• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Zlatko mě nepomáhá nic.Hamilton,maliník,vana,víno prostě nic.Sex ani neřikám takže budu čekat asi na provokačku :unamused:

Dagi-co mimčo ani si nic nenapsala
Ahoj Mur pracovnice
10. led 2010 ve 23:18  • Odpověz
ahoj Aann,
neklesej na mysli, jednou musi ven :grinning:
asi blba rada - uzivej si valendo, kdyz chodis furt po Mudrech, co, :grinning:
10. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
ja ted zase resim, kdy mam jit na krev (jeste zase nejake odbery pred dalsim snazenim), mam napsane 2až3DC,ale co ja vim, kdyz spinim treba 5dni a pak 3 dny jako neco :zipper_mouth: :confounded:
co vy na to? ja na to zatim hazim bobek, cas me netlaci
10. led 2010 ve 23:24  • Odpověz
tady se uz asi haja, ja jukam na telku, zitra budu za pradlenku, zehlicku, varilku a uklizecku a do toho si dam i kopyta nahoru :grinning:
zlati - obdivuju tvuj lena zehlit po 22hod vecer :grinning:
10. led 2010 ve 23:30  • Odpověz
U mě se nechrupe.Študuju net a salony kam budu chodit po porodu s těma celulitidníma hnátama
10. led 2010 ve 23:42  • Odpověz
ty ses prdlous - to jsi poctive nemazala, ci co? Hele a co strie - hodne?
10. led 2010 ve 23:46  • Odpověz
ja ted strikala chlapovi boty impregnaci, pac si dnes udelal pesmo vylet a boty pry prosakly, tak at je ma jako ze skatulky :grinning:
Aann - a co ti tvi kluci doma?
10. led 2010 ve 23:47  • Odpověz
ctu po sobe info k zlatce a absolutne nevim co znamena tvuj lena :confused: asi chut ci co :fearful:
10. led 2010 ve 23:48  • Odpověz
holky, strasily mrazema a pry tak kolem minus 7, nekde az 10 - to nejni zadna hruza :sunglasses:
10. led 2010 ve 23:49  • Odpověz
ale uz se tesim na jaro - jedno z mych zamilovanych obdobi
10. led 2010 ve 23:50  • Odpověz
jeste jukam a zaroven preji dobrou noc :dizzy_face:
11. led 2010 v 00:05  • Odpověz
ahojda, tak já vás jdu rychle dočíst, protože se mi začíná chtít spát a půjdu na kutě :grinning:
11. led 2010 v 00:05  • Odpověz
ajojjjjjjjjjjj :sunglasses:
11. led 2010 v 00:07  • Odpověz
dagi, kdy nám ukážeš svůj poklad, co? a věříš tomu, že bude malej tak dlouho hodnej, že se stihneš vybazénovat?
jak se ti vede? cetla jsem tvoji story a botech od snehu a koupenem mliku do kafii :grinning:
jééé, mur, ajóóój!!!!
ty jo, mur, ty v tohmhle marastu drandíš autem?

my máme auto zapadaný tak, že bychom museli pěkně dlouho odhazovat lopatou...
11. led 2010 v 00:08  • Odpověz
aann, co ještě ten thajský hmat, jak jsi říkala? :confused: no uvidíš zítra, tak držím palce a hoď zprávu :wink:
11. led 2010 v 00:09  • Odpověz
mur, mám sice kozačky, ale samý s podpadkama, takže to jistí tenisky... je to nečekaný, takhle bílo... ale zase to je z okna pěkný :slight_smile:
11. led 2010 v 00:10  • Odpověz
mur, já jsem vlastně spíš sůva. skřivan rozhodně ne.

ale už se mi trhá pusa, takže se tady uvidíme zítra :grinning:

aann, ty jsi prdlá, prej celulitidní hnáty, se párkrát proběhneš s prkcem v kočáru a budeš jako před těhu..
11. led 2010 v 00:13  • Odpověz
jj, jezdim autem, to vis, jsem pohodlna, ale na zase natolik, abych si auto neodhazela :grinning:
jak se ti vede? co svetr?
11. led 2010 v 00:13  • Odpověz
tak teda zítra, papapa :sunglasses:
11. led 2010 v 00:14  • Odpověz
brou nocku :sweat_smile:
11. led 2010 v 00:15  • Odpověz
mur, svetr chrápe, :confounded: teď mám malou práci, dostala jsem 18 stran na překlad do ČJ, budou za to nějaký Kč, takže jsem dala prachům přednost před pletením, pak to budu zase dohánět...
11. led 2010 v 00:17  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

brou, brou, manža už brblá, že furt klapu... pááááá
11. led 2010 v 00:17  • Odpověz
pa, bodejt - jen hezky prekladej :wink:
11. led 2010 v 00:30  • Odpověz
jeste furt nespim a bloumam po netu, co vy kocandy, jste v limbu? tak hezky dadejte, zitra je taky den :grinning:
11. led 2010 v 01:06  • Odpověz
Mur-- pár praskanců mám už po Jakubovi teď bych neměla nic.Teď mám ty hnusný rosolovatý nohy a no to by mi nepomohlo,ikdybych ten krém žrala.
11. led 2010 ve 02:12  • Odpověz
Zlatko si neumim představit,že bych někde vystavovala to moje hroší tělo a už vůbec ne na masážích.Myslím,že to bude šokézní i po porodu,ale aspoň se budu moct hejbat

Jinak to neni na jedno proběhnutí z kočárkem
11. led 2010 ve 02:19  • Odpověz
chichi tak jsem vás dočetla hele aan utáhnout kočár v metru sněhu bude jako hodina v posilovně ,budeš úplně hubená za chvilinku ...ty tvoje nohy bych chtěla vidět ,přeháníš to je mi jasný .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem tě viděla na srazu ne? :grinning: :grinning: :grinning: ,ne jako tvoje nohy :confused: :confused: :confused: ,ale jaká jsi štramanda :wink: ,k nám chodí do krámu švadlenka a je jí 30let ,ale to nechápu ta vypadá na 16let .. :confused: :confused: :confused: velikost xs a v tom obličeji ,dítě,je moc hezká a hodná ,já se picnu ,ta příroda s náma dělá kotrmelce ,vladís ve 30vypadá na 50let a ona opačně
11. led 2010 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.