• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann a já si pořád myslela, že máš dva termíny 4. a 7., tak už tomu rozumím :grinning: no to to uteklo... to jsem fakt zvědavá, jakej den si mrně vybere :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
jinak přeju dobré ránko, doma už je teploučko, takže i pohodička :wink:

co budete dělat na silvestra? já si vymyslím nějakou pomazánku na veku a to je asi všechno... manža má rád chlebíčky, takže něco na ně napatlám a dáme si do nosu :wink:
28. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
dobré ráno

No mě by se líbilo,když mám teda jednoho synka 2.2,aby ten druhý se narodil 1.1 :slight_smile: -

Jinak podle žraní mám Silvouše pořád :unamused:
28. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
aann, tak to jo, to já mám silvestra taky často :grinning: a termín by byl ok. jo a nedivím se, že je první synek báječnej, když je vodnář jako já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
Zlatko- :sweat_smile: No podle horoskopu jsou děti ve vodnáři rozdavačný což Jakub byl a je a tenhle druhej má být lakomeček.To bude něco na moje nervy.Dávali jednou v telce takový pořad jak se chovaj děti a dospělí ve všech znamení tak mě postihlo,že největší hrůzu ze všech mám já doma kozoroh,vodnář a ryby (jsou úplně rozlišný a nejhůř je na tom tatínek :dizzy_face: )
28. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
už mám zas tvrdej pupek tak jdu hodit kopyte hore javascript:addEmoticon(':slight_smile:','vBody')
28. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
jj, kozorozi jsou zvláštní :wink: ale každý znamení má svoje plusy a zápory. určitě budeš mít toho nejbáječnějšího kozoroha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nás čekají beránci, jestli budou v termínu, jinak to budou ryby nebo vodnáři... tak jsem zvědavá, co budou chtít být :grinning:
28. pro 2009 v 17:10  • Odpověz
Ryba chlap to budou snílečci z pohádky :wink:
28. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
kozu nebrat ta mi tady luští sudoku.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
leni a jak to jde změnit, když má aann termín 4.??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
přeměnim se na slonici nebo je půjdu zjebat do iscaru :sweat_smile:
29. pro 2009 v 01:58  • Odpověz
aan jo tak nějak bych si to představovala ,dala bych špuntíček ,že kozu nechci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele vlásko si nějak moc vtipná na to že máš pupíka už půl roku ,to já bych už lezla po zdi .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 08:36  • Odpověz
hlásim,že jsem pořád celá :wink:
29. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
aann, tak to jsem zvědavá, jestli to klapne :grinning:

leni, já už po zdi lezu... jsem ko, na dnešek jsem skoro nespala, dneska jsem byla na kontrole, nebylo mi zrovna 2x... takže jsem ok, píďata taky, takže si asi půjdu schrupnout, když jsem se uklidnila...

aann, tak díky za zprávu a hlaš, jak jsi na tom!!!
29. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
jasně budu podávat všechno co se stane :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
čau holky, jdu se mrknout, copak je nového :grinning: ....a přečíst, jak jste strávily vánoční svátky...
29. pro 2009 v 15:55  • Odpověz
přečetla-li jsem to v té rychlosti dobře, všechny jste si to hezky užiliy..., to jsem ráda. Já si to zase moc neužívám, jsem dnes 40 DC a porevizní fujtajble nikde :angry: , jsem protivná a .......navíc mi chybí sex, omlouvám se, že to tady tak otevřeně píšu a zatěžuji vás tím, ale je to bohužel tak :frowning2: . Už aby to šestinedělí, v mém případě doslova, skončilo....., jinak budu světu asi hoooodně nebezpečná :sunglasses: .....
29. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
ahojky, tak jsem dneska dokázala si dobře schrupnout a to je vše, teď jsem chtěla zajít do banky, něco vyřídit a zavřeli ve 4, takže jsem to propásla a můžu si to naplánovat na zítra..

