• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
bylas pro vitaminky nabo mloki do kavicky?
12. led 2010 v 18:44  • Odpověz
mliko ne mloki :sweat_smile: :angry:
12. led 2010 v 18:44  • Odpověz
asi nekde vyhrabu pisanku a budu trenovat :pensive:
12. led 2010 v 18:45  • Odpověz
čus :wink: já četla suveréne... tak jsem to chvíli nechápala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2010 v 19:05  • Odpověz
mur, já bych to teplo brala :wink: byla jsem pro mlíčko, chlebík a něco na to :wink:

neboj, mloky bych do kafí nedala :grinning:

s tím psaním, to mě napadlo, jaký to bude, až ty naše dva šikuláky budu učit psát :grinning: mě máma šikanovala denně s diktátama... :confounded:
12. led 2010 v 19:07  • Odpověz
snad uz to maji ve skole nejak vymakany - ne? nebo klasicka pisanka?
No hlavne se obrnit trpelivosti :grinning: a taky aby aspon oba ovladali stejnou ruku, neumi si predstavit psat s levakem a pravakem soucasne :dizzy_face:
co upravy v byte - hotovo?
12. led 2010 v 19:09  • Odpověz
a rodit se nechystas? kdyz nam to tady Aann tak hezky zacala :sweat_smile: nepsala co malej?
12. led 2010 v 19:09  • Odpověz
mur, nevím, ale kámoška má holku v první třídě, tak jí budu muset vyzpovídat, abych se pak nedivila :grinning: trpělivá celkem jsem, moje babička byla učitelka, takže trochu genů mám :grinning:
12. led 2010 v 19:23  • Odpověz
dnes nam davaji po pauze Ordinaci, tak zasednu pak k TV a pak hura do peri, jsem dnes nejaka zmrzla a nemuzu se zahrat, doma mame 19st, tak taky zadna hitparada :angry:
12. led 2010 v 19:25  • Odpověz
teda mur, ty máš postřehy, jéžiši. manžův mladej je levák, no to se nechám překvapit :grinning:

a úpravy? tak nějak jo - jako hotovo, jen to malování, ale mě se nechce k našim, ještě jak je hnusně, co tam budu dělat??? :astonished: plánovala jsem tak 3 dny. jen je tam skoro denně nakvartýrovaná švagrová s holkou a já jí fakt nemusím... takže se mi do malování chce ještě míň..

nestraš s roděním, ještě mám dost času!!!!!!!!!!!!!
12. led 2010 v 19:26  • Odpověz
aann budu dneska psát :wink: tak pak hodím referát :wink:
12. led 2010 v 19:27  • Odpověz
19 stupňů???? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to bych chcípla..
12. led 2010 v 19:27  • Odpověz
a co mas u vasich - barvu? jo, ted mi to docvaklo, ty tam budes nez doma vymalujete, coz?
12. led 2010 v 19:28  • Odpověz
no to ne, ale prej jako těhule bych neměla čuchat tu barvu... takže abych tam byla chvíli, než to trochu proschne a vyvětrá se...
12. led 2010 v 19:43  • Odpověz
jdu něco podělat, ale budu na tebe jukat :wink:
12. led 2010 v 19:43  • Odpověz
preju brou nocku, jdu na telku a do peri :sweat_smile:
12. led 2010 v 19:56  • Odpověz
jj, tak kdybychom se už neviděly, tak dobrou :wink:
12. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
Pozdravuje vás aann, až bude doma, tak hodí nějaká fota :wink:

malej je šikovnej, pěkně se už pokakal :grinning: a dneska hysterčil při koupání :grinning: a při přikládání kvůli mlíku se mu líbí nošení a chtěl by pořád nosit :grinning:

no už se těším na další historky :grinning:
12. led 2010 ve 22:00  • Odpověz
zlatko celkem logické ,že se chce houpat ,když se houpal 9měs. vid :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: počkej si na sebe jak budeš houpat na obou kolenou ,myslim ,že budeš muset mamku zapojit častěji,ty jo ted jsem si umyla škebli něčim od ježíška a můžu si hlavu urvat :rolling_eyes: včera mi šéf dovezl výplatu a řekl ,at si hledam práci a takovým docela nemilým stylem ,já přišla domu nasraná jako svině.. :rolling_eyes:
13. led 2010 v 07:58  • Odpověz
ahojky, v rychlosti se hlásím :wink: dnešek jsem měla docela fofry :astonished:

ale EKG, na kterém jsem byla dopadlo dobře.

