• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
A do toho jelo starší dítě na hory tak to budu do zítra na mrtvici :unamused:
18. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
tak já hlásím, že jsem udělala prdlajs, padla na mě taková únava, že jsem do šesti spala... pak jsem rychle skákla do zeleniny pro vitamíny a už zase odpočívám v teple :grinning:
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
aann, takže po papírech to bude brnkačka :grinning:
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
No to nevim co to bude za brnkačku s tim myomem.

Já mám jít pověsit prádlo a jsem jenom z toho pomyšlení vyřízená.Jsem zralá do porodu se jenom válet takže naberu tak 6 kg
18. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: jsem to chtěla zlehčit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
jinak taky jsem věšela prádlo, nějak jsem na to zapoměla, takže odpočívalo v pračce pěkně dlouho, je sežvejkaný, se při žehlení poseru... :confounded:
18. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
tak abych dnešní psaní nezakončila sprostým slovem, přeju všem dobrou noc :slight_smile:
18. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
kup si v DM na žehlení ,,faldíka" :wink:
18. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz
ahoj, jenom zdravim, jsem hin, v po snad i stihnu poprat svatky :grinning: zatim paaaaaaaaaaaaaaaaa
18. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz
ahojda, přeju pěknou sobotu :wink:

aann, díky za tip :wink: ale nevím, jestli se mi do tý kosy bude chtít jít... :grinning:

ahojky mur, budeš mít aspoň nějaký volno???? tak zas někdy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
čau Zlatko-já nepočítám,že by ses dala dneska do žehlení :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Holky čus :wink:
Asi mě omejou jsou 3 :sweat_smile: :dizzy_face: stejně velký, čekáme na ten screening v I.trimestru - nemůžu se vzpamatovat. Tak pssssssssssttttt :wink:
19. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
hezkou sobotu....
konečně volnooooo :grinning:
19. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
jééé kathy, to jako 3 jako tři?? :dizzy_face: :dizzy_face: ....to je krááásné........ :slight_smile:, jednou ranou...... :grinning:, jednou tady popiš, prosím, jak se to takové zázraky dějí, ju? Jinak jsem jako hrob :zipper_mouth:
19. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
aann, můžu se zpetat,kde je myom uložen?
19. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
zlati, nikam nechoď, venku je taková kosa, ráno jsem byla u terapeutky a doteď jsem nerozmrzla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz
ahoj mur, co ty a dovolená?? :wink: By sis měla taky odpočinout.....
Len tys taky furt v práci-dneska jsem viděla poprvé krám Alpine pro, měli moc hezké věci, ale asi nic na lidi, že?
19. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
No Kath to si děláááááááááááááááááš prdel tak to je parádička :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. pro 2009 v 15:01  • Odpověz
Tak to si myslím,že jste opravdu v šoku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 v 15:02  • Odpověz
čau Ami na přední stěně a ten název co řikali si nepamatuju.papíry si už všechny nechali
19. pro 2009 v 15:04  • Odpověz
aann, aha na přední straně,.....ono je blbý, že ten myom není tak elastický jako ta děloha, což může být nepříjemné při stazích. Určitě se neboj, kdyby to bylo vážné, tak mně nedoporučují otěhotnět a jsem tři roky bez dělohy! Po porodu se určitě zmenší a ty malé nedělají žádnou paseku, navíc se dají laparoskopicky odstranit. Bude u porodu nějaký dr., který má s myomy zkušenosti? Neptala ses?
19. pro 2009 v 16:55  • Odpověz
já jsem se neptala.Teď jsem si dočetla chytrý stránky na netu a vlastně to nic neni :pensive:
19. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
já jsem taky v šoku ,kathy ty volís ty budeš ještě v telce ,3děti normální cestou :confused: :confused: :confused: ,já padam ..a gratuluji
19. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
no než něco napíšu, tak KATY!!!!! to je bomba!!!!!!!!! se nedivím, že se nemůžeš vzpamatovat :grinning: ale krásná zpráva, teď ještě bude pšššš do screeningu, kdy jsi psala, že to bude?????
19. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
jinak zdravice aann, ami a lence :wink:

aann, žehlení skutečně neproběhlo, vyprala jsem další 3 pračky, takže himaláje do štědrýho dne jestli zmízí, budu borec, jen proběhla hustá slovní výměna s manžou, ale už je klid, jen z toho bude opar...

ami, tak do kdy budeš mít volno??? do 4. ledna???? dneska jsem nevystrčila nos, jen mě teď večer čeká rychlá zahrádka, aby se náš miláček vytentočkoval :grinning: a co u terapeutky? dobrý? :wink:
19. pro 2009 ve 21:45  • Odpověz
asi už pomažu do hajan, jsem nějaká tuhá, takže dobrou noc :wink: :wink: a zítra :sunglasses:
19. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
čau Leni
Jinak tu horu na žehlení mám taky a dost hustou :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj vsem, jsem asi posahanec,ale varim :grinning: :grinning: zitra cekam navstevu a nechce se spat, tak si neco naddelam, jdu docist
20. pro 2009 v 01:37  • Odpověz
ty vole, kathy - to se mi nechce verit holka, 1.4. bude az za dlouho, ne? :grinning: :grinning: hodne zdaru holka, at je vse ok a nejsou to nakonec 4cata :grinning: ale hlavne zdrave deticky :sweat_smile:
20. pro 2009 v 01:41  • Odpověz
ami - dovolenka zatim nehrozi, mozna v lednu,ale to mi budou trhat 8cku a nevim, jestli si na to vezmu dovcu nebo co...
20. pro 2009 v 01:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.