• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ami - ono na me plati prosna ruka, kdyz mi rekl, ze mi to zasije a prijdu jindy, tak jsem to pak uz vydrzela...myslim, ze by mi aann zavidela, jak jsem u toho funela :angry: :grinning:
22. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
ha, je davno po pula a muz nikde :grinning: ze bych zacla s velikonocema? :grinning: :grinning:
22. led 2010 ve 20:46  • Odpověz
ami - a ty tam jdes zitra? to budu cekat co napises!!!! tak sup sup zpravicky sem!!!!
22. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
čus holky zase utíkam do fachy ,ale ještě jsem stačila dočíst a hodit do pračky a do sebe čínskou polívku :wink: ,jo tak na zprvy z grupáčku jsem zvědavá a jestli tam bude rada jak zvládnout vztah s vladísem aniž by došlo k vraždě ráda to nastuduju :grinning: :grinning: :grinning: ,můrko ty ses teda rozepsala to čučim.. :grinning: ,jo mrazák plnej smradlavýho masa ..vladís tam chtěl strčit kuře a vyvalil se na něj smrad tak to zabouchl ,zavolal mi do práce a už se k tomu nehrnul a zase m,ěl jenom debilní kydy,tak dostal zjeb jak vaří brambor. guláš a bylo vykydáno,jako každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,my ani ty gumy nepotřebujem
23. led 2010 v 08:37  • Odpověz
holky, u nas je tak kraaaaaaaaaaaaaaaasne, sice vic jak minus sedm, byli jsme na pul hodky venku a jeste porad mam zmrzlej zadek a krecovity usmev na rtech, ale stalo to za to!
zase doma osirim, chlap se jde saunit, no ja si najdu nejakou cinnost.
Ami - cekam na hlaseni!!
pa
23. led 2010 v 15:21  • Odpověz
čus tak mám po návštěvách-já teda né,Šíma.

Ami se tam asi rozjela,když ještě nic nepíše
Mur to máte venku docela pařák my máme mínus 11
Leni nečekala si,že přijdeš domu a Vládys by tě překvapil,že budeš bez práce :wink: ale zase je hodnej,že tě na to upozornil :sweat_smile:
23. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Aann - a ja myslela, ze zijete v CR a ne nekde u Gronska :grinning:
23. led 2010 v 17:39  • Odpověz
to je hrozný,vím ,že je pořád zima,ale už mi to leze na nervy
23. led 2010 v 17:49  • Odpověz
a co Sima - predvedl se v plne krase? tj. bekal a bekal nebo se rehnil na cele kolo?
23. led 2010 v 17:51  • Odpověz
hezký večer všem......jdu dočíst :wink:
23. led 2010 v 19:06  • Odpověz
jéé, vy tu čekáte na zprávy.... :pensive:
23. led 2010 v 19:11  • Odpověz
ahoj holky, dam sem par vtipu- nad nimi jsem se dneska bavila :grinning:

"Pane doktore, jaké je nejlepší cvičení na hubnutí
?" ptá se plnoštíhlá paní svého doktora. "Točit hlavou napravo a nalevo," odpoví lékař. "A kolikrát?" "Pokaždé když vám někdo nabídne jídlo..."

Jde silně obézní dáma po chodníku a zpívá si svoji oblíbenou písničku
"kdybych byla jahodou". Najednou se objeví kolemjdoucí a povídá jí: "Madam, to by bylo ale džemu."

