• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Přijde ráno žena do práce a zasněně se chlubí kolegyním:
"Tedy, holky, já jsem tak nádherně unavená, mi se po včerejším večeru ani nechtělo vstávat. Představte si, po tolika letech manželství, to teda bylo....
Nejdříve tříhodinová předehra, pak dvě hodiny krásného milování a pak si manžel se mnou ještě hodinu povídal....."

Přijde ráno chlap do práce a říká kolegům:
"Kurva, chlapi, to byl zas včera den......nejdříve se mi tři hodiny nechtěl postavit, pak jsem se dvě hodiny nemohl udělat a nakonec jsem hodinu nemohl usnout......"

Taky ze života.....
23. led 2010 v 19:35  • Odpověz
Ami - to jo, ten je zivotni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
muzik dojel po 22hod, mela jsem chut se projit, tak jsem mu v tom mrazu sla naproti k tramvaji, zima ble... :rolling_eyes:
jdu k telce, ale moc rada se dozvim ze srazu vic - treba priste :dizzy_face: ceka me ted do patku pracovni zaprah, ale urcite nakouknu.
hezky vecer
23. led 2010 v 19:48  • Odpověz
mur, hmm tak půl deváté je vlastně deset.....no v tom jsou ti chlapi fakt stejní :pensive: .
O tom sezení se těžko mluví, to se musí zažít......Tak se v práci měj hezky a ať ti to rychle uteče :dizzy_face:. Opatruj se :wink:
23. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Dobré dopo co tady nového?
24. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Mur.Šíma se včera rozhodl,že bude za slušňáka a celou dobu spinkal.On je teda pořád hodnej.Dostane jenom ty jeho hysteráky,když nedostane okamžitě jídlo.Tak si ségra taky přeje takhle hodnýho chlapce :wink: Já jsem jí řekla,že jí jinak nebudu hlídat :dizzy_face:
24. led 2010 v 10:34  • Odpověz
no to jste toho nadrbaly vy drbničky :wink:
musim kojit ta pa
24. led 2010 v 11:11  • Odpověz
ahoj holky furt mi blbne net,dneškem jsem se rozhodla vysadit prednison ,nezvládam ty stavy šíleného vzteku a nenávisti ..bud se rozvedem nebo ho zabiju ..už to přichází i bez příčiny a nedá se to ovládat ,takže končím s prednisonem a tím pádem i s děckem..
24. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
čau Leni-co blbnete? Myslíš,že to je prednisonem? To snad né
24. led 2010 v 16:18  • Odpověz
ahojky, jsem unavená jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zvládla jsem ten dnešek:wink:
aann, Šimonek je zlatý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Len, až tak? Všechno se dá řešit..... :pensive:
24. led 2010 v 17:53  • Odpověz
ami jo to bych musela na tvoje sedánky o vztazích :wink: ,jo už jsem mu to řekla ,že končim ,lámeme to přes koleno a mě z toho šibe ..jinak kdybyste viděly co jsem odpolko dělala..při pečení buchty jsem se sekla odrostem nehtu o linku a odchlípla si neht ,který jsem myslela že lakováním necham odrůst a bude gut ,jo tak jsem to tady pomalu strhávala ,normálně Maruška Kudeříková ...trhání nehtů..hrůza ..a to jen jeden podotýkam a mám dost ..když vidim toho miklimetr slabýho chudáčka co mi pod tim akrylem zbyl tak se nedivim ,že mě to tak bolelo a že mi bylo při broušení na omdlení ..to i papír je silnější ..budu to zastřihávat co to půjde a snad to přežiju ještě 2měsíce a seškubu všechny ..
24. led 2010 v 18:44  • Odpověz
aan po 14dnech mi strašně bolela hlava,to mi bolela i poprvé a to jsem brala jenom půlku ted 1denně ..spíš to ten vztek pěkně ve mě živilo .. :wink: ,ale to je fuk ..už mi to neba a hlavně jsem si uvědomila ,že se děckem nic nevyřeší a pokud je ten vztah takhle v pr..tak nakonec zůstanu stejně sama a navíc s děckem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 18:47  • Odpověz
Ahoj holky,tak vas po nocnim krmeni zdravim.Po delsi dobe jsem se dostala na pocitac.Maly je hodny,asi jak pise Ann,zlobi a moc krici,kdyz ma hlad a nedostane to hned :slight_smile: Jinak je to zlaticko a taky bych se snim porad mazlila a on kolikrat se taky u toho tak sklebi,jak ho pusinkuji a nekdy se zasmeje.Zatim jen malinko,ale uz se pomalu zacina usmivat a to je fakt krasne...Preji vsem at to zaziji :slight_smile:
Jinak holky,to mate u vas jeste teplo Ann-u nas je minus 21 prave ted a pres den bylo minus 17 a nejvic minus 14,takze jak vetram,tak behem chvilky je tady jak v ledovem kralovstvi.
Uz me to taky stve ta zima.S kocarem jsem byla jen dvakrat,jinak vsude jezdime autem.Jezdit se neda v tom mrazu ted a v minulych dnech zase bylo hafo snehu,takze se neda projet.Ted to zmrzlo ty kupy,takze parada.
Lidi pred barakem nemuzou vyjet,jeste ze mame garáž.Proste zima jak ma byt :slight_smile:
Leni,co se to u vas deje,to me mrzi,vazne to vysazujes a chces to vzdát?? Drzim moc pesti,mozna je to dusno fakt jen tim,ze se snazite a nejde to,to by polozilo kazdeho... :wink:
Zatím se mějte holky,dobrou noc
25. led 2010 v 00:10  • Odpověz
dobré ráno

