• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mur, tak po tvé zpovědi už asi nikdy :grinning: , dr. říkala, že mám přijít hned, jak začnou zlobit, ale to se teda ještě hoooodně rozmyslím, jestli přijdu :pensive: .
Aann, ty bys "chtěla" jít do práce? Co celý den s malinkým děláte? :grinning:
22. led 2010 v 19:36  • Odpověz
Ami doufám,že sem hodíš nějaký závěr tvé porady
22. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Mur :grinning:, mohlo by to tak vypadat, ale není....., i když, sakra snad jsem se nepřihlásila někam jinam... :grinning:
22. led 2010 v 19:40  • Odpověz
aann, myslíš toho "grupáče"? :grinning:
22. led 2010 v 19:41  • Odpověz
:grinning: :grinning: no Ami jsem zvedava, co tam po tobe budou chtit :grinning:
Aann ja na babicu nkoukam, neni to muj salek caje nebo kavy? :grinning:
jen mi dyne lezele uz asi 3 mesice ve spajzu, tak sjem se do toho dnes pustila, nakrajena na kostky, do toho brambor na kostky, cele strouzky cesneku, sul, pepr a pak rozmixovat, je to takovy a krem a docela mnamka, neni poznat, ze je to dyne :dizzy_face:
22. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Leni co jste si zas doma udělali?
Mur-já mám taky moc pěkný vlásky,musím se dát do gala.Zítra přijede ségra zkontrolovat synovce

Teď nad prací vůbec nepřemýšlím.
Jinak já mám ten svůj obligátní kolotoč-praní,žehlení,uklízení,vaření a ted nově přebalování a krmení.Teď zrovna kojim a čekám jestli se ten mazánek probere ze spánku,abych se s ním pomuchlala-on to hrozně nesnáší :slight_smile: dělá hrozný ksichty
22. led 2010 v 19:44  • Odpověz
no jasne, ze mysli grupace

Jo a co se tyce tech osmicek, tak me zubar rekl, ze se to uklidni, ale pak zacne zlobit ve vetsi intezite, tak to si nevyberes.
neni to tak strasne, ja blbka si hledala predtim info na netu a videla jsem i video, ktre jsem teda po par sekundach vypla, pac se tam objevila krev a to jsem byla mimo. ale jak ti to umrtvi, tak to neboli, to bylo spis takovy to omdleni z hruzy :pensive:
22. led 2010 v 19:45  • Odpověz
aann - nema rad mazlendo?to ja bych se mazlila furt :grinning:
22. led 2010 v 19:46  • Odpověz
aann - a jak casto kojis?probehla uz obligatni navsteva Mudry u vas doma? nebo vy jste si to odbyli navstevou u ni?
22. led 2010 v 19:48  • Odpověz
já ho mučánkuju jinak já bych se taky mazlila,ale už sem to zapomněla

