• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj holky,
Aann pokoukala jsem fotky a malej je nadherne sladouckej, vlasaty miminko :wink:
tesim se na popis porodu, koukam, ze bez nasledku, tak to ma byt :sweat_smile:
hezky vikend vsem :dizzy_face:

Ipus - toto bezi, mala ma uz pres pul roku :fearful:
16. led 2010 v 19:16  • Odpověz
holky díky za gratulace a pochvalu :slight_smile: .jsem pyšná matka. už se z něho klube sprateček :zipper_mouth:

ami to už bude jenom samé leháro
16. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Ann, Šimůnek je moooooc krásný miminko, úplně cítím přes monitor, jak voní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
aann, se ti nedivím, že jsi pyšná, bych pýchou praskla :grinning: a co dodat, ať se vám oběma dobře daří, jste zdraví, Šíma dobře roste a my tě brzo uvidíme!!!!!!
16. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
autor
Snezi,snezi a fanfulinek po ceste bezi :grinning: to mame zase nadilku...
17. led 2010 v 09:47  • Odpověz
ZDRAVÍM AAN S MIMÁNKEM ,FOTEČKY KRÁSNÝ!!!!!!!!!!!!!!!jinak ami super sedajda ,to se to bude zadělávat na míma... :wink: zbytek taky zdravím ,já dneska vařila ,aby bylo na týden a žehlila a ted se tu tak poflakuju na netu ..posloucham písničky a relaxuju ,až půjdu zase zítra do blbákova a odpolko na konkurz ..ami na tvou otázku ,ne nemám nárok na odstupné ,jsem ve zkušebce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 ve 13:37  • Odpověz
ahoj :dizzy_face:
tak vikend pomalu u konce, vcera jsme koukali na film Sedm, patri mezi moje oblibene, tak jsme dneska vyspavali :slight_smile:
Ami - ta sedacka vypada moc dobre, je velka, tak nebude problem na ni hromadne relaxovat. A jakou mate barvu? mozna jsi to tady psala :confused:
Fan - kam bezis? :grinning: bacha na omrzliny :grinning:
my se dnes chteli projit, ale byli jsme venku sotva 3/4hodiny, ostry vitr a ulepeny oci snehem, jesteze bez makeupu, jinak bych byla jak indian ve valecnem tazeni :grinning:
co noveho?
Len - ty jsi uvarila na cely tyden? tak to klobouk dolu, ja mam uvareno jeste tak na zitra, jo a varila jsem hrachovou polivku, tak ted musime moc vetrat a snad neprijde necekana navsteva, bych se musela propadnout z toho smradu :pensive:
17. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Len - ted ctu - co mas za konkurz? jeste porad nechces prodavat rohliky? :fearful:
17. led 2010 v 19:29  • Odpověz
tak jdu jukat čauvééééés
17. led 2010 v 19:29  • Odpověz
ahoj Aann, co novinky? zase pokadenej malej? co noci?
17. led 2010 v 19:33  • Odpověz
kdy budu ronit slzicku u porodniho pribehu? zitra?
17. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Kath díky.Víš už něco víc od doktorů?

