• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jo neumim to mrzí mě to,protože jedinej důvod je ,že nevim v tom chaosu jestli jsou ty věšáky oba alpine nebo ne ..achjo ..pořád ničemu nerozumim.. :rolling_eyes:
20. led 2010 v 18:20  • Odpověz
jo přesně tak drží mě v šachu
20. led 2010 v 18:21  • Odpověz
mám z toho zkaženej celej večer ,tak pa jdu na ulici ..
20. led 2010 v 18:23  • Odpověz
pa a nebud smutna :wink:
20. led 2010 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky, tak srazík se Zlatovlaaskou dopadl dobře......, bumbrlíčci házeli vlny.....Zlatovlaaska vypadala úúúžasně, moc jí to slušelo...... Mám vás všechny pozdravovat, mají nemocný počítač, takže nemůže na koníka a tak jsem vám to měla vyřídit :wink: .
20. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Šimonek je nádherný, Aaann......a velice hezky pozuje :grinning: .
20. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
.....tak dobrou noc :wink:
20. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
ahoj holky tak snad to se mnou nebude tak zlé ,ve 22hod. mi psala vedoucí ,že si mojí sms přečetla až večer tak jak to dopadlo ,tak jsem jí odepsala a aspon usnula ,třeštěla mi hlava..já s ní mám prostě pořád pocit ,že jsem debil..achjo a jestli s ní bude pokračovat spolupráce ,tak to nevidim dobře ..víte co ,to že zametá s lidma není jen můj osobní pocit ..ale já musim držet hubu a krok.. :confused: ,zlatko to je dobře ,že ti to sluší ..mohla bys mi poslat foto mailem až se ti pc uzdraví :wink:
21. led 2010 v 07:05  • Odpověz
Ami - tak priste Zlatku vyfot :grinning: at se nam nestejska a taky ty vlny :sweat_smile:

Len - to je dobre, snad to nebude takova semetrika, co?..
21. led 2010 v 11:30  • Odpověz
čau holky jdu vás zkontrolovat

Ami doufám,že jste si srkly kávičky i za mě :wink:

Jinak za Šímu děkuju,že mu tak lichotíte :wink:

Leni existuje u vás ve městě někdo normální :grinning: :grinning: :grinning: Vy tam máte snad samí magory-hlavně zaměstnavatele.Mě by zajímalo co bys řikala na mě to by ses úplně posrala :grinning: :grinning: :grinning: Vim,že jsou zaměstnavatelé magoři,ale ze svý zkušenosti a teď i od ségry,protože si taky něco otevřeli tak bych zaměstnance hnala.Každej chce peníze bez práce.My už jsme museli zavést,že smlouvu budou dostávat až po měsíci podle toho jak dělaj a zvyšovat peníze každý měsíc a stejně tim nic nezaručíš,že to nebudou lemplové :angry:
21. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
aan nemyslím si ,že jsi špatnej zaměstnavatel ,já mám jen pocit,že za měsíc ode mě čekaj zázraky ,dneska se dostavil sám majitel a řekl mi ,že je se mnou spokojen a že od března mi nabízí práci :wink: ,spíš jsem takovej nerváček ,že chci mít vše v pořádku a vše si moc beru .. :wink: ,ale pravda je ,že nejsem technicky nadná a potřebuju polopatě vše ukázat,samo mi to nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jasně jsem za tu nabídku ráda ,bude to zase do hadrů ..
21. led 2010 ve 20:05  • Odpověz
aan zdravim klučíčka i tebe ,kdy ty se vrátíš do práce?zaúkoluješ třeba po roce babičku?
22. led 2010 v 08:30  • Odpověz
ha, strana 3 :confounded: kdyby to tady dnes rano Len neobzivla, tak nas ani nenajdu :grinning:
No Aann do prace - to je jeste brzo myslet, ne? co treba zadat ukoly starsimu brachovi - mel by to bajecnou prupravu do zivota :grinning:
22. led 2010 v 10:55  • Odpověz
ted u nas nadherne vysvitlo a sviti Oskar :dizzy_face: hned je to veselejsi, i kdyz mam tendence spis na vodorovnou polohu a se sexem to nema nic spolecneho :grinning:
Tak Ami - kdy bude mit Zlatka PC v oukeji? jsem zvedava na vlny v brisku.
Aann - uz snad neuklizis, coz? a malej si vede jak?
mam nachystanou dyni na sporaku a udelam z ni polivku, prvne v zivote, tak snad bude dobra :zipper_mouth:
22. led 2010 v 11:50  • Odpověz
tak mě uvítal večer smradlavej narvanej mrazák kterej někdo vyndal ze zásuvky a do toho 3den boj s vladísem ,takže jsem na něj vyřvala ,že ho nenávidim...nejsme schopni spolu komunikovat ,je to fakt ubohost náš vztah ..teda holky doufám ,že tohodle jste ušetřeny :pensive:
22. led 2010 v 18:26  • Odpověz
ahoj holky, zlatovlasce odešel modem pc, nový bude asi až v pondělí :pensive: , jinak se má dobře :grinning: .
22. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Len - to mas jako zkazeny maso nebo co? to je sila

