• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus holky.no počkejte to se teprv budete cpát.Přesně jak říká Zlatka-maskování tuků v těhu.Já žeru jak dobytek a potom jak budu trpět.No co naplat stará matka tak musí aspoň nějak vypadat
3. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Hlavně neřešte kolik přiberete,myslím,že budete pak tak lítat,že se to ztratí ani nebudete vědět jak.jinak nežrat před tim testem na cukr!!!!
3. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
tak jsem zase doma :wink:
3. led 2010 v 17:02  • Odpověz
aann, jako že se ještě začnu cpát??? dík, pěkná vyhlídka :grinning: taky si myslím, že nás prckové proženou :wink:

jak to myslíš s tím cukrem??? jako den předem nemám žrát, co? nebo nemám žrát cukroví???? nebo nežrat jako nic nebo mám jíst a ne žrát?????

no to je báječná věta :grinning:
3. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Tý větě ale rozumím :sweat_smile: Dva dny před jsem rozhodně nepila ani nežrala sladký
3. led 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
Ahoj vsichni.,hlasim se opet z prace..nuda je tady ,,hlad me pronasleduje ale ja se nedam :zipper_mouth: Zitra si teda stoupnu na vahu a hned nahlasim kolik teda vazim a budu vas informovat ...aspon nebute porad resit prdy,curani a podobne :grinning: Ja bych to teda rada resila ale musim si jeste pockat :pensive:
3. led 2010 v 18:22  • Odpověz
čau Fan tak co udržela ses večer nebo si žrala? :wink:
3. led 2010 v 18:32  • Odpověz
autor
ja si dala cucku :grinning:
ale nemela jsem tam ani mouko ani cukr ...mela jsem 3pol lzice :dizzy_face:
3. led 2010 v 18:38  • Odpověz
Nooo tak to ses teda přežrala :sunglasses:
3. led 2010 v 18:56  • Odpověz
čus aan
3. led 2010 v 18:57  • Odpověz
zdarec bys už asi chtěla poslat ty prášky,viď?
3. led 2010 v 18:59  • Odpověz
no už je to aktuální ,ale ještzě mám svoje plato ,tak tam třeba skočíš z porodky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 19:00  • Odpověz
už jsem se přiznala mamce ,že by jsme šli do pokusu na jaře a nijak neremcala ani
3. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Když tady nebude zítra náledí což pochybuju tak ti je pošlu jinak musíš fakt počkat :wink:
3. led 2010 v 19:12  • Odpověz
ahojky, tak jsem se probrala z mrákot...

aann, tak zítra tam teda rozhodně nepůjdu. mám tam jít někdy příští týden.
3. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
fan a jakou dietku si dáš? tu mléčnou nebo prostě méně žraní???
3. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
a co děláte????? my koukáme na nothing hill :wink:
3. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
ahoj holky,
tak moje válení po 16 dnech končí, ode dneška už trpím..... naprostou nechutí jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , vy si hezky užívejte a opatrujte se, já zase brzy zaskočím :slight_smile:

Dobrou noc.
3. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
aan mám fakt zatim dost ... :wink: nedělej si s tim hlavu .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 ve 21:40  • Odpověz
ami čauky ta facha to je vid? já když chodívala po dovče ,bylo to horší než žádnou nemít :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
jinak dámy vedoucí mi pošeptala že by se pro mě asi možná facha našla když budu hodná a počkam až majitel otevře další krám..takže dávam věcem průběh at je to jak chce ,v současné době musim léčit záda ..a proběhne papando predni ..oběham si doktory,jako abych pravdu řekla pani vedoucí si ze mě dělá blbečka poslíčka,,dones ,zařid ..,,což mě jako staví do pozice snažilky ,ale trpim jako pes milé dámy ..jestli tam mám být za debílka ,tak tam nechci pracovat
3. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky ami, tak zítra zlom vaz :wink: moc ti nástup do procesu nezávidím... ale na druhou stranu - práce šlechtí :wink:
3. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
leni, že by se blískalo na lepší časy??? :grinning: vyléčíš si záda, dáš si prednison, stimulku, mezitím budeš chodit do práce, uvidíš a bude dobře :wink:
3. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
pro dnešek se loučím, dobrou noc :wink: a sladké sny :wink:
3. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ráno, hlásim,že jsem celá a pracujícím to nezávidim.Půl hodiny jsem poslouchala remci obou jak musí vstávat
4. led 2010 v 07:09  • Odpověz
autor
Dobre rano,hlasim se z prace a oznamuji dnesni vahu...
76...no zadna slava ..ale do leta se to snad podari dat dolu :slight_smile:
Jinak venku je teda pekna kosa
4. led 2010 v 08:25  • Odpověz
blondfan já myslim jako výchozí váha po náročných vánocích to je pěkné :grinning: :grinning: :grinning: ,do léta seš lunt.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 08:27  • Odpověz
jo dokonce jsem se dočetla že i prednisonem léčí nemocná záda ,takže to bude kůra 2 v1.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 08:28  • Odpověz
čauky, taky dobrý ráno :wink:
4. led 2010 v 08:53  • Odpověz
brý den těhulko
4. led 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.