• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Mur-no to je snad jasný,vím jak se to dělá,néé :wink:
18. led 2010 v 16:09  • Odpověz
tak jsme přijeli od lékaře.řval jak tur no hrůza,ale vše v poho
18. led 2010 v 16:10  • Odpověz
ahoj, tady růženka... jsem ok, jen čím dál tím neschopnější... pořád spím a jsem unavená.

mur, svetr spí stejně jako já... :confounded:

tak jdu pokračovat v hnípání a možná to rovnou i zalomím.

jo, jinak jsem ve zprávách slyšela, že dnešek byl nejdepresivnější den v roce. něco na tom bude, moje dnešní nálada stála za to... to je dobře, že to říkali, připadala jsem si jako mišuge :confounded:
18. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
ahojky ve spolek :grinning:
tak takhle to bylo aann....., no, jestli ten porod probíhá takhle, tak to bych teda brala :wink: . Mimochodem, proč ta tělocvična tam teda je, když je člověk rád, že je rád? Jsem to už viděla na nějakých obrázcích, těhulky se s úsměvěm houpaly na míči, ale zatím jsem ještě neslyšela, že to tak bylo ve skutečnosti :pensive: . Jo, a Šimonek je kozoroh v ascendentu býka, to jenom kdybys to chtěla vědět :grinning:
18. led 2010 ve 21:32  • Odpověz
ami tak to má šíma samý rohy ty bláho... :confused: :confused: :confused:
19. led 2010 v 07:19  • Odpověz
dobré ráno ve spolek :wink:

ahoj leni, no jo, to je malej roháček :grinning:
19. led 2010 v 07:47  • Odpověz
čusík jsem vylezla ze sprchy a ted si dam něco dobrýho ,usuušim vlas a poběžim..včerejší konkurz ..hrůza ..nevzala jsem to ,ačkoliv jsem byla dobrej adept ..nezvládla bych to se zádama
19. led 2010 v 07:55  • Odpověz
čauky, čauky, sice jsem vzhůru, ale pálí mě oči, nemohla jsem včera usnout a dneska jsem vstávala s manžou. No nic, jdu se taky dát do cajku a vyrazím něco objednat do Oriflamu a pak to odvezu mámě do práce, to je akce na celé dopoledne a okolo poledne mě čeká kafí s kámoškou. Pak asi padnu.

Tak zlom vaz, ale ne doslova :grinning: :grinning:
19. led 2010 v 08:13  • Odpověz
ahoj,
ha strana 3 :grinning:
vsechny zaneprazdneny, ja uzivam u telky, dnes mi brali tu osmicku, povim vam, hnus a blee, tak se jdu ted litovat k televizi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatim paa
jo, u nas snezi, jak Pha?
19. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
čauky vůbec nestíhám co bych chtěla :wink: Dneska jsem za macechu,cepuju chlapce,aby spal tak jsem ho nechala vyřvat ( vydrržel půl hodiny pak klid a pak znova) ještě,že má pokojík v patře jinak bych se zbláznila.Stačí ten řev ve ztlumený chůvičce.A pak když jsem ho viděla tak jsem úplně plakala s nim :cry: :cry:

Ami to je super,že si mi to napsala tak to už vím pokom je psychoušek a jak si na to přišla ty čarodějko :wink:

