• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj berušky,
tak u nás je bohužel konec toho krásného zázraku, přestala tlouct srdíčka, zítra jdu do špitálu :cry:
Mám Vás ráda :wink:
Pa
7. led 2010 v 15:23  • Odpověz
leni, to se aann asi už nepodaří, to by musela přenášet ještě 14 dní... to jí asi už nenechají, co???

aann a řekli ti nějaký důvod, proč jsi šla na další monitor??? to proto, že malej spal?
7. led 2010 v 15:42  • Odpověz
katy, pro boha, co to píšeš :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
7. led 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
Katy.. :frowning2: drz se holka
7. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Kath-mě moc věcí nerozbrečí,ale fakt bulim-držte se
7. led 2010 v 16:21  • Odpověz
aann ještě nic? :dizzy_face:
7. led 2010 v 16:30  • Odpověz
holky????????????????????kathy???????????????fuj já mám husinu jak krkonoše :cry: :cry: :cry: :cry: kdyby tu byl ještě smutnější smajla tak ho sem hodim
7. led 2010 v 18:29  • Odpověz
ani se mi na tohle nechce nic psát ,házim za kathy večer ticha ,holka jsem z tebe hotová a bulim jako debil
7. led 2010 v 18:33  • Odpověz
....sedím tady už půl hodiny a.......vymazala jsem snad už deset příspěvků, protože ani jeden přesně nevystihl, co cítím...Kathy....myslím na tebe...uf já už dál nemůžu.....
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
jdu to zaspat... už dlouho mi nebylo tak smutno... nevím, co psát, moc se, katy, drž, je to pro tebe a manžu hrozně těžký. moc na vás myslím!!!! a posílám sílu a energii... :pensive:
7. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
jdu kouknout, jestli Aann ma prcka a ctu Kathy :pensive:
Bud statecna holka, i kdyz to neskutecne boli a mas hodne otazek proc...
Je mi to moc lito, bylas nas zazrak na diskuzi a ten zkurvenej svet si je vzal... :pensive:
7. led 2010 ve 23:03  • Odpověz
ahoj holky přeju pokud možno hezký den ,ikdyž ...já vim... ale je to už tak dáno ,život je pes .. a někdo vyžírá až do dna ..jinak moje představa tichého večera mi nevyšla ,páč mojí náladu odsral vladís ,měl debilní kydy o jakémsi psychologickém programu co na něj ráno čuměl a já jsem se mu tam objevila v jakési tabulce hajzlů ,lhářů a nevěrnic ..ty vole tak mě nasral ,zlatě když chodí do fachy na takový blbosti nemá čas ..a pak jsme se do sebe tak pustili že to skončilo nadávkou a šla jsem radši spát ,jinak by už to skončilo o moc hůř ..takže tak ..
8. led 2010 v 07:41  • Odpověz
už se těšim až aspon aan hodí uzlíčka do placu ..nejdřív ami ,ted kathy ,sakryš už by to chtělo nějakej zázrak na světě ..ta ywushka má toho klučíčka nádhernýho
8. led 2010 v 08:09  • Odpověz
ahoj
Tak pořád nic
8. led 2010 v 10:42  • Odpověz
ahoj, tak jak je u vás??? tady sněží od rána :wink: byla jsem venku, šla jsem jako připosraná :grinning:

leni, dobrý večer...

čus aann :wink:
8. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
hezky vecer holky,
u nas cely den snezi,ale nic hrozneho, to jsem volala na Moryvu a ti tam maji pres 30cisel za den, no chnus.
Len - jo to tak nekdy je, taky jsem se dnes namichla, ale pak jsem se premohla jsem jako milius, koukli jsme na film Jak se kroti krokodyli, Holubova je fakt bozi
Aann - uz prenasis, ne? jak to s tebou vypada,
Kathy - uz jsi doma? nebo te pusti az zitra? jak to zvladate?
8. led 2010 v 19:10  • Odpověz
čau Mur už od 4.1 přenášim a obden chodim na poro monitor.Do neděle bych měla odrodit,ale zatim to tak nevypadá
8. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Aann - snad neceka malej na unor :grinning:
8. led 2010 v 19:32  • Odpověz
můrko aan čeká až to bude vodnář a pak to vyprdne jako malinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
čus, bambus, tak jsem na chvíli tady :wink:
8. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
tak co, jste zavalené doma??? :sunglasses:
8. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
Kdyby ho tam nechali tak věřim,že to bude v únoru :unamused:
8. led 2010 ve 22:41  • Odpověz
Já zavalená jsem
8. led 2010 ve 22:42  • Odpověz
ahoj aann, asi zavalená a rozvalená taky, co? :wink:
8. led 2010 ve 23:39  • Odpověz
začíná se mě být noční sůva, tak já to zkusím překonat. zatím papapapapa
9. led 2010 v 00:39  • Odpověz
já jsem byla včera u telky rozvalená asi do půl 9 a pak jsem vladíse vyhnala do kuchyně a šla jsem spát,když jsem přišla z fachy tak jsem si stoupla k plotně a pračce ,tak jsem si nějak protáhla ten večer a hrozně jsem se divila ,že je teprve půl 9 ,když se mi zavíraj klapky..dneska je vladís v práci až do zítra ,to tradičně nepojede MK jako vždy když bych mohla ponocovat u pc,zítra nejdu ,chodí se jen soboty ..na ty tři hodiny to je paráda ,chudák kathy ta už má asi revizi za sebou ..
9. led 2010 v 07:48  • Odpověz
aan ten šimánek bude pěkně do zlatova vypečenej ,že se mu tam chce zůstat do poslední chviličky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2010 v 07:49  • Odpověz
jéé, leni, dneska mají myši prééé :wink:
9. led 2010 v 09:29  • Odpověz
tak my jsme se dneska chystali něco objet autem :astonished: při pohledu z okna - nehrozí :wink: takže budeme zabarikádovaní doma. jdu hodit do pračky :wink:
9. led 2010 v 09:30  • Odpověz
tak co vy? já teda nic... vegetím a nejsem si jista, jestli vystrčím nos z domu :wink:
9. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.