a co vy??? :wink: :wink:

ahojky ami :wink:
29. pro 2009 v 16:16  • Odpověz
Aann, ty už budeš za chvíli chovat, ....Šimonka, hezké jméno..., mně se líbí Honzík a Maruška, no....
Zlatovlaasko, copak se děje? Bylo ti zle? Odpočívej hodně!!
Len, já mám doma blížence :wink: ......, no někdy mi stejně přijde, že u chlapů je to asi jedno, co jsou za znamení....
Kathy, už jsi Silvestr v kruhu rodinném a opatruj/te se :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
ahoj Zlati.... :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
čauky ami, ale neděje se nic, jen mi nebylo dobře, to z toho cestování a věčnýho sezení na návštěvách, tak jsem byla taková umačkaná, že jsem si radši zašla k mudrovi. a hodně spím, jak jsem teď spala míň, tak teď se pumprdlíci pustili do mého maxivysávání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a co ty?
29. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
To je dobře, že jsi šla k dr., pro klid duše je to lepší....já jsem chtěla jet včera na pohotovost :pensive: , byli jsme v Ikei nakupovat a najednou mě začalo bolet příšerně napravo, nevím jestli je to vaječník, ale ta jde bolest až do nohy a pak do kříží, bolí to stále, ale jen, když chodím nebo se zvedám, dneska jsem zůstala ležet radši....asi už jsem taky i na hlavu :frowning2: .
Bumbrlíčci řádí? :slight_smile: No jo jsou to kluci jedni šikovní... :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
ami, já vím a ještě když jsme plašan... jakmile mi řekl, že je vše ok, hned se mi udělalo líp :wink:

a co tebe bolí, to jsou mi věci. nenamohla jsi se někde??? hezky odpočívej! :wink:

pumprdlíci se pustili do řádění, tak jsem zvědavá, co bude dál :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:14  • Odpověz
Ami já ani nevim co je sex.Na to jsem už úplně zapomněla :unamused: A jsem zvědavá kdy si ho připomenu
29. pro 2009 v 18:52  • Odpověz
jé, ami, já si ani nevšimla, že si psala o sexu... co to je????? budu se muset podívat na internet... ale jestli ti to chybí, s gumičkou v šestinedělí můžete!!! to jsem se předtím taky ptala a bylo mi to s ní dovoleno... :wink: taky jsem měla šestinedělí poctivě 6 týdnů :frowning2: ne, opravdu, než abys někomu ublížila, skákni si koupit ochranu a vrhněte se na to jako za mlada s gumítkem :grinning:
29. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
jó, aann, taky přemýšlím, kdy si to připomenem... předpokládám, že koncem dubna nebo, že by 1. máje??? lásky čas?????
29. pro 2009 v 18:56  • Odpověz
Hele 1 máj to je dobrý datum,ale snad vám to chlapečci dovolí.Na to už budeš koukat celej život :unamused: To jsem ti chtěla naznačit,abys měla taky někdy podchycený hlídání :sweat_smile:
29. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
no řeknu vám, že je to docela síla, co to se mnou dělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jako náhražku mám sex s lednicí a ten mám teda furt :grinning: . My gumičky nesnášíme :pensive: , ale dneska jsem se rozhodla...., že se půjde brzo spát.....a chťa nechťa se budou vypouštět endorfiny, nebo jak se tomu říká :grinning:.
Ale vy těhule můžete, že jo? To nemáte zakázané, že ne? To bych o tom radši nemluvila :pensive: ......, no nic jdu to zajíst...tu chuť :sunglasses:
29. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
Zakázaný to neni,ale že by to bylo (teda u nás) něco erotickýho a vzrušujícího to teda nevim a Standa se mi pomalu bojí šáhnout na vlnící se břicho,aby se jeho chlapečkovi nic nestalo natož chtít něco navíc a v tomhle mým stádiu bych se ani nehla :sweat_smile:
29. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
aann :grinning: , no abych pravdu řekla, tak být chlapem, tak se taky bojím.....No my jsme měli poslední pár let sex jako prostředek k plození dětí, erotika a vzrušení s přibývajícím věkem a u mne i kilama nějak vymizela :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě že vymysleli umělko :pensive:.
Tak jo, budeme si psát o něčem příjemnějším :wink: .....Copak hezkého chystáte na Silvestra? :grinning:
29. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.