• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no a do třetice přidáte matouše a bude to ... :grinning: :grinning: :grinning: ježiš to jsem vtipná a to jsem ještě nesnídala :confused:
5. led 2010 v 08:40  • Odpověz
jé, dobré ránko :wink:
5. led 2010 v 08:43  • Odpověz
tak co, leni, dneska jsi doma nebo ještě pomastíš do rachoty?
5. led 2010 v 08:44  • Odpověz
Potřebovala jsem trochu poklidit.
A měla bych začít vařit, ale vůbec se mi nechce. Mám připraveno, že udělám dušenou mrkev, brambor a maso.
5. led 2010 v 09:03  • Odpověz
holky zase jdu od 13hod. bylo to tam fakt hustý ,některý lidi v poho a některý rozzuřený
5. led 2010 v 09:04  • Odpověz
tak já jsem si zahrála na paní žehlíkovou, vyžehlila jsem asi 40 věciček pro píďata a mám dost. skočím na rychlý nákup a pak zase juknu.

katy, dušenou mrkev s masem a bramborem mám taky moc ráda. ještě tady je zbytek ze včerejší houbové omajdy, takže uvidím, jestli něco budu dneska kuchtit.

leni, tak dneska odpolední, aspoň máš dopo pro sebe :wink:

fan, cococo??? psala jsem ti včera smsku... :confounded:
5. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Tak už to mám skoro hotový, už jenom brambory :wink:
5. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Jinak lenora mě pořád ještě nepustila, nějak se nemůžu dokopat, ani abych dala prádlo do pračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 10:44  • Odpověz
čauves tak dočítám

Leni žádný do třetice u mě nebude.To by si musel tatínek najít jinou maminku.
Jinak s Lorencem už mi to řikala i babička,aby mu to náhodou nezůstalo.

Jinak mám napsanou poradnu i na příští týden a kdyby nic tak už nástup.Jinak ode dneška ob den jezdit na monitor
5. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Kath ta lenora ti zůstane na nějakou hyperaktivitu vůbec nečekej :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:35  • Odpověz
jsem doma, taky budu něco vařit, ale spíš k véče. na oběd tady byl zbytek omajdy :wink:

jo a jestli jste zvědavé, jestli jsme daly kafí s fan, tak jsme se nesešly...
5. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
počkej, aann, ještě se ti to zalíbí a za rok tady budeš funět znova :grinning:
5. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
katy a není to prima? být líná??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
aann, takže ob den budeš kontrolovat prcka? no snad si to už brzy rozmyslí :wink:
5. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
Zlatko-jako,že si byla za čekanku a nedočkala ses??? To je docela k nakakání :zipper_mouth:

Zlatko to tady určitě jááá nebudu.Zrovna jsem důmala co bych dělala kdyby mi tady v tom mým babičkovským věku běhalo roční dítě a já těhotná,ufuněná,nevychrápaná.To bych ho musela někam odložit nebo co?
5. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Zlatko já na tomhle UTZ už vůbec nic nepoznám.Jak už je tam ten chudák zkroucenej :pensive:
5. led 2010 v 15:04  • Odpověz
Já jsem fakt lenoch líná, ale máte pravdu, musím si to užívat :wink:
Hooky, braly jste taky ten utroš do ukončeného 12tt a pak ho ze dne na den vysadily, nebo jste snižovaly dávku?
5. led 2010 v 15:20  • Odpověz
Kath já ho brala snad i dýl a pak vysadila najednou.Jdu juknout jestli tady mám ještě ty papíry
5. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Tak jsem jukala a nemám.Vše mám v poro,ale to ti vůbec neublíží je to na udržení
5. led 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Ahoj,vsem...Zlatko,ja jsem ti odepsala...musela jsem k doktorce...v patek bych mela cas a co ty_?
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz
5. led 2010 v 17:31  • Odpověz
aann, no tak jsem si to představovala, víš? :wink: :wink:
5. led 2010 v 17:33  • Odpověz
aann, prcek to zkroucení zvládá, jinak by tam už nebyl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:34  • Odpověz
katy, buď lenoch :grinning: pak se už nezastavíš...

jinak utroš jsem brala jen 14 dní po transferu, pak už ne. ze 2 kuliček 3x denně ze dne na den nic.
5. led 2010 v 17:40  • Odpověz
fan, nic mi nepřišlo :rolling_eyes: pátek mám zabitý, mám už domluvený 3 schůzky vč. návštěvy tchýně, takže někdy jindy.
5. led 2010 v 17:43  • Odpověz
Holky, dík za info, jsem zvědavá, co mi zítra řekne Dr, ale původně, myslím, říkal 2x1 do konce 12tt
5. led 2010 v 18:25  • Odpověz
ahoooooooooooooooooj holkyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
prijima se omluvenka za dlohodobou nepritomnost? :sweat_smile: :pensive:
jdu vas podocitat a pokukat albicka :slight_smile:
5. led 2010 v 18:57  • Odpověz
ZLATI - musim hned reagovat -nadhernej pupicek :grinning: ani se mi nechce verit, ze tam mas dva zabaky :grinning:
5. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Len - no vidis - bude kura 2v jednom a pokud by ti klapl jiny kram - tak taky dobry - ne? ale ne na ukor prines, dones, jak pises :zipper_mouth:
5. led 2010 v 19:03  • Odpověz
jeeeee, to je prdelni, ty dve korbicky :grinning:
5. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.