• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Aann - ty jses komik, nahodou ti to s brisakem moc slusi, hlavne se mi tam libi ty susenky na stole - si hned pripadnu jako u sebe doma :grinning:
5. led 2010 v 19:08  • Odpověz
tak jseem vas docetla...

Len - a to ten kram uz mate sbalenej nebo tam delate posledni finise? nejak to nechapu (ale to asi neni novinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, s tim varenim, jsem si dneska pripadla jak Satinsky v S tebou me bavi svet: letim z prace pro Matese do skolky, po ceste koupim ptacky, mliko, doma premachnu puncochace, podepisu ukoly a padnu do postele zbitej jako pes :grinning: :grinning:

pac tohle vsechno jsem dnes absovovala ja, krome skolky a puncoch, misto toho seance se zehlickou, vymyslet a ukuchtit veceri a ted se chystam umrit...
tak zatim paaaaaaaa
5. led 2010 v 19:14  • Odpověz
ahojky,
tak jsem se též přišla podívat....., máš už přečteno, takže:
Zlati, super fáro pro bumbrlíčky, ti se teda budou mít....škoda, že nemá ABS a airbagy :grinning: A ještě je suprovější jejich dočasný domeček:slight_smile:
Aann, vypadáš dobře, jeden by neřekl, že budeš co nevidět rodit.... :wink:
Len, ty už se připravuješ na další kolo....., kdy se chystáš na IVF?
Kathy, já jsem zvědavá na ty tvoje bumbrlíčky...., já kolem sebe neznám nikoho s vícečaty, momentálně teda jen Zlatovláásku :slight_smile:
Fan, závidím ti těch 10 kg do léta a ještě víc závidím těch 76 kg :pensive: , taky už musím začít....sakra :angry:
Mur, jak je?
5. led 2010 v 19:15  • Odpověz
koukám, že sama sebe oslovuji ve 2. osobě čísla jednotného......to je tou prací :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dneska jsem byla na ko na utz kvůli myomu, tak je to dobrý, žádné velké změny, se mi ulevilo. Bylo mi doporučeno další IVF po 3 měsících, tak uvidím....Jinak jsem si myslela, že jsem po psychické stránce ok, ale když jsem čekala u ambulance a potkala tam nějakou plačící holčinu, tak mě to teda vzalo a i slza ukápla :pensive: a všechno se vrátilo......
5. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Jinak nic nového :slight_smile: , v práci je to opruz, ale co už nadělám, že? :sunglasses:
5. led 2010 v 19:32  • Odpověz
ahoj ami,
jos tou druhou osobou jako oslovovanim je to fajn, za chvili tady budeme onikat :grinning:
5. led 2010 v 19:46  • Odpověz
jinak s tim brekotem, to jsme na tom stejne, ja dneska cetla pribeh pejska, co jsem si pred nekolika lety vytiskla a taky jsem mela slzicky, akorat jsem se to snazila maskovat papirama pred oblicejem, ale mohutne smrkani me prozradilo :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:47  • Odpověz
nic neuspechej, je leden a to jsem uz uz chtela zacit, ale ted se snazim to co nejvice oddalit - vse se vraci, takze te plne chapu :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:48  • Odpověz
jdu se odmaskovat, pak snad juknu
5. led 2010 v 19:49  • Odpověz
Zdravím, Mur a Ami :dizzy_face:
5. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Mur to nejsou sušenky to byly 2 studentský pečetě :unamused:

Ami ty bys potřebovala brejličky :angry: jsem hroznej vodulec
- to je jasný,že když někoho vidíš a poznáš,že se něco stalo,že to je děs,ale na to se nemůžeš koukat.Musíš v plný síle vlítnout do dalšího kola.Všude něco uvidíš :confounded:
5. led 2010 v 19:59  • Odpověz
čus ženy ...aan 40tt bájo .. :grinning: :grinning: :grinning: :wink: ,přišli jsme s vladísem z hospy ,byli jsme na véče ..dostal vestu a kozí tričko z alpine ,na památku ,holky mě je to jasný že to nechápete ..takže znovu ,majitel má 2 patra nahoře jeansy a ty jedou a já dole mezi věšákama s vlastníma věšákama radim kudy tudy z lesa ven :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
5. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
haló, haló, prase kozu potrkalo :grinning:
5. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
blbne mi kůň, nechce se otvírat a tak... :confounded:
5. led 2010 ve 21:04  • Odpověz
tak snad něco napíšu... nadávám tady jako špaček... :confounded:
5. led 2010 ve 21:31  • Odpověz
katy, v kolik zítra jdeš??? čekáme hned na info :wink:
5. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
ajoj, jeste tady jukam, nez me manza vyzene a ja zalehnu do hajan. taky cekam na info ohledna Kathy, jestli to budou vsechny šcata, tak poser koste - ale samozrejme v dobrem :wink:
5. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
to melo byt 3čata :sunglasses:
5. led 2010 ve 21:43  • Odpověz
len - tak to neni tak hrozny, coz?
5. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
čauky mur :wink: to je dobře, že jsi se zjevila, říkala jsem si už, kde jsi???? a děkuju :wink: taky si říkám, jak se tam vejdou...
aann, to je jedno jaky sladky, ale jako u nas doma :wink:
vwjdo neboj, oni se uskrovni a pak predvedou v plne krase :grinning:
5. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
je jsou mi tam blbosti :unamused:
5. led 2010 ve 21:45  • Odpověz
tak ja padim do hajan, brou nocku vsem :dizzy_face:
5. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
mur, to jsem netušila, že jsi takový fanda klasiky :grinning:

já jsem sice nakoupila ingredience na dnešní vaření, ale rozhodla jsem se to přesunout na zítra. dneska se dojedla omajda ze včerejška a večer bylo: co dům dal...
5. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
mur, brou.já ještě dočtu, kůň je pomalej a leze mi to na nerva... :confounded:
5. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
ami, dík, jsi zlatíčko :wink: myslím, že airbagy budu mít já... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a abs? to budu muset přitlačit já, aby se neprokluzovala kolečka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
ami, ty se oslovuješ ve 2. osobě a my tady píšeme bláboly, tak to zapadneš, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dobrá zpráva, že kontrola dopadla ok, sqělý!!!
5. led 2010 ve 21:53  • Odpověz
mur, ty jsi taky prdloušek :wink:

mě manža říká, že brečím, když někomu ujede tramvaj... takže jsme tady správně :grinning:
5. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
aann, 2 pečetě??? super skóre :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.