Tak mladej zjistil,že může vyluzovat taky nějaký zvuky.Tak mi něco povídá a chudáček neví,že mu vůbec nerozumím :dizzy_face:

Leni proč si ty nehty nejdeš nechat sundat takhle si to budeš rvát a bude tě to bolet jako prase
25. led 2010 v 08:38  • Odpověz
aan ten neht mě bolí jako prase ještě dneska ..neni to tim sundáním je to tim ,že mi to kráva ubrousila pomalu do masa .. :rolling_eyes:
25. led 2010 v 18:23  • Odpověz
bre ranko, chtela jsem docitat a ono neni co :confounded:
Len - s tema nehtama bleble :fearful:
Zlati - uz mas funkcni PCsatko? :grinning:

Ja dnes cekam na PPLko, dopoledne by meli privest novou hadici k vysavaci, ta stara se nam teplem (horkym popelem) z krbu zkroutila, tak ted nemuzu vysavat a ma ten curbes tady cim omluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 08:54  • Odpověz
ha, spoleham na Lenku, ze tady v unoru vic pobude, jinak to tady zamrzne :sunglasses:
26. led 2010 v 09:38  • Odpověz
čus včera jsem se nedostala k PC,protože si tady posílali mezi sebou nějaký píčoviny.

Šíša chtěl říct tetám z koníka,že byl včera v poradně a za týden přibral 300 takže už má 4kg-drobeček jeden :wink: a asi proto,že už je takovej nenažranec tak nás budou trápit prdíky a já se půjdu zastřelit
26. led 2010 v 10:12  • Odpověz
takže nějaká vydatná strava při kojení u mě nehrozí.Chlapeček je vykrmenej na kukuřičným chlebu se sojou a sem tam jogurtové mllíko
26. led 2010 v 10:14  • Odpověz
ahoj Aann - no jo, ted si budes hlidat stravu, chjo..
s tema teplotama, vcera mi manza rikal, ze je snad nejtepleji na Liberecku - teda u nas, o vikednu byli znami v Ostrave a v noci vic jak 20st pod a pres den 15 - jesteze tam nebydlim - sorry holkam ze severu
26. led 2010 v 10:28  • Odpověz
tak cekam kazdou chvili PPlko s hadici do vysavace, snad to bude ta spravna a budu tady pet na muzika samou chvalu jak dobre objednal :grinning:
26. led 2010 v 11:36  • Odpověz
je to ta spravna - hura!!!!!!!!!!! a muzu zacit vysavat :angry:
26. led 2010 v 11:46  • Odpověz
ahoj ve spolek, tak už máme nový modem a můžu žhavit íhahahá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
čus jdu vás pozdravit

Tak koukám jak se pěkně rozpadáme :frowning2:
27. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
ahoj aann, tak jak se vede, nezamrzli jste????

já dneska ještě nevystrčila nos a ani to nemám v plánu. jdu něco dělat, ať se zahřeju. celý den jde topení a zase takový teplo tady není...
27. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
tak co je tady nového? koukám, že dneska nic moc. pokusím se dočíst...

měla bych něco udělat s kilimanžárem, je to maso, co mi tady zase vyrostlo za pohoří. Tak tedy práci zdar a budu jukat :wink:
27. led 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahojte,tady je teda mrtvo :frowning2: Co vsichni delate??Leni,Ann??Zlatka zehli..holka jak to budes stigat pak s dvojcaty,to budes uz jenom zehlit...teda spise se k tomu nedostanes,ja mam jedno ditko a porad vyzaduje nejakou pozornost,takze zehlim az vecer,pokud usne..nebo to nahanim pres den,kdyz spi a uz se ty intervaly spanku zkracuji.
Zehlim jen jeho veci a par nasich,co nosime na ven,ale na doma veci teda nezehlim..fakt to nebudes stihat,pokus budes chtit nekdy spat,nebo mozna jo,pokud budes mit moc hodne deticky :wink:
Leni a co ty?? Psala jsem Ti IP,tak pisni :wink: :slight_smile:
No jinac se mrazy prestehovaly zase do Cech,u nas dnes pres den jen -11 :wink:
27. led 2010 v 17:28  • Odpověz
Ann tvůj miláček ještě netrpí na prdíky??Tak to se máš,ale asi je to jen otázka času :wink: Jinak by to byl vzácný klučina :slight_smile:
27. led 2010 v 17:35  • Odpověz
Ahoj holky!
Moc zdravím :wink: Koukejte trošku rozhýbat diskusi, ať se mám pak kam zapojit :dizzy_face:

Ann, Šimůnek je fakt k sežrání :sweat_smile: :dizzy_face: Zatím v něm vidím tebe, ale to je určitě tím, že tebe znám na živo, kdežto manžu jen z fota (to aby se taťka neurazil :sweat_smile: :wink:
27. led 2010 v 17:59  • Odpověz
Ami, co ten víkend? Jak se zadařilo?
27. led 2010 v 18:00  • Odpověz
Len, ty tvoje trable s prací jsou fakt síla :unamused:
To mi připomíná, že bych měla být strašně moc ráda, za tu mojí, až na pár blbek (kterým jsem o těhu ani neříkala, ale samozřejmě tamtamy zapracovaly), které mě pokaždý, když se vidíme, připomínají tu bolest :angry: Ostatní jsou zlatý, chodí kolem mě, jakoby se nic nestalo a snaží se mě rozptýlit čímkoliv jiným :wink:
27. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.