Len co to bylo za konkurz

Mur-Praha hlasí jenom laviny ze střech
19. led 2010 v 15:20  • Odpověz
jo a ted prší
19. led 2010 v 15:21  • Odpověz
ahojky :wink: , Mur in Pha je hnusně, no jak píše aann, voda je všude, já jsem říkala, že ty bílé sra..y nemají tady padat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tady tě buď přizabije sníh ze střechy, nebo se utopíš na přechodu :pensive: . Jinak tě taky moooc lituji, tak ty ses odvážila si ty osmičky vytáhnout, a to ti je sekali? :pensive:
19. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Aann, ty jsi teda statečná, že ho necháš takhle dlouho vyplakat, já bych na to neměla nervy :frowning2:. A zeptám se hloupě, nevíš, proč pláče? Jinak tys "zveřejnila" všechny potřebné údaje, to je datum a čas a já mám takové tabulky a nad nima udělám "abraka dabraka" a to je celé čarování :grinning: . No těch rohů je hodně, bude to takový realista se smyslem pro až ironický humor :sunglasses:
19. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Len, taky bych chtěla vědět, kam jsi konkurz dělala :pensive:
19. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Ahoj růženko/zlatovláásko, ......můžu to prozradit...no nejsi tady, tak to řeknu......my si jdeme se Zlatovlááskou zítra sednout na kafe :dizzy_face: , takže uvidím domeček bumbrlíčků "live" :grinning: . To jsem drbna, co? :grinning:
19. led 2010 v 19:41  • Odpověz
hoj holky ..já přeciž dělala konkurz do lidlu :confused: :confused: :confused: ,ale z těch směn jsem byla hotová ,prej o půlnoci dom a pak chtěli 100%zdravotní stav a to já nemám ,tak aspon důvod pádnej jak vladísovi vysvětlit ,že mě nechtěj ..jinak by mě dal přednost ,ale já tam měla tak hnusnej pocit ,bléééééééééééééééé..fuj tajbl ještě že jsem měla důvod odmítnout :dizzy_face: ,ty jo amilap ty seš baba čarodějná jo?to se zde hodí ..jo aan ten tvůj mrnousek musel bejt chudák rudej od breku ..já vim jak to myslíš ,nezvykat na lorencovo houpání ,ale když on chce bejt u mamky jako do porodu ,to ho zasejc chápu :dizzy_face: ,můrko chudinko bezzubá..to je moje noční můra ,zuby ,zatim dobrý ,ale už dopředu se bojim až jednou ..zlatko a aan vy vůbec nelezte ven,u nás padá 3 prdele sněhu ze střech,včera u nás před holku s miminem ,ta měla štěstí ,dneska to shazovali technické služby ..
19. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
čauves holky :wink: tak jsem se dneska projela autem po hlavním městě a dobrý :grinning: jen jsem po návratu musela zalehnout... mrknu, co jste tady nakecaly :wink: :grinning:
19. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
máme strašně pomalý net nebo počítač v p... nevím, všechno strašně trvá, že mi snad narostou vlasy dřív, než se na něco podívám... :unamused:
19. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
mě to taky věčně nejede ,zatracenej MK :rolling_eyes: ,tak dobrou noc ,posílam pusánka všem..od února tu budu víc ,pa
19. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
no co se tady děje??? 3 nikde nikdo :wink:
20. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
Ami-tak toho mýho chudáčka lituju,protože to bude mít stejnou povahu jako já a to je teda hrůza

Jinak statečná jsem z toho důvodu,že chlapeček řve nahoře v patře,být u mě tak se zastřelim.On už je takovej rozmazlenec,víš :slight_smile: proto pláče. Dneska jsem byla na řev psychicky připravená a ono nic.4 hod klídek a to jsem zase nervila jestli se zase něco nestalo.
20. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
mě jde koník taky pomalu.
Jinak jsem přihodila pár foteček
20. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
ha, strana 3, bleble
Aann - malej je uzasnej, a v te vanicce, no comment - sikulka!
20. led 2010 v 17:36  • Odpověz
aan ty fotečky jsou nádherný ,máš na malého krásné věcičky ..vanička a mega přebalovák ..to čumim a povlečení v postýlce ,nádhera..holky zase trpim v práci .. :rolling_eyes: už aby byl konec ..jsem fakt debil :pensive: a děsně mi to mrzí ,ale je to tak ..
20. led 2010 v 18:08  • Odpověz
Len - ty ted jeste makas? :confused:
20. led 2010 v 18:09  • Odpověz
už jsem doma ,ale mám z toho všeho tak hnusnej pocit :confused: :rolling_eyes: ,neumim splnit příkazy
20. led 2010 v 18:12  • Odpověz
volala mi vedoucí ,že si nějakej chlap přijede pro věšák na hadry takovej speciální a já že teda ho připravim v tom ahraburdí a nakonec koukam jsou tam 2,jeden označenej druhej ne a do toho jsem tam měla lidi a řikam ,tak a kterej ,nebo oba?tak si řikam raději napíšu znova vedoucí ,třeba jsem se přeslechla a ona ani neodepsala a ted se cítim jako debil ,naštěstí ten chlap věděl co chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 18:15  • Odpověz
ona vedoucí nemá trpělivost a už ted je mi na blití ,že když mi ona nabídne práci ,že mě bude zaučovat :pensive: ,ted si určo na mě zase stěžovala, že jsem neschopná
20. led 2010 v 18:17  • Odpověz
no ho holka, nekdy to tak je, je fakt lepsi toto neresit, ale umet to co? :grinning:
20. led 2010 v 18:17  • Odpověz
no jak to teda vypada? k poslednimu je konec, ne? a pak porad cekas na to, jestli si te nechaji nebo ne?
20. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.