• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj moje spolukoníkovky :wink:
Přeji Vám všem všechno nej, nej, nej, hlavně pohodiču a aby se z těch našich tajných i veřejných přání, staly skutečnosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Co nejdřív:sweat_smile: :grinning:
24. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz
pěkného ježíška, hlavně klid a pohodu a nějakou tu radost pod stromečkem a dobrůtky do bříška. a splnění alespoň toho jednoho přání už po novém roce :wink: papapa
24. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
určo si užíváte rodinné pohody, my taky :wink: ježíšek byl fajn :wink: a už se chystám do hajanova, tak zatím :wink:

P.S. nestihla jsem hodit gratulku svátečnici Dáše, takže opožděně vše nej, nej, nej :wink: :wink:
24. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj!
Tak u nás byl taky Ježíšek super, vydržela jsem až hodně po půlnoci :wink:
Zlatko, dík :wink:
Snad je Ann ještě vcelku :slight_smile:
25. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
čauves holky.Tak je konečně po tom shonu a můžu se válet do tý doby než přibyde další člen rodiny

Jinak koukám,že jste si to všechny užily :slight_smile:
25. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
čus aan ty volís ty budeš nakonec přenášet? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,je dobře ,žes ježíška přežila a ted už je to jedno..já šla chrápat po popelce a mezitím byla 2hodinová hádka jako prase o tom ,že jserm strašně neštastná ..
25. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz
Len-takže klasika-Veselý vánoce
25. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
dobré dopo.Tak jsem usnula v 5 a vzbudila jsem se teď :angry: už mám z toho ze všeho nerva.Úplně strašně mě baví dřepět na prdeli a čučet-nic jinýho už snad dělat nemůžu.Jo vlastně můžu o svátcích peru jak jinak :unamused:
Koukám,že už jste všichni nabalíkovaný u rodičů na dlabanec tak dobrou chuť :confused:
26. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj Ann :wink:
Taky peru :unamused:
Od 28. do 2.1 budu bez netu, tak musím poprosit Zlatku, aby mi kdyžtak napsala o Tobě a mimi zprávu, ať se můžu aktuálně radovat a né až se zpožděním :grinning: Dík Zlatko :wink:
26. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Kath-já na tebe počkám do toho 4 to je můj první termín.Kdyby jste viděly mé ládné oteklé nožky tak byste se z toho poblinkaly.No teď jsem radši zabalila chlapečkovi oblečení.Beru všechno po dvou ks (kdyby něco) a stačila mi na to taška asi 30 x 30 a já na to připravenou takovou brašnu :slight_smile:
26. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz
aan zdravím a lituju tvé nožky :wink:
26. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
ahojky, nakukuju, jsme u rodičů :wink:

katy, jasná páka, kdyby něco, píšu!!!!!!
26. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
aann, takže už ti nezbývá než počkat na vrtoch mladýho :wink: :wink: :wink:
26. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
Ahoj Zlatko, tak to budeš moc hodná :wink:
26. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
katy, to je jasnačka :grinning:

dobrý ráno ve spolek :wink:
27. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
aan bereš po dvou kusech kdyby tam našli ještě jednoho lorencíka? :confused: :confused: :confused: no holky já jdu od zítra zase makat ,takže taky ocením sms o aan ...
27. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Len no jasně,ale myslím,že po těch všech UTZ by už nějakýho viděli.Mě jedině může překvapit kdyby místo camfrňouse tam byla pipina :slight_smile: Nechtěla jsem ani vyplňovat holčičí jméno
27. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
ahojda :wink: jsme zpět, sláva nazdar výletu. jen se vyplo topení a po příjezdu tady bylo 15 stupňů, ležím na gauči pod dekou a čekám, až se naše doupátko zahřeje...

leni, dáme vědět :wink:

aann, to by byl fór :wink: a prozradíš jména?
27. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
aan co takhle holčička ,,lenička,,? no tak ne :cry: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
leni, ty jsi prdloušek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
27. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
Len jako,že bysme udělali křtiny :wink:

tak kluk bude Šimon a holka je napsaná Dominika.Ale už si povídáme se Šímou :wink:
27. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
tak aspoň víme, jak se bude Lorenc jmenovat :wink: :wink: koukala jsem ti do alba, takže ještě 11 dní, to se to krátí...
27. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj holky!
Ann, krásný jména, hlavně Šimon se mi moc líbí, tak se jmenuje kamarádův 1,5 letý syn, co jsme s nim byli v Chorvatsku, je to velký pohodář :wink:
27. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
Len, tak zítra hezkou šichtu, ale teda nezávidím ti to, když jsem dneska v novinách viděla ty davy šílenců, který berou obchody útokem :unamused: Tak pevné nervy :wink:
27. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Zlatko, tak 15st. to je hnus, musíš si vzít Otíka jako kamínka pod tu peřinu :sweat_smile: :grinning:
27. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak holky jinak Vám přeju krásného Silvestra s alkem i nealkem (jinak to nealko šampaňský od bohemky je dobrý :wink: , a hlavně ať je pro nás všechny ten rok 2010 veleúspěšný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Na prvního se vyspěte do růžova, nic nedělejte a nebo dělejte, ale jenom samý hezký věci :wink: , ať se to pak opakuje ještě 364krát :sweat_smile:

Pa pa a já se ohlásím na koně až v novém roce, anebo přes Zlatku smskou :wink:

A Ann, držím palečky a myslím na vás :wink:
27. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahojda katy, tys to všechno napsala :slight_smile: :grinning: :slight_smile: tobě taky v novém roce jen to nej, nej, nej!!! :wink:

docela přemýšlím nad tím, že si koupím dvoudecový sekt normálně alko a naředím si ho jahodovým džusem, to je dobrota :wink: ale když uvidím tenhle nealko, tak do něho jdu :wink:

jasně, budu hlásat :wink:

jinak už je tady 18,5 stupně, takže pohodička :wink: kluci si budou muset zvyknout na studený odchov :wink:
27. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Zlatko-termín mám 4 v albu to je blbě takže za týden :wink:
28. pro 2009 ve 03:25  • Odpověz
čau Kath díky za přání.Jinak vůbec nehlásíš jak ti je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .Tak dobře nech to po kontrole

Leni u vás před krámem stojí taky hodinu před otvíračkou? Já to viděla taky v telce a to je fakt psycho :unamused:
28. pro 2009 ve 03:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.