Ami - diky za zpravy - a jak se mas ty? slava, ze je tady vikend, co?

leni - nemas ty stavy taky z toho Prednisonu? aspon to tm muzes omlouvat :grinning:
22. led 2010 v 18:50  • Odpověz
ahoj mur, jojo, jsem ráda, že bude volno, poslední týdny jsou nějaké náročné, či co :pensive: Co tvé rány po osmičkách, hojí se ti to? Ještě to bolí?
22. led 2010 v 19:10  • Odpověz
mam jen jednu venku a pokud by meli delat ten zbytek, tak jedine v narkoze :grinning: jsem srab, ale omdlela jsem tam :pensive:
mam leky od bolesti a od zanetu, takze pohoda, citim to,ale neboli..uvidime, co budu delat az ty zazracny pilule dojdou :grinning: :grinning:
co mate v planu na vikend? odpocinek?
22. led 2010 v 19:14  • Odpověz
holky, me se tak nic nechce, ze jsem lina si umyt i vlasy :rolling_eyes: misto toho zehlim, varim apod, aqle k vlasum mam nechut - je to normalni? :grinning:
22. led 2010 v 19:15  • Odpověz
ahojky Len, no to je smutné s tím mrazákem, u nás se to stát teda nemůže, protože můj drahý by ani mrazák v bytě nenašel :pensive:
22. led 2010 v 19:22  • Odpověz
Ami - tak chapu dobre, ze to vsechno pevne drzis ve svych rukou, co? :confounded:
22. led 2010 v 19:26  • Odpověz
čau holky-celý den mi nešel koník
22. led 2010 v 19:27  • Odpověz
mur, mě čeká sekání dvou osmiček, které nevylezly a už nevylezou, navíc leží tak, že kořeny směřují buď ke krku nebo do středu horního patra :frowning2: , a tak se nedivím, že se bojíš. Omdlela jsi od bolesti? To je tak hrozné??? No tak to já na to teda nejdu.....to asi nezvládnu
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 v 19:27  • Odpověz
mur, teď jsi to naprosto přesně vystihla :pensive:
22. led 2010 v 19:28  • Odpověz
ahoj aann...
mur, tak to já bych si radši umyla vlasy, než bych vařila, žehlila :grinning: .
O víkendu jdu na takové sezení....na konstelace sexu a vztahů....
22. led 2010 v 19:31  • Odpověz
ami - kdy te to ceka? nebudu ti zastirat, ze je to hnus, ale treba jsi vetsi hvezda nez ja.
Cau Aann
22. led 2010 v 19:32  • Odpověz
leni-bych se každý v práci úplně normálně zeptala co po tobě chtěj ať jsou spokojení oni a i ty

Jinak práci budu řešit podle toho mýho mazánka a zaúkolovaný by byl tatínek :slight_smile:
sex a vztahy? to je zastiraci nazev pro grupac? :cry: :cry:
Mur-jdeš vařit polívku,kterou si vidělu u Babici,že jo :wink:
22. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.