• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
autor
Ahoj vsem,tak alergie jeste nic...jdu tam v pondeli ..uvidime
15. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
autor
jinak nic zvlastniho se nedeje ...v praci je to v pohode..kilca dolu nejdou ale to bude asi tou zimou :grinning: a nebio tim ,ze tak zeru!? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
čau vy moje Mařeny............tak jsem vás chtěla pozdravit,ale mladej se hrozně posral jak jsem slyšela :fearful: takže jdu přebalit a později :wink:
15. led 2010 v 17:57  • Odpověz
autor
ahoj,nezapomen hodit fotky :slight_smile:
15. led 2010 v 18:32  • Odpověz
Tak se dopápnul jsme v čistým a suchym a zase ležíme a už dudlíkujeme :astonished:
15. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
to je teda pasak :grinning: a co ty? jak jsi na tom?
15. led 2010 v 18:57  • Odpověz
jinak fotky snad během víkendu.nemám foťák Standa ho nosí všude sebou.Dneska snad má už poslední mejdan :unamused:
15. led 2010 v 18:57  • Odpověz
autor
tak to bude klucina pekne zdravej :grinning:
15. led 2010 v 19:02  • Odpověz
jéé aan ahojky..taky se těšim na fotečky krasavečka ..tak holky v pondělí jdu na konkurs :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jo a nezaplatili mi 3 hod. ve svátek a když bych šla hned od po výpovědi makat jinak nevim kdo mi to vyplatí ..obávam se víc a víc ,že jsem tam zadarmo :pensive: ,dneska jsem navíc vyslechla jak mě vedoucí pomlouvá někomu do telefonu ,takže to její jak se mnou počítá pro další spolupráci nevěřim ani hovno ..teda holky mám fakt dost jak budu z někoho tahat peníze
15. led 2010 v 19:53  • Odpověz
Kdyby vás zajímalo co dělám od 3 hodin!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak tady gruntuju bordel jak svině a kůň je k tomu pomalej tak to mě taky drásá
15. led 2010 ve 21:05  • Odpověz
Jééé, mamča je tady :grinning: , ahoj aann, jak se máš/te? Co miminek? Povídej, přeháněj..... :grinning:
15. led 2010 ve 21:46  • Odpověz
ahoj len, koukám, že řešíš práci....., domnívám se, že když je zaměstnavatel v insolvenci (dříve tzv. konkurz), tak funguje "jakoby" normálně, mnohdy lidi v takových firmách i pracují; firma je pod dohledem správce, který je dosazen soudem a zodpovídá za to, aby byly uhrazeny závazky věřitelům; většinou to vypadá tak, že správce se snaží kde co prodat a zaplatit pohledávky. V případě pracovní neschopnosti, která by předcházela vyhlášení insolvence, si myslím, že by ti prvních 14 dní platil zaměstnavatel, potom sociálka. Pokud bys onemocněla v době, kdy už by firma byla v insolvenci, tak si myslím, že by ti to zase těch 14 dní platil zaměstnavatel, pak sociálka. Otázka ovšem je, zda ve firmě vůbec nějaké finanční prostředky jsou a on ti bude schopen něco vyplácet, pak by ti vlastně dlužil nemocenskou za těch 14 dní a tu bys musela vymáhat. Zkus se zeptat na pracáku, tam by mohl vědět víc. Jinak držím pěsti, ať vše dopadne OK :wink: .
15. led 2010 ve 21:59  • Odpověz
ahoj mur, žiju, žiju.....,taky co mi zbývá :slight_smile: . Jsem nějaká furt unavená a nic mě nebaví, jenom bych ležela a ležela a ležela....typická zimní depka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dnes jsem si dělala ovulační test, abych zjistila, jak dlouhý bude cyklus.....bude zase hnusně dlouhý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ráda bych se zase dostala na nějaký 35 dnů, ale vypadá to zase na 40 a možná víc, to mě taky deptá...., by to chtělo trochu zhubnout, aby se ty hormony vůbec přes ten tuk dostaly k vajuchám, akorát teď v zimě je to nějaké náročné....no u mě je to těžké i v létě :pensive: .
