• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mně bylo špatně včera, dneska už jsou jenom dozvuky :grinning: , piju salvátový čaj a jím suchý rohlík
Myslíš, že jsem aktivní? :dizzy_face: A nemohla bys to taky říct mé drahé polovičce? :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak já místo do krámu šla do hajan. manža si vzal lístek, tak prej nakoupí.

aann, třeba tě kámoška rozveselí... a nikdo se věšet nebude, takovou pověru neznám a prádlo jdu věšet taky. spíš jak na nový rok, tak po celý rok, to sedí, prádla bude 3 prďky :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
zlati, to byl dobrý nápad nikam nechodit a poslat pana manžela...
:wink:
31. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
ami, pěkná meteorologická stanice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
ami, jsem po tom včerejšku dost psychicky a fyzicky vyždímaná, takže bych asi nákup stejně nezvládla...
31. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
zlati, nápodobně, nápodobně :pensive:
31. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj, chystate na oslavy?
Aann - co nalada - uz dobry?
ja se ted tak nasrala, ze jsem vseho nechala (ma prijit navsteva), rekla, ze mam za manzela vola, nalila si sklenku vinka a sedim u PC, at se snazi...tak u nas bude asi vesely Silvestr :rolling_eyes: :angry: :grinning:
31. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
duvod meho nasrani - klasika - neschopni chlapi (myslim me damy, ze chapete :grinning:
31. pro 2009 v 15:17  • Odpověz
tak jdu neco pochystat, pak nakouknu...paaaaaaaa
31. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
tak navsteva odjela, me nasrani pomalu mizi,ale museli se bavit, byla jsem jak britva :grinning:
stejne mu to ale nedaruju :dizzy_face: zacne se hosik vice smykat :grinning:
hezky predsevzeti do Noveho roku, ne? :grinning:
tak hezky slavte.pa
31. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
ahoj mur :wink:
31. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
jééé, mur, tak to musel okoukat včera u nás, protože s tím titulem to pasovalo :grinning: ale dneska je jako mílius :wink: s tím rozdílem, že jsem si nemohla zapálit a ani se opít...
31. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
holky slaví..., nikde nikdo..... a u nás se spí :pensive:
31. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
mur, představuju si tě :wink: a to předsevzetí je dobrý, jen kdo z koho...
31. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky ami :wink: my koukáme na markýzu na s čerty nejsou žerty a já nakukuju od pc.
31. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
ahoj zlati, já jsem si četla noviny, drahý spí a televize jde...no idyla :grinning: , ale kdybych měla mít návštěvu jako Mur, tak bych byla taky nepříčetná. S čerty nejsou žerty je hezká pohádka, některé průpovídky jsou skvělé..."strhla nám váhu", "řeknu to tatínkovi a ten vám vyhlásí válku" apod. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 18:44  • Odpověz
ahoj holky,no asi je neco ve vzduchu - k Phy k nam :grinning:
udelala jsem jednu pomazanku, mazla veku, byli jsme poprat sousedum a ted koukame na telku
31. pro 2009 v 19:05  • Odpověz
Ami - a vzbudi se jetse dnes nebo az pristi rok? :wink:
31. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Zlatko - ono to s tm predsevzetim nebude tak horky, akorat me stve, ze me vzdycky vytoci na svatecni dny - viz dnes a taky mezi svatky...jsem asi vic prudici v tyto dny :grinning:
taky to se mnou nema lehky.. :pensive:
31. pro 2009 v 19:07  • Odpověz
ami - dobry hlasky :sweat_smile:
31. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
mur, vzbudí se hlavně v nejnevhodnější dobu, např. když jsem na koníkovi :grinning: . Máš ještě nějaké jiné předsevzetí?
31. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
já neslavim jdu asi chrápat
31. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Mur chápu tě :angry:

Kámoška dobrý.Odjela asi v 6.Teď volal její bejvalej,že by se sem nasral dala jsem zákaz a zahlásila jsem jak někdo může bejt tak idioptskej :rolling_eyes:
31. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
ami, taky mám tu pohádku ráda :wink: a máte prima silvestr, drahý můj taky neví, jestli vydrží do půlnoci... já jsem chrupala, takže snad vydržím.

teď jsem se vrátila z kavárny, byla jsem si s nima popřát a trošku pokecat. chytla jsem to akorát, než se tam nacpali lidi :wink:

mur, asi něco je, co se tak bavíme, všude je nesmyslná pakárna bez důvodu a jak rychle paká, tak rychle přejde...
31. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
mur, hlavně že víš, že jste jinak miláškové :wink: my se zhádáme většinou cestou na dovolenou... jak jsme jeli do Chorvatska autem, tak posledních 100 km bych ho vraždila a pak 10 dní klid a zase stres před odjezdem. tak s těma svátkama to je stejný...

aann, dobrou, tak se asi uvidíme příští rok až, co? :wink:

aann, ty nechceš návštěvu????????????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
Aann - dneska se nepomazlite, aby byl malej toho prvniho?
31. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
No připadá ti to normální???? Když můžu každou chvíli rodit :rolling_eyes:
31. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ami - ja si predsevzeti nedavam, cekam co se udeje i bez nich :grinning:
samozrejme bych chtela byt krasna, stihla, sexy, bohata, uspesna, absolovovat 4xrocne dovolenou v zahranicnich letoviscich a na vanoce posilat pohledy z Malediv... :grinning:
ale to vse jeste prijde :sunglasses:
31. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
me jo, aspon ja po tom touzim, tak sonduju vsude kolem :grinning:
31. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
neco na tom bude, ze si doprejete a pojedete, ne? :confused:
31. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.