seš blázen,mudra už nechodí my byli u ní v pondělí.Myslím,že jsem hodila do albíka fotky od dr.Mladej jí tam pochcal
22. led 2010 v 19:56  • Odpověz
v noci chce po 2 hod a přes den tak po 3-4.Má to trošičku takový prohozený
22. led 2010 v 19:58  • Odpověz
to je chlapak :grinning:
mudra uz nechodi? me rikala znama, ze k ni jde, tak padi s malym domu...to jsou mi veci
jinak u nas mrzne - uz ukazuje teplomer minus 10 :pensive:
22. led 2010 v 19:58  • Odpověz
a co kluci - pomahaj ti? nebo max do hrobu :grinning:
vyspis se trochu?
22. led 2010 v 19:59  • Odpověz
u nás dr nechodí.Jinak minus 10 bylo u nás už v 5 hod
22. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
fakt,jo? a to slibujou jeste vetsi mrazy se Sibire. hele, kdy zacina oficialne jaro? v breznu? ja chcu brezen!!!!!!!!!!!!!
22. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
21.března to si pamatuju z prvouky.Hele jak se cpeš prednisonem
22. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
jj, zprávy podám..., ale jen, pokud budou slušné, abych vás nezkazila :grinning:
to už fakt ty dr. domů nechodí? Já myslela, že jo....někde jsem taky slyšela, že dr. přišla domů...., ale nebylo to v Praze, tady by asi díky tomu boomu nic jiného dr. nedělali :grinning:
já bych ho asi láskou snědla :dizzy_face: ....,to hezky papá a koukám, že u toho spí, kluci jsou prý línější sát...aspoň u synovce to tak bylo, švagrová ho štípala a mu se to děsně nelíbilo....jéééé, taky bych už ráda někoho štípala :pensive:
22. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
necpu, dala jsem si oraz, cpu se lekama od bolesti zubu, zacnu az polevi zuby, sice mam doporuceni cpat se dal prednisonem, ale nepatrim mezi "poslusne" pacienty :pensive:
22. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
a tady je mínus pět....
22. led 2010 ve 20:08  • Odpověz
mam ted mesic pauzu, vidim to jeste tak na 2 tydny - dle zubu a pokracuju, recept mam v penezence :sweat_smile:
Ami - stipat budes neboj :grinning:
jen hezky podej nejake ty pikosky - treba se taky prihlasim - a to tam jdes sama nebo s muzem?a je to jednorazove nebo opakovacka?to je to za kurz? jsem zvedava vim
22. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
jsem zvedavam jestli muzik dorazi za tech 20 minut v pul devate, vyrazil po ctvrt roce zase na pivsona, tak uvidime. Minule prisel pesourem, pac uz nic nejelo a pekne pod vlivem, tak jsem ho dnes propustila se slibem, ze kdyby se mu tam libilo a nic uz nejelo, at si hlavne zavola taxik :grinning:
22. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
k osmičkám mur :grinning: , tak mně stačilo, co jsi napsala....koukat bych se na to nemohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Ami všechno přijde neboj se ničeho
22. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
tak ty budes Ami rozumna a na nic se divat nebudes a ver, ze se to da prezit, ja mam jen velmi bujnou fantazii a jakmile riznul (taky nebyla vyrostla), tak jsem sla k zemi ( no k zemi, na lehatku to moc nejde), jen jsem zarvala blbe - je mi zle a uz to slo raz na raz, hlavu k zemi, nohy ke stropu :grinning:
22. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Mur-minule bylo před Vánocema jak si kvůli můžíkovi dělala vánoční výzdobu do půl 3 do rána :wink:
22. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
to je pohoda, jak chlap neni doma, nikdo mi nesmiruje za zadkem :sunglasses:
22. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
mur, jak bych ti řekla, voco go a přitom ze sebe neudělal blbce :grinning: , jde o stavění tzv. konstelací týkajících se sexu, vztahů a tak podobně za pomocí ostatních zúčastněných, jde spíš o duševno, než o pikošky :slight_smile: . Drahý nejde :confused: , nevěří ničemu, i kdyby se před jeho zraky udál zázrak, tak vymyslí tak strašné vědecké odůvodnění, nebo radši řekne, že měl halucinace :grinning:
22. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
Aann - ty mas ale pamatovaka :grinning: to musel byt ale jinej coch, pac minule dorazil po pulnoci :grinning: ale vybavuje se mi ta vyzdova a rozbity koule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
děkuju :dizzy_face: .
no mur spíš budu rozumná tak, že na to nepůjdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A i když ti bylo zle, tak pokračoval, jo? :fearful:
Jinak já toho chlapa za zadkem mám, právě se probudil :frowning2: .
Zatím pa
22. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
tak ted jsem tady za vola, pac pisu, jak chudak jde 4krat do roka do hospy a ono je to castejc :grinning: :grinning: no stejne to moje skore dozene tak za 2roky :grinning:
uplne se musim smat, jak jsem vesela koule v pul druhe rano :grinning: :grinning: a jak muzik objimal kocoura a me rikal, ze jsem hodna :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.