• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jj, kámoška, co má dvojky, říkala, že po porodu a šestinedělí proběhla ze slušnosti pětiminutovka a zase prd, padala na hubu a na sexování chuť nebyla...

aann, představuju si tě :grinning: u nás to je podobný, manža se bojí, aby se něco nestalo, takže žijeme hezky jako bratr a sestra :wink:

ami, sex s lednicí, hmmm... my jí máme totál prázdnou...
29. pro 2009 v 19:58  • Odpověz
ami, to by snad byl příjemnější ten sex :wink: to si aspoň zavzpomínám :grinning: silvestr? něco uplácám na veku a hotovo. nakoupím džusy a budeme koukat na stupidity v telce... jestli nebudeme líní, půjdeme se na půlnoc podívat ven na ohňostroj...
29. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
pětiminutovka? hmm, nám to čím dál dýl trvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zase jsem se odtrhla od tématu :grinning: .
jj, taky jsem si to uvědomila, když jsem to odklepla (to patří k větě, že "to by snad byl příjemnější ten sex...") :dizzy_face:
My taky nechystáme nic extra, ani na "estrády" moc nekoukáme, vždycky si pustíme nějaký kanál s písničkama a kolikrát jdeme spát i před půlnocí. Chlebíčky jsem objednala....zjistila jsem, že kupované jsou nějaké lepší a sytější :grinning: . Ale četla jsem, že budeš pít šampus s jahodovým džusem, to jsem ještě neměla, jaké to je?
29. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ami pro mě téma Silvestr je jako téma sex :confounded: .Televize mám plný zuby,ale nic jinýho mě nezbývá.
Jestli budeš pít šáňo s jahodovým tak se i nasytíš-jestli si teda koupíš od Relaxu_ten je teda luxusní,hustej.
A že budu žrát-to neni za mý těhu nic novýho
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
ami, sektík s džusem je mňam :wink: ráda si ho dávám nebo jen s jahodou, ale letos spíš s tím jahodovým džusíkem, pěkně hutným :grinning: chlebíčky radši objednávat nebudu, muselo by jich být hodně a to je škoda peněz... u nás tady mají chlebíčky á 16,- Kč, tak kdybych jich vzala 30, tak to je skoro pětikilo, tak si radši zajdeme na pizzu :grinning:
29. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
aann, tos ten sex hezky srovnala se Silvestrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nevím, jakej kupuju, ale hutnej muší být :grinning:
29. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
aann, dobré přirovnání :grinning: , jsem se nasmála.....
Zlati, já jsem koupila nějaký Pfanner, Relax neměli :unamused: , ale snad účel splní....U nás maj chlebíčky za cca 12,- Kč, dělaj to učnice a oni si je na nás zkoušej :dizzy_face: . My jsme si už na Štědrý den koupili 15 a teď jich koupíme taky 15, neříkám, že bychom jich nesnědli i 30 :dizzy_face: .
Tak hezký večer a dobrou :wink:
29. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
ami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak taky dobrou :wink:
29. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
zdravim mé dámy ,takže včerejškem firma krachla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,balí se do beden a dneska v poledne si firma přijede pro věci ,já tam budu jako debil od rána až do večera ..at nikdo nečeká že se budu usmívat,vemu si velkou svačinu a seru na všechno ..
30. pro 2009 v 06:35  • Odpověz
tak dočítám a zírám jak zde sexujete :confused: :confused: :confused: ,co je to sex??????????? :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak páčko holky ,jsem dojedla a mizim balit hadry .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 06:42  • Odpověz
autor
Zdravim vsechny,koukam ,ze tady nikdo nevi co je to sex ....no ja taky nee...ale mooc dobre vim co je pul sesta :grinning:
Jinak my budeme doma na Silvbestra ,jsem nachcipana ,tak budu sedet doma...chlebicky si nadelam a jednohubky a pak od noveho roku zase na tu svoji dietku...zacinam se zase zakulacovat,ale neni to hormonama ale tim jak zeru :rolling_eyes:
30. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink:

jééé, leni, co to čtu? to sis tam moc dlouho nepobyla...