Co ty, užíváš si sněhu tam u vás na severu? A co kočička? :slight_smile:
15. led 2010 ve 22:06  • Odpověz
tak jsem se rozepsala.....týden prd a pak celý román....jdu se mrknout, co hezké píšou na internetu...
15. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahoj, dneska jsem měla frčák, tak se pokusím dočíst :wink:
15. led 2010 ve 22:47  • Odpověz
ču sholky ,jo ami je to tak jak píšeš našla jsem si to na netu .. :wink: snad bude líp,at dá co má a táhne do hajzlu,k poslednímu lednu máme všici výpověd ,to je už jasná věc.aan já tě prostě žeru,ona přijde z rozbitou pipkou z porodky a místo ,aby hekala jde uklízet po staníkovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 08:14  • Odpověz
čus kojim tak mám necelou hodku čas :cry:
16. led 2010 v 11:12  • Odpověz
mi to tady připadá jak kdybych tady nebyla měsíc :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. led 2010 v 11:13  • Odpověz
leni-oni mi tady oba tvrdí,že je uklizeno to by ses úplně posrala :rolling_eyes:
Jinak já měla suprovou dr u porodu,že nejsem vůbec šitá ani natržená nic.jenom prý prasklinky :slight_smile: .Jinak vám všechno popíšu,napíšu asi v pondělí to budu mít snad vše hotovo a ty dva budou hlavně-víte kde :wink:
16. led 2010 v 11:20  • Odpověz
holky musim zase jít ani ta hodka :unamused: ten se tak posral,že to snad ani nechci vidět :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. led 2010 v 11:23  • Odpověz
ahojky aann, jak je doma, to byla první noc doma s miminkem, že? Ale jak to čtu, je šikulka...., to nejdůležitější mu funguje dost dobře, co? :grinning: :grinning:
16. led 2010 v 11:40  • Odpověz
ahoj len a budeš mít nárok na odstupné, když dostaneš výpověď?
16. led 2010 v 11:42  • Odpověz
dnes se jedeme podívat do Kiky na sedačku, ta současná je nějaká nemocná :grinning: , chtěli bychom takovou tu do "účka", abychom se tam oba vešli a mohli se natáhnout....., teď se v ležení musíme střídat :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
A asi v Tescu koupím grilované kuře a to bude dnešní oběd i večeře, není invence na vaření :grinning: .
16. led 2010 v 11:55  • Odpověz
čauky ve spolek :wink:

aann, tys nám tady chyběla :grinning:
16. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
tak jsem tady na skok mladej se zase probouzí.Naženu Standu,aby jsem hodil nějaký foto :wink:
16. led 2010 ve 14:57  • Odpověz
Tak 10 jich je tam z poro a poslední už z domova.Pak až budu mít další tak přihodim
16. led 2010 v 15:18  • Odpověz
autor
Ten je teda nadherny :slight_smile: ja chcu taky :dizzy_face:
Tak maminko at vam to spolu hezky jde...
Jeste jednou, moooooc velka gratulace :slight_smile:
16. led 2010 v 15:47  • Odpověz
hezký večer, než dočtu, tak vám ukážu sedačku, kterou jsme koupili :wink:
http://www.kika.com/cz/katalog/m/obyvaci-pokoje/sedaci-soupravy/15177258/caruso/
16. led 2010 v 18:32  • Odpověz
aha, tak jsem dočetla :grinning: , ........božínku aann, ten je prostě ňuňovský, nádherný drobeček....., mooooc vám to spolu na té poslední fotce sluší :dizzy_face:
16. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás všechny pozdravit.
Aann - mocinky gratuluju k Šimůnkovi (kdybych měla kluka tak se taky tak jmenuje), je opravdu nádhernej a takovej čisťounkej. No hlavně zdravíčko pro oba.
Zlati a co ty? Nezlobí mimouškové? Už se ti to taky krátí co?
Leni a co ty?
Povídejte, přehánějte... :wink: :slight_smile:
My se minulou sobotu vrátili z hor. Bomba! Zítra jedeme taky lyžovat, malou jsem dala hlídat k ségře. Strašně to letí!!!!!
Tak zatím ahoj kočky
16. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.