• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky :wink:

aann, kdy ty se vůbec vyspíš... tak aspoň, že se válíš :wink:
1. led 2010 v 09:42  • Odpověz
vzkaz od katy: :wink:

Ahoj, posílám novoroční pozdrav z hor :slight_smile: Ann je ještě celá, to fakt možná vydrží než se vrátím :slight_smile: Jinak se máme fajn, svítí sluníčko, tak sedím před hospodou, opaluju se, piju horkou čokoládu a manža lyžuje. Všechny pozdravuju :slight_smile: papa
1. led 2010 v 11:58  • Odpověz
taky Kath pozdravuju a ať se opatruje
1. led 2010 v 15:48  • Odpověz
ahojky v novém roce :grinning:,
1. led 2010 v 16:42  • Odpověz
aann, taky se válím....
zlati, též pozdravuji Kathy a kde je to místo zaslíbené, ve kterém se nyní nachází??? Opalování, čokoláda, lyžování....to zní super :dizzy_face:
1. led 2010 v 16:46  • Odpověz
ahoj v novem roce :sweat_smile:
manza me sejri uz od rana, to bude rok :rolling_eyes: nemluvime spolu, radsi mi sel z oci a dela neco v patre :zipper_mouth:
1. led 2010 v 17:02  • Odpověz
jinak taky zdravim Kathy - kdy se vraci? 4.teho?
1. led 2010 v 17:03  • Odpověz
ahoj mur, Nový rok je stejný jako ostatní dny v roce.....mám to vyzkoušené :sunglasses: , u nás se zase spí :pensive:
1. led 2010 v 17:09  • Odpověz
nevím, kdy se vrací Kathy, já myslela, že je u příbuzných a ona je zatím někde v ráji :grinning: ....
1. led 2010 v 17:10  • Odpověz
ahoj Ami :sweat_smile: tak to budete aspon odpocati :sweat_smile: jdu se valet k televizi, ale mam pocit, ze tam nic neni...jsem to ale narocny divak :pensive:
1. led 2010 v 17:27  • Odpověz
spíš budeme Mur ještě víc unavení, ....vůbec si nedovedu představit, že v pondělí budu vstávat v 6.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jj v telce není nic už od té doby, co začaly vánoční svátky, mám takový pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
1. led 2010 v 17:47  • Odpověz
zdarec děvuchy.Vstala jsem ve 13.00 jela jsem k mamině s vidinou,že bych malýho Šíšu trošičku vyklepala.Ve 4 jsem přijela všechno vyžehlila a povlíkla postýlku.Teď si můžu jít umejt ty moje nechutně mastný chrouny a v noci klidně můžu vyrazit do poro :wink:

Mur to už ten stav trvá od včera nebo máš s manžou nový novoroční zážitek :unamused:
Jinak jsem asi tak z klubu náročnýho diváka taky mi připadá,že v téle nic neni
1. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Aann - tak vse prichystane?
no u nas uz od vcera - ani semi nechce popisovat, co jsem vse vypustila z pusy, ale snad se blyska na lepsi casy, uz jsem i nachystala muzovi veceri - a bez kecu :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 19:23  • Odpověz
aann, hod tam nejakou fotku, at te vidime jeste pred prichodem ...co ty na to?
JEDNU HROSI, PROSIM.................
1. led 2010 v 19:25  • Odpověz
tak jsem se probrala k životu... byli jsme u našich na obědě a pak jsem zmožená padla do pelíšku :wink:
1. led 2010 v 19:53  • Odpověz
ami, ani nevím, kam jeli. jsou někde na horách :wink: a buď se vrací v neděli, že by aann termín stihla už u pc :wink:
1. led 2010 v 19:56  • Odpověz
mur, tak u nás se to už uklidnilo, doufám že to k vám dorazí rychle... jinak s tím tv programem to je smutný... dávají prdlajs... my často koukáme na house na axn. s pevnou linkou máme i telku a internet, takže ty programy navíc jsou dobrý :wink:
1. led 2010 v 19:58  • Odpověz
ami, taky mi připadá, že letošní televizní program byl dost na houby... a to pondělní vstávání ti teda nezávidím...
1. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
aann, tak už jsi nejkrásnější??? :wink: :wink: :wink:
1. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
mur, někdy se halt zadaří a jestli to je silvestr a nebo nový rok, to je fuk...
1. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahoj pri vecirku, no se teda darilo u nas, nechci to zakriknout, ale uz jsem schopna normalne komunikovat a to je teda pokrok :sweat_smile:
1. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
jdu jukat na neco v telce, mame pusteny Cinemax, tak snad tam neco bude, zatim se locim,papa
1. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
mur, tak držím palec, já jdu vytáhnout žehličku...
1. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
taky bych mela zehlickovat,ale necham to na jiny den, mas muj obdiv, me se nic nechce :pensive:
1. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
neboj, mě se taky nechce, ale jak jsme stěhovali, tak jsem nevyžehlený prádlo naházela do krabice - dost velký... a byla plná a další prádlo na sušáku :confounded:, takže to musím před malováním vyžehlit a manža chce jet zítra koupit barvu a pustit se pomalu do toho... tak kdybych si dneska dala noční žehlení, možná bych s tím pohnula...
1. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
a kam sjkte se stěhovali zlatko?
1. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
holky zdravim při novém roce jelikož mi nedošla sms tak vim ,že je aan celá .. :wink:
1. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahojky leni, stěhovali jsme nábytek po bytě, hlavně v rámci ložnice, aby se tam udělalo víc místa.
1. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
cau Len, oni uz chystaji misto pro prcky, takze stehovani v pokoji..co ty, ja uz jdu do hajan, predtim jetse k telce, uzijte vikend, ja pomazu do prace, tak zatim paaaaaaaaa
1. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
já jsem po kolenou od telky vylezla ,přišla jsem vás pozdravim a půjdu spát,zítra vstávam a celý den budu v práci makat
1. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.