leni, radši nekritizuji, abych se pak nedivila, že to dělám taky :grinning:

leni a od kdy si máš hledat novou práci?
13. led 2010 ve 23:26  • Odpověz
čus přeju hezký den,bylo mi sděleno ,že pokud budu hodná práce bude a ted co ..věřit ,nevěřit ?každopádně moje vysedávání v prázdném krámě kde je to dobrej průchodák mi přivodil nějakou chřipku nebo co ..včera jsem přišla večer domu a padla za vlast až poté co jsem se vybl..z podoby ,byla jsem oblečená až do rána zachumlaná ,což u mě neni zvykem ,já vypínam topení a řvu horkem..no dnes je mi drobet líp a nachystala jsem si nejteplejší boty co mám a svetr hunatej a snad to tam přežiju ,jo a co mě nasralo maximálně ,že mi vladís oznámil v práci ,že jak čtu 3díl stmívání ,že je to čtvrtej ..no já nic nepoznala ,že by tam jako mělo mezi tím chybět nějakejch 300stran :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :angry: ,což mě nasralo dost ..škoda že jsem se ptala jak to jde po sobě .. :rolling_eyes:
14. led 2010 v 07:46  • Odpověz
moje pracování bych nazvala tak ,že mě drží v šachu ..
14. led 2010 v 07:48  • Odpověz
zdravím a pěkné skoro poledne :wink:
14. led 2010 v 11:30  • Odpověz
leni a už se porozhlížíš po novém? nebo se radši hodíš marod, abys aspoň měla nemocenskou, když plánuješ ten prednison...
14. led 2010 v 11:31  • Odpověz
tak dneska v krámu budeš jako eskymák, co? :grinning:
14. led 2010 v 11:33  • Odpověz
tak koukám, že se tady nic neděje... vařím guláš, tak jdu pokračovat... zatím :wink:
14. led 2010 v 16:46  • Odpověz
ahoj holky ,já už prednison pakam od 2ledna,asi to zkusim na pracák a hned marodit ,nevíte někdo jak to je když je firma v insolvencui jestli je tam taky ochranná lhůta na marození a kolik?
14. led 2010 v 17:33  • Odpověz
čau, brý ráno, no tady je živo, to čučím :grinning:

dneska by mohli aann s prckem pustit domů, tak až se ozve, budu hlásit :wink:
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz
ty jo, leni, tak to nevím. jen vím, že když jsi na pracáku a jsi nemocná, tak ti to je akorát na to, že tě nikam neposílají, když jsi nemocná, ale doba nároku na výplatu podpory zůstává 5 měsíců max. a s tou ochrannou lhůtou v případě insolvence, netuchám... nejlepší je donést neschopenku co nejdřív... dokud jsi v procesu... teda myslím si to.
15. led 2010 v 11:33  • Odpověz
ahojda,tady mrtvo..
hlasim, ze u mne nic noveho, do prace, z prace,neco pokutat doma a hlavne venku furt tma, tak me nic ani neba. uz at je jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Len - ty to mas teda napinavy, ale jak psala Zlatka, tak PNko co nejdriv :wink:
Zlati - co ty?
A co vubec Ami? dlouho se tady neukazala.
Kathy - jak se dari?
Aann - tesim se na fotky!!!
Fan - jak ta tvoje alergie? uz neco vis?
15. led 2010 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.