• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
A proč jako?
6. led 2010 v 11:47  • Odpověz
Ví,že ti neni 20
6. led 2010 v 11:48  • Odpověz
ví že mi neni ani 18 :grinning: :grinning: :grinning: ,ví že mě kdeco bolí ,že mám astma a záda v hajzlu a vůbec řekla že takový trápení a bolest by jí za to nestála ani náhodou ..
6. led 2010 v 11:50  • Odpověz
no tak ona dítě nechce tak to je jasný,že ti řekne tohle
6. led 2010 v 11:53  • Odpověz
tak zase mi to nepřišlo tak děsný to vydržet ,ten hyperstimulák byl hnus ,ale jinak to nebylo tak hrozný
6. led 2010 v 11:54  • Odpověz
co nebylo hrozný?
6. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
to IVF ko vydržet jak ona furt říká ..je to spíš psycho než hrozný na bolest
6. led 2010 ve 12:09  • Odpověz
jo včera ještě mudra ,,sex s ochranou jo? to pomůže jo?,, no ty volís
6. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Ser na ní.Poslouchej lidi v caru
6. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
já myslim ,že než gumi sex že nebude žádnej sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jasně seru na ní ,proto tam nechci žebrat za 2 měsíce o tenm predni ,když mi řekla at si dojedu do ČB tak já pojedu 120km aby mi napsal recept :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
To je nějaká dylča
6. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
jen mírná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,tady je zima jak v prdeli vážené dámy a to za chvíli půjdu ještě do větší kosy ,at se na mě majitel nezlobí ,ale na alpine hadry seru ,beru si svoje teplý hadry
6. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Alpine by měli být dobrý do zimy.Měla jsem je v Alpách a bylo mi teplo.Je pravda,že jsem seděla na baru :wink:
6. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
tak jsem objednaná na 29.3. a mám mít žádanku ty volís mi jebne..
6. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
mě by stačilo kdyby zapnul topení :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
tak mizim páčko
6. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
žádanku? Kdo jí zase chce vždyť už chodíš všude,ne?
6. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem trochu naštvaná, protože mi nedělal UTZ, že ho má u sebe v ordinaci horší a nebude tam ty moje miláčky honit, tak mám přijít k němu do nemocnice zítra na velkej 3D UTZ :wink:
Jinak všechno, co mi brali minule - tu krev, tak mám v pořádku, utroš mám brát do konce 12tt 2x1 a pak jenom 1x denně a pak obden.
A přibrala jsem O,75 kila
6. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Tak to máš Kathy lepší,když jdeš na 3D.Hlavně,že je krev v poho.A jinak si strašně přibrala s těma dětma :wink:
6. led 2010 v 19:03  • Odpověz
Ahoj,

Kathy to je jako 3/4 kila? no ty blaho, to mam jenom pomyslim bud na sladky nebo zacnu s myslenkou na stimulaci :grinning: :grinning:
tak zitra budu netrpelive cekat na vysledek :dizzy_face:
brou noc, jdu do hajan, prisla jsem z prace servana jak boruvka, paaaaaaaaaa
6. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
brý den ,kathy já myslim ,že byses třeba jen nervila jak by to honil na nějakej šunce a pak by ti třeba řekl nesprávný počet.. lepší počkat den na 3d .. :wink: no přibrala jsi fakt hodně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:25  • Odpověz
můrko ahojky a zbytku taky přeju hezký den ..za hodinu zase mizim do fachy ,je to tam šílený ,lidi lezou ,otravujou a já se musim debilně tvářit a odpovídat na píčovinky co vymyslej ,třeba včera mě dojal jedn chlap prej ,,proč jste to zrušili,bylo tu takový příjemný teplo,,to jsem fakt nečekala :confused: :confused: :confused: co na to říct? at se jde ještě na chvíli ohřát k topení dokud ještě neni zavříno úplně :confused: :confused: :confused:
7. led 2010 v 10:58  • Odpověz
ančovičko hezky lež a třeba si vyležíš vodnáře :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Tak holky hlásim,že jsem byla v 8 na monitoru.Chlapeček samozřejmě spinkal na žádný porod to nevypadá.Pak mě překvapili,když mi řekli,že mám přijít na monitor ještě v jedenáct.Tak mezi tim co se mi točil tak se narodili 3 mimča.
Druhý monitor taky v poho a během 40 min. se objevily dvě kontrakce,který jsem necejtila.Takže v sobotu dopo zase monitor :pensive: :cry:
To jsou celé mé zážitky.
teď jdu odzdobit stromek,myslela jsem si (dost naivně),že si pod nim vyfotim Šíšu a nic tak až příští rok.Takhle dlouho mi vánoční strom nikdy nestál
7. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
kuk, ženy :wink:
7. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
dneska jsem byla na odběrech kvůli cukru. síla... a toho času, co tam člověk pročeká... ale mám to za sebou.

a co tady nového????
7. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
leni a aann, dobře jste pokecaly :wink:
7. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
katy, super, že krev je v pořádku! :wink: a jak píše aann, sice jsi asi byla včera otrávená, ale o to přesnější a hezčí budeš mít dneska zážitek :wink:

no a jak jsi dopadla????
7. led 2010 v 15:00  • Odpověz
katy, nad tím váhovým přírůstkem by ses měla ale zamyslet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:01  • Odpověz
leni, to je vopruz, co, když jsi v krámu a lezou tam lidi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.