jj, sexovaly jsme aspoň s písmenkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fan, tak půl šestá je taky dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a nepřeháněj, furt v únoru to bylo horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je potřeba se hlídat, to je fakt.

tak zatím, jdu to tady pofackovat, přijde švára a budou s manžou šíbovat nábytkem. teda snad, včera to neklaplo, tak uvidíme dneska :grinning:
30. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz
zdarec.tak jsem byla na monitoru i na UTZ kvůli tomu myomu.Byl tam u toho i pan primář a dneska byl sympoš.Všechno je v naprostém pořádku,myom by (ten co mám já) neměl při porodu vůbec vadit,ikdyž se zvětšuje jak hovado.Jinak,ikdyž se zmenší ho budou řešit až po šestinedělí a nemusím prý přijít ani o dělohu (což ve 40 mít po přechodu nevim jestli je dobrý :unamused: )
Jinak mi pani dr nahlásila,že jsem každou minutu připravená k porodu a pro dr jsem porodní typ-tak to mě hrozně rozesmálo.Prý to znamená porod rychlý bez komplikací-tak to vám potom hned sdělim.
Jinak kdyby jsme si doma asi pořádně zasexovali tak asi hned jedu-to byla rada pí dr :wink: .Jinak chlapeček žádný zlobr nebude má mít normální porodní váhu.To je snad vše co mi řikali .A když to nevyjde tak další kontrola v úterý a nechávaj přenášet 10 dnů.
30. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
Tak Zlatko jak to u vás vypadá?

Len a zaplatili ti aspoň ty dny co si tam byla?
30. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
ahoj me damy, jak si tady zijete? u m ok, mam dva cele dny pred sebou volne, hura!! :grinning: vanoce byly fajn, tak jen zitra jeste rozloucit se se starym rokem a hura do dalsiho :sunglasses: pro mnohe velmi slibneho :dizzy_face:
koukam Aann stale v clku,ale dobr zpravy, ze to muze byt kazdou chvili a prorokuji dobry a rychly porod, tak at to vyjde!!
Len -ale copak? to tam bude neco jineho? jina prodejna? takze dneskem konec? :confused:
zitra cekame navstevu, udelame prochazku, nadelam jednohubky, chlebicky a budeme lebedit doma, nemam chut na lidi, tak jen tak v poklidku.
Zlatko - uz chystate prostory pro prcky? ze stehujete nabytek?
30. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
aann, tak jsem teda zvědavá, jak to s tebou bude :grinning: jestli náhodou Šíma nečeká na titul první miminko roku 2010 :wink: ale hlavně, že jsi ok a prdě taky a že tě nečeká otesánek :grinning:

u nás je přestěhováno, jen si na to musím zvyknout, nejsem si zatím jistá, jestli je to to ono... a jak to porychtujeme i s postýlkama, ty zatím zůstávají na půdě. ale příští stěhování bude beze mě. nemám na to nervy... vraždila bych. a hlavně se s tím pupkem nemůžu pořádně zapojit.
30. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahojky mur, to jsem ráda, že tě tady vidím, že jsi se neupracovala k smrti... jj, chystáme nové rozestavení nábytku, aby se uvolnilo místo pro postýlky, ale uvidíme, jak nám to bude vyhovovat... je fakt ale, že stejně nemáme na výběr...
30. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
Zlatko - vyhovovat nevyhovovat - hlavne at jsi ty i prtata v klidku :wink: jak jste to vymysleli?
ja se neupracuju, neboj nic...nebyla jsem dlohu na Pc, tak ted jukam :grinning:
30. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
chááá, mur, teď jsi uhodila hřebíček na hlavičku... to ani nebudu komentovat, co to stěhování provázelo... šíbovalo se jednou skříní místo stolu, druhou místo té první a na místo té druhé postele a prostor po postelích je pro prťata. momentálně tam jsou ještě krámy, co je potřeba někam uložit nebo vyhodit. máme tady opravdu málo úložného prostoru a věcí víc než dost.. co je fajn, je pc v obýváku, aspoň nebude hučet a svítit monitor v ložnici.

