• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
23 jdu na monitor a porod by byl nejlepší až po 25 :sweat_smile:
21. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak jsem si po obídku dřímla :sweat_smile: :dizzy_face:

An, tak to máš hezky naplánovaný, určitě se ti to splní :wink:
21. pro 2009 v 15:29  • Odpověz
Dobré ráno tak vás šoupnu ze 3 str.

Večer mi začlo pěkně nepříjemně bolet břicho,proběhla vana a dobrý.Možná vadilo panu Lorencovi,že jsem byla asi 2 hodiny zkroucená a skládala si u maminy cukroví do krabic.
jdu se zkulturnit a jedem se Standou nakoupit.To bude věc.Zase na něj budu ječet ať nedělá sprinty mezi regálama.

Co u vás? Jak přobíhá vánoční chaos? :pensive: Hlavně buďte v klídku
22. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky,
taky posouvám ze strany 3 :unamused:
Já byla dopo v práci odevzdat 2.díl neschopenky a pak byla u rodičů.
Jinak všechny asi finišujeme před štědrým dnem, co?
22. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
čau Kath kdyby si viděla u nás ten finiš tak si myslíš,že si přišla někam do skladu.U nás to je peklo.Hned jsem hejkala,že si na zítřek nebude ani jeden nic domlouvat a budou uklízet ten svůj nehoráznej bordel.
Je oba tady nechám v bordelu a já si pojedu pro ,,elektrický"lehátko pro toho mýho budoucího mazánka :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:38  • Odpověz
Ann, jasný, koukej je dát do latě, ať po sbě uklízí :sweat_smile: :wink:
A jaký elektrický křesílko si vybrala?
22. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
To vibrační,abych já nemusela houpat tak za mě bude uspávat lehátko :pensive:
22. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Holky už mám oloupaný brambory hurááááááááááááá to úplně nesnášim
22. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
ahooooooooj,
ja dnes dofinisovala darky, jeste zabalit, jinak brambory mam na plotne :grinning:
vanocum zdar :sunglasses:
22. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
Mur to je vánoční klídek,viď.To jsou nejhorší sprinty za celý rok.Jediný štěstí je,že jsem si zařídila,že nepeču
22. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
čus ženy ,my máme brambory taky na plotně ,vaří je vladís ,mě dneska šíleně bolí hnáty ,vyndala jsem si červenou řeou a nějak mě po ní škrabe v krku..takový kusy ,kterej vůl to dělal...aan už 38tt ty bláho ,to je porod za dveřma :wink:
22. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
čau Len mě připadá,že už na mě číhá za dveřma.Jsem zvědavá co mi zítra natočí na monitoru :confounded:
22. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Mur co si vymyslela tomu manžovi pod strom?

já tam budu mít hovno :pensive: ,ale všechno si vyberu v lednu.Hlavně skořicový bandáže na hnáty
22. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
aan myslíš????????????že by?????????????že bys měla rybí řízek v porodce?
22. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
ještě zítra dlouhá celodenní a čvrtek bude už v pohodce,dneska jsem se zase rvala za svá práva v práci :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Já můžu rodit až po 25 chci se ještě pořádně nažrat

Co se zase dělo?? Dlouho si nedávala info
22. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
ale furt to samý pipky na mě hážou samý nechutnosti a navíc jsem si jako zaměstnanec zaplatila za plnou cenu ačkoliv se chystala sleva cen o které mi nikdo neřekl..tak jsem jim svorně poděkovala že jsem vyhodila z okna 600kč..dneska mi to šéfová vykompenzovala ,ale držet hubu tak se cítim podvedená ..nemůže za to šéfka ,může za to pipka co má na mě spadýno,prostě boj o koryto pokračuje..
22. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
koukáme na gotta a pověsim prádlo a jdu chrápat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vladís tvořil bejlís a roládu nepečenou ..zítra dojede nakupovat a pak už asi nikdo nevyleze z bytu ..dojede popřát kočkám a nakrmí je ..
22. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak bojuj musíš ukázat,že se nebojíš,akdyž je prase tak ty musíš být ještě větší.To je boj
22. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak se mějte kočky moje ..aan a kdyby něco dej mi vědět ,já v práci u sebe mobil nemám,ale ráda bych se dozvěděla že je lorenc na světě..
22. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
jasně Hezký svátky,Leni
22. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Len, to víš že jo, nedej se šikanovat od nějakých krav :wink:
23. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
Já dělám jenom vánočního kubu k obědu, salát a smažený dšělají tchánovci :wink: A taky nepeču :dizzy_face:
23. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoooj vsichni.
Preji vam vsem moooc krasne vanoce ,stastny novy rok a at se vsem splni co si preji a po cem jejich srdce touzi :dizzy_face:
23. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Tak holky dneska jsem byla na monitoru všechno je v pohodě za půl hodiny co jsem tam byla napojená byly dvě kontrakce,který jsem vůbec necejtila.Jinak chlapeček s kliďasem nemá co společnýho mi řikala sestřička.toť vše po zdravotní stránce.
Jinak kdybych se náhodou nezjevila což pochybuju tak vám všem přeju hezký svátky a hlavně ať se vám splní co chcete,ale to si stejně budem přát ještě před Silvoušem,ale to nevim jestli budu celá tak radši :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Hezký předštědrovečerní večer :dizzy_face: , též se přidávám k přání......přeji vám všem kouzelné vánoční svátky, ať jsou přesně takové, jaké si přejete, aby byly :slight_smile: .
23. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
ahooj,
ted asi upadnu do letargie u TV, fofry za mnou - manzovi mam klasiku, mno...nasravacky :pensive: ponozky :sweat_smile: , palivou chilli pastu (na to je ujetej :pensive: ), nejaky medovy fujtajbly s propolisem pro zdravi a krem na krasu - bych za chvili jinak chodila s dedkem :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
preju vsem hlavne pohodovy svatecni den - bez prehnaneho maratonu u plotny, zbytecnych hadek v ramci urychleni priprav a bez navstevy na pohotovosti s kosti :sunglasses:
Uzijte si to poradne - ja to mam v planu - az je mi skoro lito, ze uz bude Stedrej den a tohle vsechno skonci :zipper_mouth: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Milé holky,přeji vám všem tady krásné Vánoce vklidu a pohodě. Leni Tobě,at se to v práci uklidní a doma si na svátky odpočineš a Ann Tobe držím palečky,at porod přijde v nějakou tobě příhodnou dobu,at si ještě užiješ štědrý večer :slight_smile:s plným žaludkem.
Opatrujte se a at jste priští rok všechny těhotné :slight_smile: :wink:
23. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
ahoj holčičky dřív než uteču do práce tak vám chci popřát hezké Vánoce..Dagísku tobě moc děkuji a všem přeju jen samá pozitiva..aan tobě hlavně klidný porod!!!!!!!!!!!
24. pro 2009 v 07:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.