Zlatko já si myslím,že si počkáme rovnou na tebe :wink: :astonished: :astonished:
17. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
Mur-no co noci?? :wink: Tak včera byl Šíma do půl 12 s náma dole na sedačce.V 00.00 najedený v postýlce ve 2 se probudil,hodinu ho musim kojit,aby se najedl,protože usíná a v 5 ráno jsem si ho brala k sobě do postele a to jsme spali do 10.hod.Jinak kdyby byl v postýlce tak jsme od 6 hod vzhůru v úplným delíriu.Je asi nějakej alergickej na postýlku :wink:
17. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Mur jako úplně celý příběh jak začlo jak to skončilo?? nebo nějakou epizodku?
17. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
Aann - tak ja to umis popsat je ty :sweat_smile: psala Zlatka, ze ti rano v pul ctvrty praskla voda, tak snad od toho okamziku? videla jsem muzika v munduru, tak predpokladam, ze ti byl pri porodu oporou :sweat_smile:
jinak na tak maly miminko docela dobry spani, ne? sodim dle kamaradky, ktera byla chodici mrtvola, pac spala vzdy jen par desitek minut :fearful:
17. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky....jdu se na vás podívat....ten koník je strašně pomalý, asi zapadl ve sněhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj Ami, me to taky beha nebeha, je to hnus, jak je?
17. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
...se mi stránka otevírá věčnost :pensive:
Mur, taky se mi líbí Sedm, je to kultovní krimoška. Ještě se mi líbí Vyvraždění Greenů, taky super, hlavně knížka. ... už to vypadá, že jsem psycho, samá vražda a krimi, to mám terapii, já jsem jinak posra..á a bojím se všeho, já se leknu i přítele, když se najednou objeví :grinning: .
Len, já zapomněla, že to ještě nejsou víc než tři měsíce... :pensive:
Aann, já bych si klidně přečetla, jak to bylo od začátku :dizzy_face: ...Adama s Evou můžeš vynechat :grinning: .
Ahoj Kathy, jak se máš? :pensive:
Ahoj Zlati :wink:
Jo a k té sedačce- tak ona stála jen 20 litrů, byla ve výprodeji a to jen ta červená, tak jsme vzali tu :dizzy_face: ; ale kdybyste viděly tu divočinu, máme doma zelený koberec a černý nábytek, takže budou ještě vícenáklady, bo budeme muset nechat udělat podlahu a koupit nějaký koberec jen tak do prostoru...., viděla jsem takový šílený melírovaný a barevný, jestli najdu odkaz, tak ho zase hodím :wink:
17. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Mur, ujde to...co ty? Jdeš do práce nebo máš teď volno?
17. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahojky, celý víkend jsem jako po maratónu a to nic nedělám... dojdu pro mlíko a pak 2 hodiny spím... takže až se vzpamatuju, tak dočtu a něco písnu :wink:

moc zdravím ipusku :wink: to víš, krátí se to a díky tomu jsem fakt použitelná :confounded: po každé maličkosti, co udělám, si musím jít lehnout. v noci už skoro nespím. prckové se melou, ale je to dobře. jen když se rozhodnou tělocvikovat místo mého spánku, už to tak rostomilé není :wink:

zítra jdu ke gyn, tak hodím pak info.

zatím papapapa
17. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
je to pomaly jak pr..., budu za chvili sediva.propasla jsem zlatku a ami - tak sorry holky, nemam na to nervy. tes jsme s mazelem vedli takovy zajimavy rozhovor ohledne hypotek....pry v zahranici berou hypoteku i na 40let, ze to budou platit i jejich potomci :fearful: no vyhnala bych je s tim, at si kazdej rozhodne, kde chce byt....ale nemuzu do toho mluvit, pac nam by ji nedali - nemame ty potomky :grinning:
17. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
taky chci slyšet příběh od A dama až po to vyndaný žebro... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .nahhrn nám sem ten porod v plný parádě ..
17. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
zdravim všechny berušky ..zlatka se asi šlechtí k mudrovi pipkovýmu,že tu ani neni a aan dospává s kulíškem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. led 2010 v 08:23  • Odpověz
já tu do sebe hrnu rohlík s anglií a za chvilinku pomažu..no spíše půjdu zlehka ,náledí venku jako kráva ..
18. led 2010 v 08:25  • Odpověz
možná bych si měla vycpat prdel polštářem ,až sebou fláknu ,aby to nemělo tragické následky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,koukám z okna jak se to venku válí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,musím konstatovat ,že letos město vůbec nesype a nehrne ..tohle nepamatuju ,aby na chodníkách bylo až 30cm sněhu,pěkně blbě se v tom spěchá ..1krok dopředu ,2 zpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 v 08:30  • Odpověz
čauves děvuchy.Vyřizovala jsem dr a dneska za ní jedem kolem 14 hod-to bude výlet :wink: až tam bude bulet to bude něco na mě.
Teď jsem ho nechala vyřvat,aby usnul normál, nee přilepenej ke koze,protože to už hraničí s pakárnou .