no tady na koníkovi stejně skoro nikdo nebyl :fearful: tak třeba to napravíme ještě a příští rok bude zase o čem psát... :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 22:37  • Odpověz
tak tady zase straším... dneska jsem vzhůru od 3/4 na 6, nějak si na nové místo postelí nemůžu zvyknout. uvidím, co dál, jinak by nábytek musel jít na původní místo... :confounded:
31. pro 2009 v 07:52  • Odpověz
čauves
Zlatko dneska se zleješ po to džusíku a budeš spát jak dřevo
31. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
ahojky aann, tak to jo, to jsi mě uklidnila :wink: :wink: :wink:
31. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Všem přeji hezké dopoledne posledního dne roku!
Včera jsem nenakoukla, protože mi bylo pěkně zle a nebylo to po opičce, zvracela jsem, měla jsem průjem a v konečné fázi jsem chtěla umřít :frowning2: , až tak mi bylo hnusně, tělu nesedl asi ten sex s lednicí a tak mám dnes, na Silvestra!!!, přísnou dietku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......a to jsem se těšila na ty chlebíčky :pensive: . Jinak tulení nebylo, polovičku bolela hlava a byl unavený :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jedinou dobrou zprávou je, že fujtablíky včera přišly :pensive: .
Aann, jsem moc ráááda, že je všechno v pořádku! :dizzy_face:
Len, to je síla, jak dlouho tam ten obchod byl? Ono to nešlo?
Zlati, tak akce kulový blesk zahájena? Drž se :wink:
Ahojky Mur, tak konečně doma, bych nedivila, kdyby díky tobě nešel náš HDP ke konci roku nahoru :wink:
Teď jdu žehlit a zase nakouknu....a snad i stihnu ještě i popřát :grinning:
31. pro 2009 v 11:10  • Odpověz
tak oprava k Mur:
....bych se nedivila, kdyby díky tobě šel nás HDP ke konci roku nahoru.... jsem to nějak popletla :pensive:
31. pro 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj ami, taky tě zdravím poslední den roku... ale ten včerejšek, no fakt nic moc... :astonished:
31. pro 2009 v 11:28  • Odpověz
já jsem provedla čocht, musím si vyfénovat hlavu a vyrazit nakoupit nějakou pochutinu :wink:
31. pro 2009 v 11:29  • Odpověz
Já jdu tak akorát do prdele,ale jdu se dát nějak dohromady.U mě je hrozně špatná nálada a doufám,že se to nějak vyvrbí

Ami to blinkání asi nebylo,že si sexovala z lednicí to byly asi přípravy na mršinu.Ser na dietu je Silvouš :dizzy_face:
jinak mám v plánu taky žehlení a má přijet ještě na chvíli kámoška.No při tý moéjí náladě,no nevim :confounded:
31. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jo jinak peru a bude viset prádlo tak jsem zvědavá kdo se u nás oběsí :unamused:
31. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
zlati, hezké nakupování, doufám, že nebudeš zakopávat o lidi :wink:
ann, nene, fujtable jsou v tom tentokrát nevinně :pensive: , myslím, že je to žlučník :stuck_out_tongue_closed_eyes: , den před tím jsme měli uzené maso s bramborovou kaší :dizzy_face: .
no, viset by prádlo na Nový rok nemělo.....to znamená, že se někdo oběsí? Jsem nevěděla...U nás na balkoně visí jenom jedna hadra a je to naše meterologická stanice, která hlásí povětrnostní podmínky, ještě máme venkovní teploměr, rosničku nemáme :grinning:
Dožehlila jsem, zaplatila fa za mobil, tak operátor v tomto směru, tedy zaslání faktury včas, opravdu nikdy nezklame, na to je u nich spolehnutí :angry: .
31. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ami na to,že ti je špatně bych řekla,že seš až brutálně aktivní :slight_smile:
31. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.