• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
teď tady tak max. hniju... měla bych žehlit, ale nechce se mi ani málo...
2. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
fan, to noční žraní je nejhorší...
2. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
aann, mám pocit, že to prožíváme s tebou a skoro v přímým přenosu. hele, vemeš si koníka na sjavascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')ál???? :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
hmmm, to bude zase změna, diskuse o dietách :grinning: a tělocviku :grinning:
2. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
to divný, co se tam objevilo byl dotaz, jestli si vezmeš koníka na sál???
2. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Zlatko já už jsem si dala do paměti diety,masáže,cvičení.Teď to jenom dodržet

Konika na sál??? Budu ráda,když vydržim mít přes břicho monitor :frowning2:
2. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
jj, budeme se povzbuzovat :wink:

a kromě monitoru noťas???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: blbej nápad... :wink: :wink:
2. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
dobrou noc, tak zase zítra, papa :dizzy_face:
2. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
Krásné ráno :wink:
Tak jsem z5, byli jsme v Alpách, já hospůdkovala a procházela se a manža lyžoval :slight_smile:
3. led 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahóóój katy :wink: tak jak bylo??????? kromě hospůdkování a procházení??? co počasí? asi nádhera, co?
3. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Jinak je mi fajn, akorát mě včera a dneska - nejspíš po novoroční čočce - trápí asi nadýmání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Píchá mě vpravo dole a když pstím plyn, je to lepší :sweat_smile: :grinning:
Čočku už nechci ani vidět :angry:
Ve středu jdu do poradny, už se nemůžu dočkat, až uvidím prcky :grinning:
3. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Ahoj Zlatko :wink:
Počasí docela ušlo, dva dny sluníčko a dva dny polojasno až oblačno :wink:
Trošku jsem se nudila, když lyžovali, ale alespoň jsem přečetla pár knížek a časáků :wink:
3. led 2010 v 10:24  • Odpověz
katy, to píchání bude asi tou čočkou :wink: a taky tím, jak se napínají vazy, já si na to stěžovala mudrovi pořád... koukal na mě jako na debžu, že snad to je jasný, když se děloha zvětšuje...
3. led 2010 v 10:26  • Odpověz
nejhorší na dovolených je to, že to utíká rychleji než třeba pracovní týden, co? a jaký bylo pozorování opilců, když ty jsi byla brouk střízlivák???? :grinning:
3. led 2010 v 10:27  • Odpověz
Já si to taky říkám, ve středu mu to řeknu :sweat_smile:
Píchá mě to v místě, kde mám i jizvu po laparce, tak si říkám, že je to všechno dohromady. Ale byla jsem z toho nejdřív celá vyjukaná, protož, když mě tam začalo píchat, nemohla jsem se narovnat a dobře mi bylo jenom shrbený do klubíčka, ale pak jsem si to všechno vysvětlila a hned se mi udělalo líp :wink:
3. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Jako střízlivá jsem vyhrávala s manžou Activity, tak nás pak rozdělili a stejně jsem vyhrála i s jiným spoluhráčem :dizzy_face:
Byla celkově sranda, vydržela jsem i docela dlouho, akorát jeden den jsem šla spát v 10h., cucala jsem nealko šampus s jahodama, pozorovala jsem opilce a uďobávala chuťovky :grinning:
3. led 2010 v 10:33  • Odpověz
:wink: to je strašný, jak mozek ovládá bolest, co? mě zase bolí dneska břicho tak, že nemít pupek, tak počítám každým okamžikem s mrchou...

doufám, že si zakládáš fotky z utz, abys je pak mohla dát do albíka :wink:
3. led 2010 v 10:34  • Odpověz
klasika :wink:

my seděli doma a sledovali debility v telce, zobali cukroví a pojídali chlebíčky, o půlnoci jsme si nalili vodku s džusem, ale spíš jsme ten džus jen postrašili tou vodkou :wink:, protože manža sekt nepije a já bych si dala max. skleničku, nakupovat byl on, takže přinesl klasiku, tak si jí necháme v lednici na jindy, nemělo cenu to otvírat :wink:
3. led 2010 v 10:37  • Odpověz
tak to máš celkem dobrý, zase tak moc nespíš, já spala okolo 10-12 hodin denně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 10:37  • Odpověz
Jasný, mám všechno schovaný, mám 4 obrázky z UTZ a ve středu určo přibude další a až budeme znát výsledky z toho screeningu a genetiky, tak to jsem všechno šoupnu :dizzy_face:
3. led 2010 v 10:39  • Odpověz
A už taky nedopnu džíny :confused:
Na horách jsem chodila v lyžařskejch, tam mám ještě vůli :sweat_smile:
3. led 2010 v 10:41  • Odpověz
myslela jsem si to tak :wink:
3. led 2010 v 10:48  • Odpověz
a jak máš citlivý břicho? mě třeba vadí, když si vezmu kaťata s lemem přes pupek, nemůžu to vydržet, normálně mě to bolí, tlačí a je to nepříjemný... takže vše nosím pod pupek. džíny jsem už dlouho nezkoušela a když jo, tak jsem se trošku pokusila zapnout zip a jinak jsem je měla rozepnutý a od knoflíkový dírky ke knoflíku jsem nosila gumičku :wink:
3. led 2010 v 10:50  • Odpověz
a že ti to neva, co? to je jiný špekatění než když to je jen ze žrádla... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
3. led 2010 v 10:52  • Odpověz
Trošku citlivý břicho mám, taky nesnesu, aby mě tlačilo, radši to nosím taky pod pupkem. Břicho mažu proti striím a už tak 3 dny ho mám takový pevnější-už není tolik špekovitý :sweat_smile:
3. led 2010 v 10:53  • Odpověz
už mažeš, jo? já se snažím to taky neflákat... a nezapomeň na prsa a boky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 11:08  • Odpověz
Mažu se kolem dokola :sweat_smile: :grinning:
3. led 2010 v 11:18  • Odpověz
Prsa asi teda taky přidám :dizzy_face:
3. led 2010 v 11:18  • Odpověz
přidej :wink:

já se na chvíli vzdálím, jedu k našim, zatím a zjevím se odpo, papa :wink:
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Pa, pa, já jdu něco ukuchtit :wink:
3. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.