• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak se jdu ospršit a vydrhnout chruny a ještě se stavim než odejdu :wink:
11. led 2010 v 07:49  • Odpověz
tak já nejprve přeju dobrý ráno a hlásím!!!!!!!

AANN V PŮL ČTVRTÝ PRDLA VODA A JE V PORO, DALŠÍ ZPRÁVY POŠLE, JAK TO PŮJDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. led 2010 v 09:35  • Odpověz
mur, tys tady včera pěkně strašila :wink: to už jsem chrupala. ale budím se po 3 hodinách, jestli to je příprava na probdělý noci, tak to je pěknej předporodní kurs :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 09:38  • Odpověz
aann, neboj, za chvíli budeš i se Šímou doma a budeš běhat s kočárem jako o život :grinning:
11. led 2010 v 09:40  • Odpověz
leni, čauky :wink:

taky to té aann nevěřím, taková naše modelka a prej hnusný nohy...

leni, počkej, tvýmu manžovi je 30??????????????????????
11. led 2010 v 09:42  • Odpověz
tak co, kde jste???

mur, že ty ještě chrupeš, co?
11. led 2010 v 09:43  • Odpověz
další zpráva od aann:

TAK UŽ TO MÁME ZA SEBOU 52 CM A 3700 G

co dodat, hlavně, že to mají zdárně za sebou a přejeme hodně zdraví, radosti a lásky!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ann, veeellllkkkkkáááá gratulace k pořádnému chlapákovi :dizzy_face: Přeji Tobě i Šimonkovi hodně zdraví ,štěstí, lásky a pohodičky :wink:
11. led 2010 v 15:07  • Odpověz
ahoooooooooj

Aann - tak super mega gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted uz muzes zacit resit rosolovity nohy :grinning: :grinning:
fotky budou?
11. led 2010 v 15:44  • Odpověz
Zlati - to vis, ze jsem vyspavala :pensive:
ted uz mi to pomalu dobublava na plotne a ja jdu hodit sipku do sprchy, at me manza pozna
musim rict, ze jsem si dnesni den uzila podle predstav, vlastne v pyjamu jsem jeste ted :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:46  • Odpověz
ahój holky :wink: já už myslela, že tady dneska budu sama...
11. led 2010 v 16:11  • Odpověz
katy, jsem ráda, že jsi se ukázala... doufám, že jsi v pořádku... :pensive:
11. led 2010 v 16:13  • Odpověz
mur, já jsem taky po probuzení usoudila, že bych to ještě mohla zalomit. kdyby mi nezvonil mobil v půl jedný, tak jsem snad v posteli ještě teď :grinning:

já jsem plotnu ještě dneska nedráždila, objednali jsme si papu z čínský restaurace a cestou do lékárny jsem si to vyzvedla :slight_smile:

teď zase bloumám a uvažuju, že bych šla pokračovat ve válendu-grandu :wink:
11. led 2010 v 16:16  • Odpověz
autor
Ann
.obrovskaaa gratulace .... :slight_smile: at se vam dobre dari
11. led 2010 v 17:15  • Odpověz
aan přijmi velkou gratulaci ,jako obvykle se vše dozvídám poslední :rolling_eyes: ,dneska ráno mě napadlo ,že byste měli pěkné datum :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. led 2010 v 18:14  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: ,
gratuluji aann a vítám miminko mezi námi, přeju mu, ať se mu na tom našem světě líbí :dizzy_face:
11. led 2010 v 19:22  • Odpověz
koukam vlásko ,že jsi zaspala i to ,že mi máš poslat sms ,abych věděla jak se věci mají .. :pensive: mohla jsem se už celé odpoledne radovat
11. led 2010 v 19:58  • Odpověz
dobré ráno ve spolek :wink:

leni, no vidíš, jaká jsem skleróza :confounded:
12. led 2010 v 07:29  • Odpověz
čus omlouvá tě pouze těhu skleroza :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 07:57  • Odpověz
přeju všem hezký den ,jelikož jsem se večer ostřihala ,obarvila a umyla dneska mám časový náskok tak při snídani zvládnu pc ,včera mi to nějak nevyšlo ,nakonec vše nahonem..kathy kočko jestli nakukuješ a jinak nemáš chutě psát ,já tě chápu a myslím na tebe moc ... :pensive: ,jsi moc silná holka a snad se už konečně přijde na to kde je ten zakopanej pes ...
12. led 2010 v 08:00  • Odpověz
čus leni, tak aspoň že mě omlouvá skleróza. jdu rychle venčit, pak tady zase budu :wink: ty jdeš dneska zase makat?
12. led 2010 v 08:18  • Odpověz
kuk, tak co, leni, jsi ještě tady?
12. led 2010 v 08:35  • Odpověz
tak nás přehodím ze strany III. zase na první...
12. led 2010 v 11:52  • Odpověz
šup na stranu 1 :fearful:

kde jste, to jste všechny pracantky???? :confused:
12. led 2010 v 16:47  • Odpověz
holky, já se tak těším na sluníčko a na teplo... auto máme zapadané, nikam se mi nechce, skoro celý den svítím. no, neba mě to...
12. led 2010 v 16:48  • Odpověz
ahoj holky, manza odjel, tak mam na hodku Pc pro sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakukuju a vidim, ze je to vsude stejny, Zlati, taky u nas hnus, svitim uz pomalu od poledne (pokud nejsem doma) a moc se tesim na jaro :dizzy_face:
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz
noveho nic, akorat jsem zpruzela z prace, ale to by bylo na dyl.

len - jak snasim ten prednison?
12. led 2010 v 18:36  • Odpověz
nikde nikdo, ja zase juknu, budu jeste na netu
12. led 2010 v 18:37  • Odpověz
čauky mur :wink:

byla jsem v sámošce, mají poloprázdný regály, už jsem se lekla, že končí... tady vedou ruský suvenýry a sklo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: na co potraviny, že jo... ale už zase čekají zboží, byla to jen inventura :grinning:
12. led 2010 v 18:42  • Odpověz
ahoj ty suvenyre :grinning:
ted rikaji, ze v Australii maji nejnizsi nocni teploty plus 34st, joj to je hnus :grinning: zlata nase zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. led 2010 v 18:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.