Manželka stojí večer v ložnici před zrcadlem a hořekuje. "Pleť pomačkaná, prsa vytahaná, zadek jako pomeranč, křečové žíly, vlasy mi nedržej...." Celá zoufalá se obrátí na manžela, aby jí řekl něco pozitivního. Z lůžka se ozve: "No zrak máš v naprostém pořádku..."
Ami - podej info z grupen sexu :sunglasses:
z grupáče :grinning:
23. led 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj mur, no bylo to zajimavé :dizzy_face:
23. led 2010 v 19:15  • Odpověz
dobré vtipy, takové hodně ze života :grinning:
23. led 2010 v 19:16  • Odpověz
tak tak holka - zase sem dneska strhla vahu a ted jsem mluvila po tel s mamou a kdyz jsem ji rekla, ze vazim kolik vazim, tak se mi dostalo odpovedi: a takova jsi byla hezka holka, nez ses vdala :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
23. led 2010 v 19:18  • Odpověz
jak bylo?
23. led 2010 v 19:18  • Odpověz
taky jsem po boku drahého "vyrostla", vypadám za těch 8 let jako kdybych mu všechno snědla. Když jsme se poznali, měla jsem nějakých 51 kg a teď .....mám jednou tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 v 19:21  • Odpověz
neda mi to, ale rezu se tady (a s tvoji vahou to nema nic spolecneho...)

Skutečné zápisy z jednání.

Žádám vás o povolení přestavby stodoly na bytovku a to tak, že předek nechám stát a hýbat budu jenom zadkem.

V otázce prodeje se ženou souhlasím, můžete si pro tu svini přijet kdykoliv.

Předseda telefonuje zootechnikovi: "Chcípl nám vůl, máme koupit nového nebo počkat na tebe?"

Upozorňujeme na setí jařin. Kdo je osel, ať se přihlásí.

Dne 17. t.m. bude proveden soupis prasat, dostavte se všichni včas.

Vážení zemědělci, dostavte se všichni ke škole, kde se bude vykupovat semeno, pytlíky si označte, aby nedošlo k záměně.

Kdo nemá ještě orazítkovaná vejce, nechť tak učiní nebo mu propadnou.

Žádám o přidělení krávy, která je březí po předsedovi, který se odstěhoval.

Kdo má ještě zájem o nové brambory, dostaví se na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle.

Nedostanu-li povolení na tu mříž, jsem nucen přeříznout starou.

Ten úředník co zamítl moji žádost, by měl jít spát ke mně, aby poznal, jak mám vlhkou díru.

Vážení, co je s mojí žádostí, je 18. a já jsem to ještě nedostala.

Závěrem schůze bych chtěl vyzvednout p. Malou za mléko a p. Vorla za vejce.

Prosím, abych byla ve své věci uspokojena, jinak se obrátím na veřejnost.

Exekuce nemohla býti provedena, poplatnice má jen dvě kozy a na ty si nedá sáhnout.

Občan, který ukradl v drůbežárně vejce, bude za ně popotahován až před MNV.
23. led 2010 v 19:23  • Odpověz
no grupáč byl zajimavej, ale řeknu ti jedno, lidi mají podivné problémy :pensive: ....možná jsem je taky dřív řešila, teď jsem trochu někde jinde, ale docela mě zaujalo stanovení si hranic vůči čemukoliv, já to moc neumím, vlastně neumím říct ne :pensive:
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz
normalne tady slzim :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 19:24  • Odpověz
Zapsaný problém: Myš v pilotní kabině.
Mechanik: Byla namontována kočka.
23. led 2010 v 19:25  • Odpověz
a co myslis temi podivnymi problemy? jako ze resi prkotiny?
23. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Věž: "Vaše výška a pozice?"
Pilot: "Měřím 180 a sedím vepředu vlevo."
23. led 2010 v 19:28  • Odpověz
mně se moooc líbil s těmi novými bramborami....ten je krásný :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2010 v 19:28  • Odpověz
jo ami, fakt se tady rezu, dnes se mnou nic nebude :sunglasses:
od osmi chci koukat na primu na Sandru B.
23. led 2010 v 19:30  • Odpověz
jo ta věž je taky dobrá :grinning:
Prkotiny bych neřekla, spíš jsou to zkušenosti, které jsem nezažila a jen o nich četla, např. úmrtí první lásky, vztahy s první láskou a tak....
23. led 2010 v 19:32  • Odpověz
no to je smutny
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz
já jsem taky četla dobrý vtip....někde na koníkovi, zkusím ho najít a zkopírovat....to je dobře, že se směješ, si prodloužíš život :grinning: , jo a jak dlouho jsi čekala na mužika?
23. led 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.