• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, napsala jsi to pěkně. a to jste měli oslavku???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň romantika :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
mur, je vidět, že ten závěr už byl před upadnutí do kómatu :grinning: tak dobrou :wink:
5. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
hezky jsem si tady zasamomluvila, teď přeju jen dobrou noc a zítra na viděnou :wink:
5. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
tak dobrou

Já začínám žít.Jdu hrát hry.jinak mi taky blbnul kůň.
Kath-okamžitě hoď hlášku jak si dopadla a držím palce
5. led 2010 ve 23:09  • Odpověz
tak koukám,že se všem chrupká dobře :wink:
Jinak dobré ráno
6. led 2010 v 07:32  • Odpověz
ahojky ve spolek :wink: přeju dobrý ráno :wink:

aann, já včera myslela, že noc nepřežiju, nemohla jsem usnout, lehnout jsem si šla v půl jedenáctý a v půl druhý ještě čuměla střídavě do stropu a na hodiny... :confounded: pak jsem si dala sudoku, to se mi začaly klížit oči a víc pod hlavu a podařilo se mi spát až do devíti...
6. led 2010 v 09:52  • Odpověz
kafí mám uvařený, jdu si namazat housku :wink:
6. led 2010 v 09:52  • Odpověz
ahoj prdelky tak jsem volala na zdravotku zatim přihlášená nejsem ,ale pokud prý mám smlouvu tak to neva ,že by šli po nich a ne po mě ..
6. led 2010 v 11:21  • Odpověz
čau Leni,ale ty to máš brigádně?
6. led 2010 v 11:25  • Odpověz
normálně ta jedna bába mi furt otravuje až jsem na ní dneska na 4 telefonát zařvala do telefonu a ona že se spletla a položila to ..ty vole pro dobrotu na žebrotu ..fakt ..aby jste byly v obraze ,ženská si koupila týden před vánoci kabát prošívanej a několikrát ho zkoušela a furt nevěděla a te dmilej kabát přinesla s tiom ,že ztloustla a chce ho vyměnit ,ale neni za co ,že ...když tam neni ani fusekle a jak baba furt otravovala tak já jí kráva dala na sebe číslo ,že jí zjistiom kontakty z netu někam.. a baba mi od tý doby otravuje a že jí řekli že to má vyřizovat majitel a já už jí 100krát řekla at si to jde vyřídit osobně s vedoucí ,že jí k tomu vše řekne ,že nejsem kompetentní osoba a čísla že rozdávat nebudu..dneska jsem od ní měla 3ztracená volání ,jsem byla na úřadě a když jí to po 4 vemu ,ale řekla jsem to fakt nasraně ,tak ona že se spletla a položila to ..
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz
aan ne mam normální smlouvu do roku 2010 do prosince :wink:
6. led 2010 v 11:26  • Odpověz
dneska se z práce objednam na to imuno kontrolní oni tam maj hodiny objednávací
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz
Nejseš blázen??? tak si založ nějakou nadaci,že budeš jen tak pomáhat,a že si hrozně přeješ,aby tě všichni otravovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. led 2010 v 11:29  • Odpověz
vid a že budu pracovat zadarmo :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz
Tak to jo to je ok,ale že by to vymáhali po něm?? Co vidim vždycky za příhody v TV.Aby pak neřekli tady si to zaplaťte a s nim se suďte
6. led 2010 v 11:31  • Odpověz
to mám pro podruhý nikomu nepomůžu ani z igelitkou přes přechod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
No to je jasný,že zadarmo
6. led 2010 v 11:32  • Odpověz
až dojede sám velký šéf tak se ho zeptam jak to se mnou pěkně udělali ..o rekvalifikaci jsem úřišla ,zdravotku nemám a a ještě budu dělat blba zadara asi
6. led 2010 v 11:33  • Odpověz
včera prej řekl ,že to soud určil jemu nás vyplatit ..já to nechci vidět
6. led 2010 v 11:34  • Odpověz
K jakýmu dni máš dostat prachy?
6. led 2010 v 11:35  • Odpověz
k 15 dni :confused: :confused: :confused:
6. led 2010 v 11:35  • Odpověz
to už podle mě firma existovat ani nebude
6. led 2010 v 11:36  • Odpověz
prej byl vždy slušnej a platil včas ,no mám z toho drobet obavy jak to bude ted.. co pupánek šimánek? potkala jsem dneska sestřenici čeká 3dítě a má pupánek mini.. ta porodí a bude nudle .. :rolling_eyes: a to rodí 2hodiny ,no mohla by za kus salámu a to kouří celou dobu a na všechno sere
6. led 2010 v 11:38  • Odpověz
Pupánek děs už mě bolej i kolena a všechno mě už sere
6. led 2010 v 11:40  • Odpověz
ta sestřenka rodí za měsíc a nemá skorem nic a hekala pěkně .. :grinning: :grinning: :grinning: pak běžela že se asi pociká .. :grinning: :grinning: :grinning: to jsou ty radosti těhu
6. led 2010 v 11:41  • Odpověz
ještě mi jednou zavolí pani z kabátem a já si dam po tlamě jaká jsem nána ... :angry:
6. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Já v tom žádný radosti nevidim.No dobře tak do 7.měsíce.Ale je to věkem s Jakubem jsem taky nevěděla,že jsem těhule
6. led 2010 v 11:43  • Odpověz
Jí napiš,že to dáš na VB,že tě otravuje
6. led 2010 v 11:44  • Odpověz
jojo na VB :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tam mě pomůžou ,ty mě pomůžou a ochrání :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
včera moje gynd mudra kroutila hlavou ,že bude další pokus na jaře ..se jí to nelíbilo
6. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.