Takže ten můj slavnej porod :grinning:

00.00 hod 11.1.2010 tak si řikám jaký to je super datum,že by se mladej mohl dneska vyklubat.Venku chumelenice jak hovado já ještě v 01.30 na pc prostě klasika.V půl 3 jsem si šla lehnout a v půl 4 jsem cejtila jak ze mě teče voda, akdyž jsem šla na wc tak tam mi prdla.Tak ve 4 jsme vyrazili,Standa dělal hrozně klidnýho.V porodnici mě hodili na monitor tam samozřejmě žádná kontrakce takže mi řekli,že mi ďobnou nějaký vitamínek,aby to trošičku urychlili,že se to urychlí tak rychle,že cejtim bolesti(ale malý) už po čtvrt hodině mi připadalo divný tak mi to bylo trapný i říct.No do postele jsem si ani nestačila lehnout,rozhodla jsem se,že radši budu pochodovat po místnost.Standa mezi tim odjel do práce holkám nafasovat věci,aby mohl co nejdřív přijet-to už jsem teda byla smířená,že bude u porodu.
V 8 hod jsem šla na přípravnu kde jsem strávila hod.Tam proběhl klystýr,sprcha a asi tam čekali ode mě nějaký tělocvik nebo co,když jsem tam viděla ty míče a rypstole-nachápu jak se někdo potom může válet.Já v tý situaci bych na tom vzdechla.
Standu tam za mnou pustili po všech těch očistnejch výkonech.Jinak od těch 4 hod až do teď to bylo asi 9 hod mě chodili každých 10 minut kontrolovat jestli je vše v pořádku až mi s tim lezli na nervy :wink:
V půl 10 nás přestěhovali na porodní pokoj s koupelnou,postýlkou,takovou malou tělocvičnou,koženým křesílkem (asi kdybych si chtěla dát kávičku nebo co :sweat_smile:) a tam už jsme měli až do porodu vegetit.Tak od 10 hod (jinak ty hodiny strašně letěly bylo to všechno fakt rychlý) mi začaly fakt bolesti.Byla jsem opřená o parapet a čuměla z okna.Do toho chodily Standovi pořád sms a on mi je pořád četl (asi aby mě rozptýlil chudák,protože nevěděl co má dělat)-já jsem ho samozřejmě poslala do prdele,že mě to opravdu vůbec nezajímá. :pensive:
No a v půl 12 jsem si hupsla (ten hup trval asi čtvrt hodiny) na křeslo kde mi sdělili,že jdem teda rodit.
no a ve 12 jsem 2x zatlačila a na potřetí ve 12.05 byl Šíma venku.Doktorka byla úplně luxusní,protože mě ani nenastříhávali ani jsem nebyla natržená nic-prostě mě to samotnou překvapilo,že to bylo takhle ok.

No a pohádky je konec :cry: :cry:
18. led 2010 v 10:05  • Odpověz
čauky, tak jsem zpět, cestou k mudrovi jsem sebou málem sekla, jaká tam je ledovka... teď jsem ještě referovala v rámci rodiny, prckové jsou ok a mírami odpovídají stáří 30. tt :wink: tak z toho mám radost, další kontrolu budu mít za 3 týdny :wink:

zase mizím, zjevím se odpolko. papa
18. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Aann :grinning: :grinning: s tim telocvikem a kavickou v kozenym kresilku - fakt super :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Mur-a takhle to je jednoduchý tak až budeš těhule,cinkni a já ti budu dělat poro asistentku :wink:
18. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
aann - ale bude to bez nastrihu - slibujes? :grinning: :grinning:
18. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.