
Jinak u mě nic nového, od pondělí mám už dovču, tak se těším :dizzy_face: .
17. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
ahoj Zlati, tak to je dobře, že je ok v pořádku. Pleteš?
17. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahoj Kathy :slight_smile: , ....hmm, to jsem netušila, že něco takovýho dělají....pak napiš, jak to chutnalo...
17. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
katy, ta komedie je dost máklá, ale dobrá :wink:

ami, jen si dej vínko, není to špatný na krvinky :wink: a zítra jdeš teda naposledy do práce? tak ať tam všechno zmákneš :wink:

snažím se plést, jen teď potřebuju radu a máma je v divadle, takže se mnou nemluví :confounded: a taky jsem vylezla z vany a namazala se, tak to bych tu vlnu umastila. jdu se natáhnout, jak sedím, brní mě to břicho, asi si něco mačkám...

zase juknu :wink:
17. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
katy a ochutnáš to šampáňo ještě před silvestrem??? že bych si ho dala taky :grinning: tak až ho ochutnáš, hoď info :wink:
17. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz
zlati, jj, zítra jdu naposledy do práce :dizzy_face: , ještě tam něco podělám :grinning: a pak padám...a všechny chci vidět až příští rok :pensive: . Ta dovolená bude pěkně náročná, v pondělí jdu s kolegyní do Doxu podívat se na Entropu od Černého, v úterý nebo ve středu mám srazík s kolegyní z práce, která je teď po druhé těhu, ona má termín skoro jako ty Zlati, někdy kolem 27.3.2010, a v neděli jdu ke kamarádce na kolaudaci :grinning: . Vůbec nevím, kdy budu odpočívat :grinning:!
17. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
teda být sama doma je docela pohoda......si to užívám, zvlášť pc, už to kazí jen to, že tu nejste vy, no :frowning2: , tak já taky mizím :pensive:
17. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
Zlatko, to šáňo ochutnám určitě dřív, tak pak písnu :wink: Není tedy nejlevnější, stojí 140kč, ale je to dělaný z vína a následně pod vakuem odalkoholizovaný, tak jsem na to zvědavá, asi se musí podávat hodně vychlazený :wink:
17. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ami, tak už jen zítra a budeš mít opravdovou vánoční pohodu :wink:
17. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
já tady mám už manžu, dorazil se svým bráchou, tak tady kecáme :wink:

ami, tak to budeš mít dlouhý volno, takže odpočívat stihneš :grinning:

holky, já uvařila takovou pochoutku, mňam, dneska mě inspirovala kámoška, plátky vepřovýho v pekáčku s cibulí, rajčaty, paprikou, bramborama zalitý smetanou, mňam :grinning: pozvala jsem i šváru a teď tam je takovej zbyteček, tak na něj chodím :grinning:
17. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
ani jsem se tě katy nezeptala, jak ti to jde, když jsi na neschopence...
17. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
no to jsem na to šáňo zvědavá taky :wink:
17. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak hlasím, že zase takovou pohodu nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ....se musím přiznat...jsem si koupila kontryhel a od včera piju čas z něj....popravdě řečeno nejsem si jistá k čemu vlastně je, já ho chtěla použít, abych dostala fujtajblíky co nejdříve a před dvěma hodinama jsem vypila dnešní druhý šálek a mám šílené bolesti a křeče v břiše....tak nevím, jestli jsem zase něco "nepodělala"....doufám, že to nebyl můj úplně poslední hrnek čehokoliv :grinning: . Přeji vám hezkou dobrou noc!
17. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
ami, s kontryhelem nemám zkušenost... a kolik se toho může vypít???? a takový řeči, že poslední, žádný takový!!!! :rolling_eyes:
17. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
jinak já se pro dnešek loučím, jdu do hajan, mám za poslední dny deficit. papa zítra :wink:
17. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak jsem vypsala všechny papíry do poro.To je lejster děs běs
17. pro 2009 ve 23:23  • Odpověz
čauves

Ami kontryhel jsem taky nepila,ale vim,že se má pít jenom v nějakým období.Najdi si to tady na netu
18. pro 2009 v 07:30  • Odpověz
čauves,
Ami, s tím kontryhelem taky nemám zkušenost, ale taky si myslím, že se může pít jen určitý dny cyklu, tak se radši na to zeptej Dr., ať si něčím neublížíš, i bylinky mohou parádně zamávat s tělem
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Já se dneska chystám zabalit alespoň pár dárků :wink:
18. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
čauky, dneska jsem totál ko. nejsem schopná fungovat. usnula jsem okolo půlnoci a budila jsem se od 4 :confounded: v 6 jsem vstala... dala si kafí a chvíli pletla, v půl devátý jsem byla jako po šichtě v dole a šla si lehnout a to jsem musela ještě na krev na endokrinologii. teď jsem doma, něco málo sbouchala a vidím to zase na pelíšek...

zatřídila jsem nějaký papíry do šanonu a měla bych pokračovat v debordelizaci, se mi vůbec nechce :confounded:

katy, taky jsem chtěla začít s balením, tak uvidím :grinning:

aann, tak až budu vyplňovat, budeš můj přítel na koníkovi, jo? :wink:
18. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
čau-já vám řikám vánoční tašky fantastickej nápad.Ráno se mi debilně dejchalo teď jsem dorazila domu a pěkně mě bolí břicho tak jdu asi hodit nožky hore.
Koupila jsem ty jednorázový spoďáry.To je dobrej hnus
18. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Zlatko-pro mě vyplňování papírů je druhej porod
18. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.